Ugrás a tartalomhoz

F1 kibeszélő

EyezOfAPsycho

Ajánlott témák

Elküldve (szerkesztve)

Nos, nem mondanám, hogy közel jártam a valódi végeredményhez... 😅 Mindenesezre @delete az ekső 2-t eltalálta. A várt Alpine csodából sem maradt sok. Versenyre tippeket vároook!

1. - Verstappen

2. - Hamilton

3. - Pérez

Szerkesztve EyezOfAPsycho által
  • Tetszik 1
Megosztás egy közösségi oldalon

Jah, én a verseny dobogójára értettem a tippet. Tartom magam hozzá, már nem változtatok rajta. Bízok az Alpineban. 😂

Hát, tényleg visszafogott eredmény lett, többet vártam. 

Az időmérő vége egész izgalmas volt. 

Schumacher meg továbbjutott vaalahogy a Q2-be, ennek tökre örültem. 

• Köszönöm 1

Idézet delete felhasználótól.

Jah, én a verseny dobogójára értettem a tippet. Tartom magam hozzá, már nem változtatok rajta. Bízok az Alpineban. 😂

Hát, tényleg visszafogott eredmény lett, többet vártam. 

Az időmérő vége egész izgalmas volt. 

Schumacher meg továbbjutott vaalahogy a Q2-be, ennek tökre örültem. 

Ja érteeeeem! Semmi sincsen akkor még számodra veszve! 😂😂 Schumacher valahogy összekanalazott egx nem rossz kört, aztán ripityára törte a Haast az időmérő utolsó szakaszában, melynek hatására piros zászló lett, az időmérőt pedig nem indították már arra az egy-másfél percre újra, így a többiek nem tudtak már javítani. Csóriknak a gatyája is rámegy az autók szereltetésére. 

A francia valóban nem egy maradandó pálya. Az évek alapján nagyon sokszor elengedhető, a mai versenyen is ezt éreztem. Maga a verseny izgalmas volt, mégis van bennem egy olyan érzés, hogy nem fog sokáig megmaradni bennem.

A játékban nekem is ez a kedvenc pályám.

__

Érdekes volt a versenyen azt látni, hogy Hamiltonra bízzák a döntést, 1, vagy 2 kiállás legyen Lewis? Eldöntötte, hogy 1-gyel megcsinálja, majd a végén a csapatot okolta, hogy ezt a taktikát választották.

Alapvetően nem szerettem Hamiltont, de igazából egy remek pilóta, ez meglátszik a teljesítményén is, de mostanra érezheti a végét.

Szerintetek Lewis vagy Verstappen lesz a világbajnok? Esetleg Bottas behúzza a végén? 😄 #kappa

Megérkeztünk az időmérőedzés kecses kapujába! Arra gondoltam, hogy elkezdhetnénk tippelgetni a versenyre, és az időmérőre a top3-at tekintve. 3 pont jár 3 találatért, 1-ért 1, nyilván. És így tovább. Tehát 6 pont gyűjthető össz-vissz. 

Időmérős top 3:

1. Verstappen

2. Hamilton

3. Pérez

VERSENY

1. Verstappen

2. Pérez

3. Hamilton

• Menedzser

Szerintem jócskán benne van a pakliban, viszont kíváncsi leszek rá, hogy a több szélcsatornázós kedvezmény mekkora segítséget, boostot adhat majd a csapatoknak. Amire viszont én többet tennék, az a Red Bull kontruktőri címe. Szerintem Ver Per kombó jelenleg erősebb, mint a rivális duó. 

Elküldve (szerkesztve)

Számomra ez a kép az egyik legemlékezetesebb pillanat megörökítve a sportág történelmében. 2003 -ban, a San Marinói nagydíjat megelőzően halt meg a Schumacher testvérek édesanyja, és ennek a borzalmas történésnek a fejében álltak rajthoz. Michael megnyerte a versenyt. Ünneplés nem volt senki részéről sem. Egyrészről nagyon meghatónak tartom, hogy a többiek együttéreztek a Schumacher testvérekkel, másrészt pedig elképesztően letaglózónak tartom, hogy Schumacherék a történtek fejében is rajthoz álltak, sőt - Michael meg is nyerte. 

5-7.jpg.750dd310a73e6781256006050e0bb5f7.jpg

Lackó pajtásék kommentálásában még hidegrázósabb, főleg a legvége: 

Szerkesztve EyezOfAPsycho által
  • Köszönöm 1

• 2 héttel később...

Jaja, a sprintfutam szerintem nagyon rendben volt, ahogyan a verseny is. Izgalmas volt. Nem fér a fejembe, hogy lehet a Ferrarinak mindig olyankor problémája, amikor a győzelemért mennek, de hát valószínűleg ez már inkább csak az átok része lesz... 😅 52 körből 50 -ig vezettünk egy versenyt. Nen mondom, hogy nem szakad ki a szívem a helyéről, de tekintve, hogy önerőből, kisebb szerencsés momentumokat leszámítva nem voltunk az 1. hely közelében nem is tudom mióta, nagyon durván jól esett nézni a versenyt. Egészen az 1. motorkihagyásig. Akkor már-már mentőt kellett volna hívni. Nagyot mentek a McLarenek is, Ricciardo vére kezd normálisan tejesíteni, Pérez durván kritikán aluli volt, aztán a fő dobogósok, Hamilton meg a hű inasa, Bottas... jaj. Undorító volt az egész, kezdve Hamilton manőverével egészen addig a rettentően fanyalgó, túljátszott, mívies szarakodásig, amit a dobogón leművelt. Leclerc 30 mp -el a baleset után már megkérdezte, mi van Verstappennel. Hamilton csak azután, hogy elmondta 32x, nem ő volt a hibás. Aztán a dobogós interjúban meg se említette. Szánalmasnak tartom.

• 1 hónappal később...

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek
  • Új létrehozása...