Ugrás a tartalomhoz

F1 kibeszélő

EyezOfAPsycho

Ajánlott témák

Elküldve (szerkesztve)

Nos, nem mondanám, hogy közel jártam a valódi végeredményhez... 😅 Mindenesezre @delete az ekső 2-t eltalálta. A várt Alpine csodából sem maradt sok. Versenyre tippeket vároook!

1. - Verstappen

2. - Hamilton

3. - Pérez

Szerkesztve EyezOfAPsycho által
  • Tetszik 1
Megosztás egy közösségi oldalon

Jah, én a verseny dobogójára értettem a tippet. Tartom magam hozzá, már nem változtatok rajta. Bízok az Alpineban. 😂

Hát, tényleg visszafogott eredmény lett, többet vártam. 

Az időmérő vége egész izgalmas volt. 

Schumacher meg továbbjutott vaalahogy a Q2-be, ennek tökre örültem. 

• Köszönöm 1

Idézet delete felhasználótól.

Jah, én a verseny dobogójára értettem a tippet. Tartom magam hozzá, már nem változtatok rajta. Bízok az Alpineban. 😂

Hát, tényleg visszafogott eredmény lett, többet vártam. 

Az időmérő vége egész izgalmas volt. 

Schumacher meg továbbjutott vaalahogy a Q2-be, ennek tökre örültem. 

Ja érteeeeem! Semmi sincsen akkor még számodra veszve! 😂😂 Schumacher valahogy összekanalazott egx nem rossz kört, aztán ripityára törte a Haast az időmérő utolsó szakaszában, melynek hatására piros zászló lett, az időmérőt pedig nem indították már arra az egy-másfél percre újra, így a többiek nem tudtak már javítani. Csóriknak a gatyája is rámegy az autók szereltetésére. 

A francia valóban nem egy maradandó pálya. Az évek alapján nagyon sokszor elengedhető, a mai versenyen is ezt éreztem. Maga a verseny izgalmas volt, mégis van bennem egy olyan érzés, hogy nem fog sokáig megmaradni bennem.

A játékban nekem is ez a kedvenc pályám.

__

Érdekes volt a versenyen azt látni, hogy Hamiltonra bízzák a döntést, 1, vagy 2 kiállás legyen Lewis? Eldöntötte, hogy 1-gyel megcsinálja, majd a végén a csapatot okolta, hogy ezt a taktikát választották.

Alapvetően nem szerettem Hamiltont, de igazából egy remek pilóta, ez meglátszik a teljesítményén is, de mostanra érezheti a végét.

Szerintetek Lewis vagy Verstappen lesz a világbajnok? Esetleg Bottas behúzza a végén? 😄 #kappa

Megérkeztünk az időmérőedzés kecses kapujába! Arra gondoltam, hogy elkezdhetnénk tippelgetni a versenyre, és az időmérőre a top3-at tekintve. 3 pont jár 3 találatért, 1-ért 1, nyilván. És így tovább. Tehát 6 pont gyűjthető össz-vissz. 

Időmérős top 3:

1. Verstappen

2. Hamilton

3. Pérez

VERSENY

1. Verstappen

2. Pérez

3. Hamilton

• Menedzser

Szerintem jócskán benne van a pakliban, viszont kíváncsi leszek rá, hogy a több szélcsatornázós kedvezmény mekkora segítséget, boostot adhat majd a csapatoknak. Amire viszont én többet tennék, az a Red Bull kontruktőri címe. Szerintem Ver Per kombó jelenleg erősebb, mint a rivális duó. 

Elküldve (szerkesztve)

Számomra ez a kép az egyik legemlékezetesebb pillanat megörökítve a sportág történelmében. 2003 -ban, a San Marinói nagydíjat megelőzően halt meg a Schumacher testvérek édesanyja, és ennek a borzalmas történésnek a fejében álltak rajthoz. Michael megnyerte a versenyt. Ünneplés nem volt senki részéről sem. Egyrészről nagyon meghatónak tartom, hogy a többiek együttéreztek a Schumacher testvérekkel, másrészt pedig elképesztően letaglózónak tartom, hogy Schumacherék a történtek fejében is rajthoz álltak, sőt - Michael meg is nyerte. 

5-7.jpg.750dd310a73e6781256006050e0bb5f7.jpg

Lackó pajtásék kommentálásában még hidegrázósabb, főleg a legvége: 

Szerkesztve EyezOfAPsycho által
  • Köszönöm 1

• 2 héttel később...

Jaja, a sprintfutam szerintem nagyon rendben volt, ahogyan a verseny is. Izgalmas volt. Nem fér a fejembe, hogy lehet a Ferrarinak mindig olyankor problémája, amikor a győzelemért mennek, de hát valószínűleg ez már inkább csak az átok része lesz... 😅 52 körből 50 -ig vezettünk egy versenyt. Nen mondom, hogy nem szakad ki a szívem a helyéről, de tekintve, hogy önerőből, kisebb szerencsés momentumokat leszámítva nem voltunk az 1. hely közelében nem is tudom mióta, nagyon durván jól esett nézni a versenyt. Egészen az 1. motorkihagyásig. Akkor már-már mentőt kellett volna hívni. Nagyot mentek a McLarenek is, Ricciardo vére kezd normálisan tejesíteni, Pérez durván kritikán aluli volt, aztán a fő dobogósok, Hamilton meg a hű inasa, Bottas... jaj. Undorító volt az egész, kezdve Hamilton manőverével egészen addig a rettentően fanyalgó, túljátszott, mívies szarakodásig, amit a dobogón leművelt. Leclerc 30 mp -el a baleset után már megkérdezte, mi van Verstappennel. Hamilton csak azután, hogy elmondta 32x, nem ő volt a hibás. Aztán a dobogós interjúban meg se említette. Szánalmasnak tartom.

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek
  • Új létrehozása...