Ugrás a tartalomhoz

Zharko

Zharko

Ajánlott témák

• Fejlesztő

Üdvözöllek a bemutatkozásomnál!

Magamról, röviden:

Petinek hívnak, de a legtöbben Zharkoként ismerhettek. Felvetődik a kérdés; miért pont Zharko? Nos, ennek egy roppant primitív magyarázata van. Az internetes pályafutásom kezdetén egy random név generátor ezt dobta fel legelsőnek. 😄

Jelenleg 26 éves vagyok, van egy vállalkozásom amit immáron negyedik éve vezetek. A lakhelyem Vas megyében található, ahol a születésem óta élek. 7 éve költöztünk össze a barátnőmmel, aki azóta már a menyasszony titulust birtokolhatja. 😁

Hobbijaim közé tartozik az autózás, programozás, zenekészítés (tényleg nagyon hobbi szinten) és természetesen a PC játékok.

Kapcsolatom az RP-vel:

2006 óta érdekel az RP világa. Akkoriban SA:MP klienssen kezdtem a játékot, de hamar áttértem a fejlesztésre. Legelső szerveremet Jex-szel kooperálva 2007-ben nyitottuk meg, ami a Littletown RPG nevet kapta. Egy incidensnek köszönhetően 2010-ben ott kellett hagynunk ennek vezetését és egy más csapat vitte tovább akik negatív irányba sodorták az RP színvonalat.

Onnantól szinte végig roleplay szerverek fejlesztésével foglalkoztam. Mindig próbáltam újat mutatni a közösségnek a szervereimmel és mindvégig úgy vezetni a szervereket hogy emberbarát stratégiát folytatok, ezzel is kicsit kellemesebbé téve a szerver hangulatát. 

2018-ban abbahagytam a fejlesztéseket, észleleve hogy a SA:MP közösség eléggé kihalófélben van. Leállították a kliens fejlesztését is akkoriban. 
MTA-n is kipróbáltam magam, besegítettem egykét helyen fejlesztéssel, de valahogy nem fogott meg az a világ. 

Nemrég kezdtem el ismét aktívan RP-zni, immáron Grand Theft Auto 5-ön, azonban hamar rájöttem, hogy inkább az alkotáshoz húz a szívem.

És itt vagyunk kb, a jelenben. 😄 

Összegzés:

Nagyon sok embert megismertem ezen idő alatt, rengeteggel még a mai napig tartjuk a kapcsolatot Facebookon/egyéb platformokon. Sok élmény, tapasztalat, vicces dolog, ember fűződik ehhez a ~15 évhez. 

Köszönöm, hogy elolvastad ezt a kis minimalista bemutatkozást! 

• Tetszik 14
  • Köszönöm 3
Megosztás egy közösségi oldalon

Uhh, azt hittem először ide nem lehet írni. 😄 Remélem ezt a kis bemutatkozást a Balatonon készült videóval folytathatjuk. 😄 

Idézet

Nagyon sok embert megismertem ezen idő alatt, rengeteggel még a mai napig tartjuk a kapcsolatot Facebookon/egyéb platformokon. Sok élmény, tapasztalat, vicces dolog, ember fűződik ehhez a ~15 évhez. 

Hogy a viharba ne, Zeev. XD... hogy Pannónia Ringen süssük a kolbászt a kipufogómon, g*ci.

• Haha 1

• 2 hónappal később...

Littletown volt az első RP szerver amin játszottam, imádtam. Igazából az első multiplayer élményem is az a szerver volt. Utána jöttek ilyen DesertTown, Confederacy, Oxford, de ezek színvonalban mind bőven LT alatt voltak. Aztán amikor ezek kihaltak maradtak az LS-based szerverek. Viszont még mindig emlékszek arra a feelingre amit LT adott kisgyerekként. 😅 Más volt ott a másik játékoshoz való hozzállás, mint a legtöbb szerveren. Nagyon jó közösség volt az, úgyhogy jó hogy itt vagy. 

• Tetszik 1

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek
  • Új létrehozása...