Ugrás a tartalomhoz

Airsoft sarok

Gregory

Ajánlott témák

Sziasztok!

Kíváncsivá tett, hogy ebben a közösségben hányan vagyunk akik ennek a sportnak a szerelmesei vagyunk. Úgyhogy ha vagytok akkor jöhetnek ide képek, fegyverek meg ami csak befér.
Kíváncsian várom például a ruha szetteket is, láttam már jó pár kreatív ötletet ezen a téren amióta játszom.

DDF79F6B-50DD-4166-BB8A-8C045EE520F0.thumb.png.de5d5eadb1b2c6bf3ed22903bbe945d7.png

• Tetszik 3
Megosztás egy közösségi oldalon

Akkor berakom én is üdvöskémet, GBBR cukrot. Télen sajnos csak dísznek jó, de aki oda van a realizmusért az átérzi idővel ha átvált AEG-ről GBBR-re.
Bár arra már kevésbé vagyok büszke, hogy még nem kapta meg az előző játék óta a kiérdemelt takarítást. 😄 

Udvoske.thumb.jpg.765f099fcb49bd67e7372865c3403245.jpg

• Tetszik 2
  • Szomorú 1

Idézet kopper felhasználótól.

Milyen pályákra, eventekre jártok? 

Van normális lehetőség erre Magyarországon?

Ország szerte rengeteg lehetőség van. Mi a srácokkal főként Budapest környékére járunk fel játszani, személy szerint én Veszprém környékére is. 
Utána kell nézni, hogy a megye ahova tartozol ahhoz tartozik-e egyesület, velük nagyon egyszerű elkezdeni játszani is és a sportba bele rázódni is.

Pályák/eventek terén én inkább a CQB-t pártolom de szeretem a nagy Milsimeket is. Azon kívül Airsoft roleplay eventekre is szívesen eljárok ha úgy adja ki az időm (és a pénztárcám).

• Köszönöm 1

• 1 hónappal később...

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek
  • Új létrehozása...