Ugrás a tartalomhoz

She's a light of mine, I'm gonna let her shine.. [ShowCase]

RossMane

Ajánlott témák

Hali-hali!  

Ross vagyok, kezdő / hobbi szintű grafikus és grafikai tervező. Gyakorta készítettem kis- és épp beinduló vállalkozások / csapatok számára grafikákat, immáron 2 éve. Gondoltam néhány művemet itt is bemutatom, mint referencia. Amennyiben Te is érdeklődsz eféle grafikák beszerzésén vagy akár megvalósításán, egy privát üzenetben tudod ezt felém jelezni, vagy szimpla hozzászólással! A tematikája a rajzaimnak, erősen változó. Leggyakoribb témám egy-egy szeretett animémből van, vagy pedig a vevőim elképzeléseinek kivetítése.

Néhány alapinformáció: javarészt SA (SpeedArt) stílusban készítek rajzokat. XP-Pen Star 03 v2-es rajztáblám van, de néha drága Windows-os Acer tabletemet hívom segítségül. 

Vegyesen használok tervezőprogramokat, de főleg Photoshop CC 2020 és Illustrator-t használok.

Elérhetőségek: fórum (katt a profilomra), Discord: RossMane#1979, devintart.com/rossmane

raynare.png

Sirzechs.png

squatsatwitch.png

Twitch-banner-m-solata.png

Musuuu.png

dyte-h-tt-r.png

rossmanelogo.png

akeno-rias.png

rias.png

tw.pngdc-red.png  

Ha egy mód van rá, a képeket légyszives illetéktelenül ne tessék eltulajdonítani. Ha esetleg szeretnél magadnak, akkor mondom, szólj. Se erőm, se energiám nincs minden egyes képet szerzői jogokkal telibombázni. Tiszteljük egymást annyira, hogy nem lopunk ❤️

• Tetszik 3
  • Köszönöm 1
Megosztás egy közösségi oldalon

Idézet icecrown_citadel felhasználótól.

2D lányok mindig szívesen látottak

Helyes-helyes 😄 Úgyis pont azt terveztem, hogy neki állok még egynek. Volt már, DxD, Redo of Healer, Shimoneta, Darlin' in the FranXX.... Lehet egy Nagatoro-t bevállalalok ^^  

• Tetszik 1
  • Köszönöm 1

Redo of Healer (Kaifuku jutsushi no yarinaoshi) - Norn Clatarissa Jioral
Nagyjából 5 órás procedúra volt, a páncél csak félig készült el, mivel nem az apja volt a "reflektor fényben".

image.png

• Tetszik 2

• 1 hónappal később...

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek
  • Új létrehozása...