Ugrás a tartalomhoz

[AS] ProSky

ProSky

Ajánlott témák

ProSky Adminisztrátor segéd jelentkezése

• Személyes információk 

Imrének hívnak, de neten az ismerősök, illetve a barátaim mindig csak Sky-nak becéznek. Nemrégiben töltöttem be a huszonhetedik életévemet. Jelenleg egy automatizálással foglalkozó cégnél vagyok, mint programozó, és csoportvezető. Szabadidőmben is elég sokat vagyok a számítógép előtt, amelyet vagy játékkal, vagy valami egyéb elfoglaltsággal töltök el. Játékok tekintetében mostanában leginkább csak GTA RP-t, illetve Rainbow 6-el szoktam játszani. A maradék szabadidőmben, ha az időjárás is engedi akkor vagy airsoft-zni szoktunk menni a barátokkal és a családdal, vagy csak egyszerűen elmegyünk valahova egyet kirándulni.Alapvetően egy segítőkész, nyugodt, és barátkozó típusú ember vagyok, aki ott segít az embereknek ahol tud.

• Pozitív és negatív tulajdonságaim

Pozitív tulajdonságaim:

• Türelmes

• Csapatjátékos

• Határozott

• Diszkrét

• Felelősségteljes

Negatív tulajdonságaim:

• Szarkasztikus

• Makacs

• Nyűgös

• Főnökösködő

• Kapcsolatom az rp világával

Mondhatni elég régóta rp-zem gta-n belül talán, mint az emberek többsége én is valahol 2016 környékén kezdtem el az egészet samp-on, de az az időszak nem igazán tartott sokáig maximum egy-két hónapot játszottam aktívan, és utána jött egy nagyobb szünet az rp-s karrieremben. Ismételten 2018-ban kezdtem el rp-zni barátok noszogatására akkor még ugye Fly mta-n, ott körülbelül 2019. szeptemberéig játszottam. 2020. Július közepétől elkezdtem játszani a onerp szerverén, ahol maximum egy, másfél hónap kihagyásával aktívan részt vettem, mint játékos. Ezen felül több frakcióban értem el vezető pozíciót ezek közül a legtöbb időt az egyik szerelőtelepen alleadereként töltöttem el ami most tart körülbelül 7 hónapja.

• Aktivitás

Hogy mennyi időt is töltenék a szerveren? Ez teljesen változó lenne, de főleg a délutáni órákat tudnám rászánni az egészre. Hétköznap azért is inkább a délutáni időszak, mert ugye jelenleg egy műszakban dolgozom, és ez is változó, hogy meddig, így hétköznapra egy elég változó szakaszt tudnék mondani. Ha ezt az időszakaszt óra számba kellene foglalnom akkor egy kettő és hat órás időtartamot tudnék írni hétköznapokra. A hétvégi aktivitás már kicsit jobban függ az ismerősöktől, és a családtól de itt is körülbelül ezt a négy és hat óra közötti időtartamot mondanám. Az általam említett időintervallumok lehetnek rövidebbek, és hosszabbak is ezért is írtam ekkora szórásban őket.

• Referenciák és tapasztalatok

Ennél a pontnál nagyon őszinte leszek, mivel mint adminisztrátor, és adminsegéd nincs túl sok tapasztalatom. Régebben még MTA-n, és Onerp-n kaptam egy párszor ideiglenes admin segédet. Text alapú szerveren még hosszabb időre nem voltam sem admin, sem adminsegéd.

• Motivációd a pozíció betöltésére

Hogy mi is motivál az adminisztrátor segéd pozíció betöltésére? Az első dolog ami biztat ebben az egészben, az hogy segítsek az éppen segítséget kérő játékosoknak, és ezzel megkönnyítve a helyzetüket egy-egy dologban amit nem értenek. A másik pont ami motivál az pedig nem más, mint hogy egy olyan csapat része legyek ahol egymásért és a játékosokért vagyunk. A harmadik egyben utolsó dolog ami motiváló lehet számomra az pedig az, hogy egy új kihívást állítana elém amellyel meg kellene birkózni, és ezzel valamilyen szinten egy fejlődési lehetőség lenne számomra.

Szerkesztve ProSky által
Szövegszín módosítás a jobb olvashatóság miatt. Mert az elején elrontottam.
  • Tetszik 5
Megosztás egy közösségi oldalon

Szia ProSky!

Egy jó ideje ismerjük egymást, voltunk közös frakcióban, és beszéltünk egy jó párszor. Egy nyugodt és türelmes embernek ismertelek meg, emelett pedig végtelenül értelmes vagy. Úgy gondolom, hogy minden megvan benned ahhoz, hogy ezt, netalántán egy magasabb poziciót is betölts a szerveren a jövőben. Így ezekkel a szavakkal szeretnék neked sok sikert kivánni!

Puszi, snek

• Tetszik 1

• Menedzser

ÉRTESÍTÉS ELBÍRÁLÁSRÓL

Kedves ProSky!

Engedd meg, hogy megköszönjem az OctansV vezetőségének nevében, hogy jelentkezésed megírásába időt és energiát fektettél, és benyújtottad azt hozzánk.
A jelentkezésed szerkezetileg, stilisztikailag, és tartalmilag kellőképp meggyőzött, így azt elfogadom. Egy második fordulóra invitállak, melyhez kérlek, hogy keress fel discord üzenet formájában, hogy egyeztetni tudjunk a továbbiakról.

Gratulálok!

• Gergő lezárta ezt témát
Vendég
A téma le van zárva, így nem szólhatsz hozzá!
  • Új létrehozása...