Ugrás a tartalomhoz

Ruhabolt biznisz, egyedi ruhákkal.

Ajánlott témák

Ötlet megnevezése: Ruhabolt biznisz, egyedi ruhákkal.
Discord név, azonosító: Benji0803#2864
Ötlet kifejtése: Egy olyan ötletem van, amit még ezelőtt nem láttam sehol máshol. Jó lenne, ha lehetne a playereknek ruhabolt bizniszt csinálni, úgy, hogy egyedi ruhákat árulhatnának, amit máshol nem kapni. Természetesen mindegyik ruha lelenne tesztelve, ellenőrizve lenne, hogy összeegyeztethető-e az Octans szerverével, illetve belenne korlátozva (pl max 5 ruha darab). És azt is bekorlátoznám, hogy összesen hány ruha bolt biznisz lehetne a szerveren, hogy ne kerüljön be túl sok ruha. 
Miért gondolod, hogy indokolt a bekerülése?: Egyedi ötletnek tartom, és ez adna egy értelmet a játékos által irányított ruhaboltoknak. Mivel tudom, hogy ilyenkor az összes már bent lévő ruhát lekell tölteni, akár a vezetőség külön időpontra tehetné ezt, hogy mikor lehet megpályázni, és várhatóan mikor kerülnek be az egyedi ruhák. 
Csatolmány(ok): Csatolmányok helye

• Tetszik 2
Megosztás egy közösségi oldalon

Szerver oldalról annyit tudok hozzátenni, hogy a berakható ruhák száma véges(!). Másrészről lehet, hogy - főleg kezdő játékosok részéről - problémás lenne, hogy szét vannak szórva a ruhák.. hiszen a legnagyobb probléma, hogy ők valószínűleg azt hiszik, hogy csak annyi ruha van, amit először látnak egy boltban. Ha ezekre a problémákra megoldásokat is találunk, én támogatom. 

Idézet Weeno felhasználótól.

Szerver oldalról annyit tudok hozzátenni, hogy a berakható ruhák száma véges(!). 

Ezért írtam, hogy korlátolva lenne, mind az, hogy hány ruhabolt lehet playernél, mind az, hogy egy ruhabolton belül hány egyedi ruha lehetne.

Idézet Weeno felhasználótól.

Másrészről lehet, hogy - főleg kezdő játékosok részéről - problémás lenne, hogy szét vannak szórva a ruhák.. hiszen a legnagyobb probléma, hogy ők valószínűleg azt hiszik, hogy csak annyi ruha van, amit először látnak egy boltban. 

Nem hiszem, hogy hatalmas kár érné őket, hogy az elején nem találnak meg egy adott ruhát. Később pedig a biznisz hirdetések miatt, vagy mert esetleg látják valakin és megkérdezik, úgy is megtudják hogyan működik ez a szerveren. 

Abszolút támogatom, ez egy nagyon jó ötlet. Teszem azt többféle farmer is van már, ezek nyugodtan lehetnének egy GTA-s "Calvin Klein" kínálatában, vagy a szakadtabb, olcsóbb darabok turkálóban 🙂 

A kezdő pedig emiatt nem fogja itt hagyni a szervert mert rögtön nem bír minden ruhát megvenni/megnézni, ha olyan gyorsan itt hagyja a szervert hogy nem bír rájönni arra, hogy vannak más boltok is akkor azt hiszem valami sokkal alapvetőbb dologgal van baja. 

Idézet Benji felhasználótól.

Ezért írtam, hogy korlátolva lenne, mind az, hogy hány ruhabolt lehet playernél, mind az, hogy egy ruhabolton belül hány egyedi ruha lehetne.

Nem hiszem, hogy hatalmas kár érné őket, hogy az elején nem találnak meg egy adott ruhát. Később pedig a biznisz hirdetések miatt, vagy mert esetleg látják valakin és megkérdezik, úgy is megtudják hogyan működik ez a szerveren. 

Attól még, hogy nem gondolod, könnyen lehet, hogy az újonnan érkezőknek ez problémát okozna. Annyi szerverrel kapcsolatos információ van, amit nagy szorgalommal is nehéz összeszedni. Ezen valószínűleg javítunk a jövőben, de a saját véleményed mellett vedd figyelembe ezt is.

• Haha 4

• 2 héttel később...
  • Fejlesztő

Szia,

Pillanatnyilag ruhák csak nagy patchekkel kerülhetnek be, mivel akkora méretű a ruha modpack, hogy nem szeretnénk ennél gyakrabban frissíteni, így az egyedi ruhák berakása bizniszeknek sem lenne megfelelő tempójú, hogy az működőképes legyen.

Ilyen formában egyelőre nem szeretnénk a bizniszeknek ruha árusítást szolgáltatni.

• Lucio lezárta ezt témát
Vendég
A téma le van zárva, így nem szólhatsz hozzá!
  • Új létrehozása...