Los Santos County Sheriff's Department szervezet vezetői pályázat

Ati998

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0

Los Santos County Sheriff's Department

Képzettségek és rövid önéletrajz
Krisz Ravennov 1973.10.11.-én született los santos városában. Fiatal korában családjával elköltőztek a Maryland államban található Annapolis városába.
Ebben a városban kezdte el általános és középiskolás tanulmányait. A középiskola befejezése után jelentkezett a haditengerészeti akadémiára, miután elvégezte az akadémiát aktív szolgálatba lépet mit tengerészeti hírszerző. Hat év hírszerzői pályafutás után csatlakozott a haditengerészet különleges beavatkozóihoz és ott szolgált leszereléséig.Leszerelése után visszatért szülővárosába és elhatározta, hogy a közösség segítésére szenteli életét.

Terveim a szervezettel illetve szervezeti felépítés
Elsődleges tervem a szervezettel, hogy egy olyan csapatot hozzak össze amivel ütőképesen feltudunk lépni a bűnözők ellen, és gyors segítséget tudjunk nyújtani a bajba esett civileken. Ezzel segítve a közjót és az életszínvonal minőségét.
A szervezet állomány létszámáról jelenleg nem tudok mondani pontos adatot mivel még nem tudom, hogy mekkora a működési területünk.
hosszútávú terveim között szerepel a Los Santos városi rendőrséggel különféle bemutatók és gyakorlatok lebonyolítása megbeszélés alapján.

Rendfokozatok:

Felállítani kívánt alosztályok:
•Special intervention subdivision
Feladatköre: Fegyveres ütközetekbe való beavatkozás illetve támogatás ahová már a sima taktikai képzés már kevés.
Legénység:Kis számú összeszokott osztagok 5-6 taggal 1 osztagvezetővel.Később lesz felállítva miután a szervezet létszáma megfelelő lesz.

•Air Policing Division
Feladatköre:A működési terület légi rendészeti feladatainak ellátása, üldözésben való segítség csempészet elleni fellépés
Legénység:A helikopter személyzetet két tisztből áll az egyik a pilóta a másik tiszt meg a rádiózásért illetve a navigációért felel.

•Water Police Subdivision
Feladatköre:A működési területen illetve a környező vizek kontrollálása illegális átkelés, csempészet elleni és orvhalászat elleni fellépés.
Legénysége:A hajó személyzete három tisztből áll az egyik a vezető szerepét tölti be a másik tiszt a rádióforgalomért és a navigációért felel a harmadik tiszt meg a kisegítő.
((Ez az alosztály csak akkor alakul meg ha van rá szűkség illetve lehetőség))

•Detective and Public Enforcement Division
Feladatköre:Általános közrendészeti feladatok illetve nyomozói munka baleseti helyszínelés, bűnügyi nyomozások.
Legénysége járőrszolgálatfa vonatkozóan:Járőrszolgálat esetén két vagy három tiszt indul járőrözni, szokás szerint az egyik tiszt a vezető, a másik a rádiós a harmadik végzi a közúti igazoltatást.
Legénység nyomozói szolgálatra vonatkozóan:Nyomói szolgálatban egy vagy két tiszt végezhet az egyik tiszt a vezető a másik a rádiós.

•Administration and Training Department
Feladatköre:Általános adminisztrációs feladatok elvégzése például személyzeti dokumentumok kezelése:Jelentkezések,oktatások,jelentések elemzése.
Legénysége: A vezetőség által kijelölt tisztek végzik ezt a feladatkört

Jelentkezés illetve az oktatás menete:
•A jelentkezőnek ki kell tölteni egy formanyomtatványt az interneten, a megírás után ellenőrizzük a jelentkezőt és döntést hozunk és jelezzük az illetőnek.
•A jelentkezés második fordulója egy személyes elbeszélés és ha ott is minden rendben megy felvételt nyer az állományba.
•Az állományba lépés után a tiszt deputy sheriff I rendfokozatot kap oktatásokon megy keresztül az oktatás végén egy vizsga következik ha azon megfelel akkor előléptetődik deputy sheriff II rendfokozatba. A vizsgán háromszor lehet részt venni a harmadik sikertelen vizsga után automatikusan kiléptetődik az állományból!

Jelentkezési formanyomtatvány minta:

aláírás:

Magamról
Köllő Attila vagyok idén töltöttem a 21. életévemet több mint 8 éve játszok különböző rp szervereken, több szerveren voltam rendőr mit tiszt illetve vezető is.
Most fejeztem be az autó szerelői szakiskolát és szabadidőmben szoktam játszani különböző játékokkal jelenleg nem játszom mta-rp szervereken most fejeztem be egy időre a Gta Hungary-n az életet és tértem vissza a megszokott mta-rp világába.Napi 4-5 órát tudnék foglalkozni a szervezettel illetve hoznék magammal játékos is.
Szeretnék egy jó közösséget összehozni a szerveren és itt ennek minden feltétele adott.
A szerveren használt rendvédelmi járművek mivel még nem tudom milyenek ezért nem kerestem hozzá mod-t majd a szerve megnyitása után kiderül hogy milyen eszközök állnak rendelkezésre
Köszönöm hogy elolvastad további szép napot!

kamion

• the purpose of war is peace
  • Kölyök tag
  • **
  • Kavion Payne a/k/a T.G. Truck
  • Respect: +7
    • Profil megtekintése
0
Nem lenne rossz, csak szerintem még bővítsd egy kicsit és egy király pályázat lesz!
"Eltávozni annyi, mint egy kicsit meghalni"

DylanB

• Bronson The Cop
  • Teljes tag
  • Traffic Officer
  • Respect: +58
    • Profil megtekintése
0
A vezetés tőled (legalábbis ahogy a lapból látszik) messze áll. Csatlakozz egy ilyen kaliberű frakcióhoz, s gyűjts inkább tapasztalatot.
Azért sok sikert.
POLICE OFFICER DAVID BRONSON
Traffic Officer, Traffic Enforcement Division
Los Santos Police Department — "To Protect and to Serve"

EnterR

• Teljes tag
  • stróman
  • Respect: +134
    • Profil megtekintése
0
Nem lenne rossz, csak szerintem még bővítsd egy kicsit és egy király pályázat lesz!
Azt is tegyük hozzá, hogy mivel és akkor segítettél is a pályázón.
"Az Octans családjához tartozik jóban és rosszban, egy alternatív valóságban élő stróman."
- Gergő

J5

• Free da mandem
  • Hős tag
  • Respect: +46
    • Profil megtekintése

Kolbász

• Teljes tag
  • Respect: +69
    • Profil megtekintése

Gergő

• retired manager
  • Törzstag
  • Respect: +156
    • Profil megtekintése
0
Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen frakcióra olyan pályázatok érkeznek, mint például ez. Azt hiszem, hogy egyáltalán nem sikerül megfogni a lényeget, hogy milyen kulcsfontosságú értékrenddel rendelkezik egy szerver életében a Sheriff's Department. Ez így, teljes mértékben elfogadhatatlan és minősíthetetlen. Hogy miért? Egyáltalán nem kell messzire menni, ott van feketén és fehéren leírva a kiírásban, hogy mi az, amit elvárunk a pályázóktól. Na most ez, és a pályázati kiírásban foglaltak körülbelül olyan messze van egymástól, mint Makó - Jeruzsálemtől. Nyomokban sem tartalmazza azokat a részeket és elvárásokat, amit oda kiírtam.

Az első ami kiveti az ember szemét, az az, hogy:

- Lényeges még:

Különböző logók kitalálása felesleges, mert a szerver nyitása előtt már nem lesz lehetőség a már meglévő logót módosítani bármilyen dizájnon (autón, épületen, bárhol máshol)

Spoiler for Hiden:

Lenyitom a spoilert, mert gondolom nem sikerült.

Szerintem vagy nem olvastad el, vagy én nem tudom, de hogy direkt megkértem mindenkit, hogy a logót ne módosítsa, mivel hülyén nézne ki, hogy más van a fórumon, és más van IG mindenhol (autók, épületek). Tisztában vagyok vele, hogy ez nem a legnagyobb dolog, vagy olyan amitől bereped a plafon, de azért mégis... törekedjünk már arra, hogy összhang legyen a külső platformok és a szerver között. Sokak számára nagyon fontos lehet, mint ahogy nekünk, mivel mindig is minőséget képviseltünk.

Spoiler for ???????????????????:

Fogalmam sincs, hogy ez milyen önéletrajz akar lenni, de egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy legalább egyszer ne találkoztál már 21 évesen akár még egy magyar, itthon elfogadott önéletrajzzal. Ezt általános iskola negyedik osztályában TALÁN!!!!!!!!!!!!!! elfogadnák első fogalmazásórán.

Minden további leírás meg sem közelíti a valóságot, olyan távol áll az lssdtől és a lehetőségektől amit itt meg lehet oldani, hogy elmondhatatlan. A divíziókból (IS!) látszik, hogy mennyire nincs tapasztalatod az egésszel kapcsolatban.

A jelentkezési rendszer leírásánál jutottam el arra a szintre a pályázat olvasása közben, hogy biztosra eldöntöttem, hogy ez a pályázat nem, hogy lezárásra fog kerülni... nem. Amint vége lesz a pályázás időszaknak, ezt le fogom innen törölni. Olyan értelmetlen, és teljes mértékben összeegyeztethetetlen dolgokat tartalmaz, hogy az valami felfoghatatlan.

Azért még ráadásnak picit tovább olvastam, gondoltam magamban, hogy ezt már nem lehet semmivel fölözni. Kár volt, teljesen el-el-elhaláloztam.

Behemoth

• Teljes tag
  • SHOOT FIRST, ASK LATER!
  • Respect: +77
    • Profil megtekintése
0
Krisz Ravennov
Bitch it's FUCKTHEPOPULATION
Bodies in my basement
Lord of the forsaken, watching bitches fornicating
Lucifer, Beelzebub, Satan
Triple six be my language

Buck Rotchild

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Nem értem, hogy a Deputy rangok miért vannak, kicsivel, emellett maga a lap se tetszik.
Minden esetre sok sikert...

Gergő

• retired manager
  • Törzstag
  • Respect: +156
    • Profil megtekintése
0
Gergő
A frakcióra való pályázatok le lettek zárva, másik pályázat került elfogadásra. További sok sikert.

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés