Miért lett ilyen kevés játékos?

finesse

• finesse
  • Vezető Moderátor
  • Hős tag
  • *
  • i could fly home
  • Respect: +262
    • Profil megtekintése
-1

@finesse nem érdekel a kommented, nem vagy felnőtt még az épeszű gondolkozáshoz, ilyenkor inkább ne is kommentelj mert csak kiröhögnek, és fenyegess mást a bannal, Én mocskosul leszarom.

Azért, mert nem azt az utat járom élettanilag, mint te, nem azt jelenti, hogy "nem vagyok felnőtt" az épeszű gondolkodáshoz.
Huszon X évesen egy normálisan megfogalmazott "kritikát/véleményt" — legyen inkább kritika — nem tudsz írni. Mindenbe belekötsz, és hajtod — akkor is, ha nincs — az igazad.
Ez a nem épeszű gondolkodás, amit te csinálsz, öreg barátom. Ahogy leírta Kay, sepregess össze a saját házad körül inkább. Azért, mert teljesen jogosan kibannoltak a szerverről,
felkapod a vízet (mint mindenen), és egyből a vezetőséget hordod el a semmiért. Ja, és "ha" nem érdekelne, akkor nem könyörögtél volna az unbanért Facebookon.

Többször nem szólok. Elég lesz ebből a stílusból.
I'll stop pretending, think I'm just gonna be myself instead

Nigoc

• Kölyök tag
  • **
  • https://www.youtube.com/channel/UCTaAlrjdFgg9E0B0P
  • Respect: -1
    • Profil megtekintése
0
Spoiler for Hiden:
Kib****** a normális RP képes illegális frakciótagokat köztük engem. Nem volt semmi illegális élmény mert egy kis gyászhuszár egyedül a déli dm-hez értett és az volt neki a hcrp stilles "BANDAÉLET". Szerintem tudjátok kiről van szó. :)

Megítélnek csak mert más szerverről is kivagyok baszva, és a *** ******** Bandosz gyerek úgy látta jónak, hogy kirak innen is.
Én csak 20 embernek szóltam, hogy ne is járjanak fel ezek után mert az előítéletes megnyilvánulás ezektől a hulladék emberektől elég szánalmas.
Nem kellett könyörögnöm, önszátukból otthagyták miután véget ért az FK-nk (Original Swamp Compton Crips).

Gratulálok és örülök is, hogy így elfogytak ismét a playerek. Meg is érdemlitek ha így álltok hozzá az emberekhez, főleg azokhoz akik színvonalat hoztak ide.
És most jöhettek fikázni nyugodtan, marhamagasról leszarom! Puszi a pocitok alá! ;)

Ezt még itthagyom.

Spoiler for Hiden:

Az a baj csiga, hogy elvileg te nagyon RP-s úriember vagy, csak a stílusod 0. Szerintem örülj neki, hogy itt játszhattál, az a stílus, amit te képviseltél nem egyezik a mi nézőpontunkkal. Főleg a Facebookos magatartásod, továbbá a TS-es descriptionod vitte a prímet azért.

Ugyan már.... a stílusom nem gusztustalan hidd el inkább egyedi. Akitől szart kaptam, annak szart adtam vissza! Ilyen pofon egyszerű.
Egy igazat mondó real tróger vagyok, és ez sok kis nyúlbéla senkiházinak nem tetszett és / vagy írígykedett rám. Ebből kifolyólag jöttek rólam a meme-ek, jöttek a feszkók, hogy Én ilyen szar, olyan szar ember vagyok.... azt lószart sem tudnak rólam! Itt volt a nagy probléma. Nem bírták sokan elfogadni azt, hogy sokkal jobb vagyok náluk és jól csinálom azt amihez értek. @finesse nem érdekel a kommented, nem vagy felnőtt még az épeszű gondolkozáshoz, ilyenkor inkább ne is kommentelj mert csak kiröhögnek, és fenyegess mást a bannal, Én mocskosul leszarom.
Pont és csók a pocitok alá. Tisztelet annak aki kiállt mellettem és egyetértett a trágár és obszcén megnyilvánulásom / végkifejtésem mellett.

Te még mindig egy alpári ember vagy, aki nem való 2020-ban egy játékszeverre se. Te vagy a nagy realtroger csak azért mert te ki mered mondani amit gondolsz? Ez nem real trogerség, ez egyszerűen hülye dolog, te a büdös életbe nem fogsz semmit elérni ezzel a hozzáállással. Hallottam már olyat hogy könyörögtél unbannért stb dologért... közbe meg itt esetleg ts-n játszod a nagymenőt. Ne nevettessél... én is csináltam baromságokat a szerveren full részegen adminként, de elég hamar meg is ittam a levét és be is láttam. De vágod én el is fogadtam hogy baromság volt amiket csináltam, "öreg". Neked annyi önbecsülésed sincs, hogy ha eléd állna anyád apád és megmondaná neked hogy szar volt amit csináltál akkor se hinnéd el. Te meg az egyediség? Mitől lennél egyedi mesélj már? Mert M.O-n nyomod a kemény utca gyerek stílust a géped előtt? XD Na ne nevettessél, te max attól vagy egyedi, hogy nem WC papírral törlőd ki a segged hanem valamelyik hozzád tartozó nyelvével. Sose értettem mire van nagy arcod, tény tudsz RP-zni, de azért mert ismersz valamit és megtanultál valamit nem leszel se egyedi, se nagyobb ember mint a többi. Neked egy kibaszott vezéregyéniségnek kellett volna lenned és jó célra felhasználni a tudásodat. Nem az arcodat kellett volna növelned vele. Hol lennénk ha az orvosok elszállnának maguktól csak azért mert le diplomáztak? Vicc vagy öreg fogadd el, a barátaid is csak azért vannak melletted mert 1 bolond 100-at csinál. ;D

Kodesz

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +15
    • Profil megtekintése
0
Spoiler for Hiden:
Kib****** a normális RP képes illegális frakciótagokat köztük engem. Nem volt semmi illegális élmény mert egy kis gyászhuszár egyedül a déli dm-hez értett és az volt neki a hcrp stilles "BANDAÉLET". Szerintem tudjátok kiről van szó. :)

Megítélnek csak mert más szerverről is kivagyok baszva, és a *** ******** Bandosz gyerek úgy látta jónak, hogy kirak innen is.
Én csak 20 embernek szóltam, hogy ne is járjanak fel ezek után mert az előítéletes megnyilvánulás ezektől a hulladék emberektől elég szánalmas.
Nem kellett könyörögnöm, önszátukból otthagyták miután véget ért az FK-nk (Original Swamp Compton Crips).

Gratulálok és örülök is, hogy így elfogytak ismét a playerek. Meg is érdemlitek ha így álltok hozzá az emberekhez, főleg azokhoz akik színvonalat hoztak ide.
És most jöhettek fikázni nyugodtan, marhamagasról leszarom! Puszi a pocitok alá! ;)

Ezt még itthagyom.

Spoiler for Hiden:

Az a baj csiga, hogy elvileg te nagyon RP-s úriember vagy, csak a stílusod 0. Szerintem örülj neki, hogy itt játszhattál, az a stílus, amit te képviseltél nem egyezik a mi nézőpontunkkal. Főleg a Facebookos magatartásod, továbbá a TS-es descriptionod vitte a prímet azért.

Ugyan már.... a stílusom nem gusztustalan hidd el inkább egyedi. Akitől szart kaptam, annak szart adtam vissza! Ilyen pofon egyszerű.
Egy igazat mondó real tróger vagyok, és ez sok kis nyúlbéla senkiházinak nem tetszett és / vagy írígykedett rám. Ebből kifolyólag jöttek rólam a meme-ek, jöttek a feszkók, hogy Én ilyen szar, olyan szar ember vagyok.... azt lószart sem tudnak rólam! Itt volt a nagy probléma. Nem bírták sokan elfogadni azt, hogy sokkal jobb vagyok náluk és jól csinálom azt amihez értek. @finesse nem érdekel a kommented, nem vagy felnőtt még az épeszű gondolkozáshoz, ilyenkor inkább ne is kommentelj mert csak kiröhögnek, és fenyegess mást a bannal, Én mocskosul leszarom.
Pont és csók a pocitok alá. Tisztelet annak aki kiállt mellettem és egyetértett a trágár és obszcén megnyilvánulásom / végkifejtésem mellett.

szerintem ameddig csak te hajtogatod magadrol hogy ilyen olyan jo vagy addig nem sok ertelme van a dolognak.
maradjunk mar a foldon,ide mindenki rpzni jart senki nem valtotta meg a vilagot

nemazatoken

• Moderátor
  • Teljes tag
  • *
  • Respect: +17
    • Profil megtekintése
0

Durván elszálltál... inkább gondolkodj el azon amit mondtak. Az a probléma csiga hogy nem veszed észre magad... amint valaki egy rossz szót mond rólad az "hater" meg menjen a p*csába és társai... ez már egy cringe és gyerekes viselkedésbe ment át...
« Utoljára szerkesztve: 2020. Június 29. - 09:45:11 írta nemazatoken »

csiga

• Törzstag
  • Respect: +122
    • Profil megtekintése
0
Ha kitörlöd a kommentem, akkor miért idézel? Nálad is van baj bőven. xd

nemazatoken

• Moderátor
  • Teljes tag
  • *
  • Respect: +17
    • Profil megtekintése
0
Ignoeráld a hozzászólásom és keress hibát. Ehhez értesz arra rájöttem...

csiga

• Törzstag
  • Respect: +122
    • Profil megtekintése
0
Ha ennyi jött le belőle, akkor nagyon sajnálom agyi kapacitásod kicsinységét.  :(

Medve

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Leírtak alapján ahogy olvasom próbálsz 2Pac lenni de max egy Mr.Busta maradsz, ha már ennyire a rap világ rabja vagy. Az egódat meg hagyjuk, a NASA űrszondái nincsenek olyan magasságba mint ő feleséged gondolkodása. Sokat hallottam rólad meg láttam mit csinálsz. A gurmanovék keményebb embernek tűnnek mint te, aki próbálod itthon eljátszani californiát. Felőlem ennyi, bár belőled kinézem hogy erre is fogsz tolni valami keserves próbálkozást megírni lenézöen.

Ieatassforbreakfast

• Az űrhajóm neve az, hogy Könnyűdrog
  • Törzstag
  • Respect: +159
    • Profil megtekintése
+1
A bolond trógernek megvan a stílusa de csak meg kell ismerni jobban
Problémás a magatartása, de részben megértem mivel sok savat kap, és még mindig akadnak olyanok akik rajta csámcsognak, nyilván szerepet játszik ez a viselkedésébe is, de nem alaptalanul.
Egyébként ez meg mind a két félhez szól, hogy a szemeteket töröljétek már meg és olvassátok el a topik címét, ne baszogassátok egymást.

horv151

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése

lalika.

• Teljes tag
  • Respect: +21
    • Profil megtekintése
0
itt is savazzuk egymast erre van a topikxd

amúgy, 9 kommentből 6 támadja csigát, 1 a playerszámot írja, 1 próbálja fenntartani a békét, és itt vagyok én aki csak van, meg néha elszublimál, okcs.
@Kolbász 💖💖

professional_neckbeard

• Teljes tag
  • Champion of The Frozen Wastes
  • Respect: +62
    • Profil megtekintése
0
Most a hétvégére nálunk esőt mondott
Tegnap is, de csak fülledtség volt

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés