[BANDA] (Grove Street Family)

@beast

• Újonc
  • *
  • Respect: -3
    • Profil megtekintése
-3
GROVE STREET  FAMILY

- Önéletrajz

-  Csabinak hivnak, jelenleg 15 éves vagyok, egy baranyai kis településen élek, mely kevesebb mint 400 lakossal rendelkezik. Szeptemberben kezdem a tizedik osztályt sporttagozaton, gimnáziumban. Szabadidőmet általában a barátaimmal töltöm, együtt kosarazunk, focizunk, vagy éppen beszélgetünk. Régen nagy szerelmese voltam a BMX-nek, viszont az idők alatt felhagytam ezzel a hobbimmal, az okát igazából én sem tudom. Három éve MTA-zok kisebb nagyobb kihagyásokkal, ez alatt az idő alatt a legtöbb időt a SeeMTA v3-s szerverén töltöttem el, de rengeteget játszottam anno, kezdő koromban a Hungary Life-n is.

- IC terveim

-  Mivel még sosem láttam egy szerveren sem az igazi, a story módból jól ismert Grove Streetes ganget egyetlen szerveren sem, ezért az egyik fő célom az lenne, hogy egy jól működő frakcióként a köztudatba hozzam. Célom még az általam annyira szeretett banda rp-t megkedveltetni az emberekkel, hiszen egyre kevesebb embert látok aki érdeklődne iránta, ami nekem személy szerint nagyon fáj. A szintén kihalófélben lévő rolepayt is szeretném visszahozni, és a szerver az eddigiek alapján kiváló helyszint nyújt erre, már csak pár rpzni vágyó, kreativ, eszes, türelmes személyiség kell hozzá.

A Grove Street Family a 2000's években alakult, afrikai-amerikai személyekből álló banda, és ahogy a nevük is mutatja Los Santos keleti részében fekvő Grove Streeten

Zlusty

• Teljes tag
  • future millionaire
  • Respect: +41
    • Profil megtekintése
    • DripKicks
0
Azthittem valami random google fordítós reklám. Két kezemen nem tudnám megszámolni, hogy hány hibásan megfogalmazott mondat van ebben. Egyébként a ‘rolepay’ -t azt roleplay -nek írják. Grove Street Family... Ezzel a frakcióval mindent tudsz csinálni, csak ‘újraéleszteni’ nem a banda rp -t. Van jelenleg egy pár banda. Csatlakozz azokba, tanulj.

Spure.

• Újonc
  • *
  • \wubba lubba dub dub/
  • Respect: +25
    • Profil megtekintése
+1
Szia.
A lapod nagy rövid lett, rólad is alig tudunk meg valamit (referenciákra értem). Terveid nem mondanak semmit sem, aféle sablon szövegek. FK rendszerről sem derül ki semmi, gondolok én itt a felépítésre, a frakció tevékenységeire. Így nem tudlak támogatni, de azért sok sikert.
xd

smoothbenya

• Kölyök tag
  • **
  • Gangster
  • Respect: +15
    • Profil megtekintése
+2

ez egy nagy nulla
Idézetet írta: skyLine
Viszont látásra. További jó szórakozást.

coula

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +57
    • Profil megtekintése
+1
Most részegen is jobbat tudnék írni már ne haragudjál.
Szerintem bővíts rajta vagy valami mert ez eléggé nagy nulla.
Frakcióról semmit nem tudhattunk meg.
Szerintem nem vagy elég érett ehhez a frakcióhoz.
GATYA

Nudli

• Teljes tag
  • -rep-es véleménykifejtő
  • Respect: -33
    • Profil megtekintése

taylor

• Újonc
  • *
  • Wannabe Don
  • Respect: +5
    • Profil megtekintése
0
Hell nah. Légyszíves csak ezt ne, elmúlt az ido az ilyen fajta pályázatok felett.  :'(

melancholy

• Törzstag
  • lágyan ölelő
  • Respect: +294
    • Profil megtekintése
0
Jobb lett volna ha meglesed a naptáradon a dátumokat, mielőtt megírtad a pályázatod.
I̷N̷ ̷M̷E̷M̷O̷R̷Y̷ ̷O̷F̷ ̷I̷N̷S̷I̷G̷N̷E̷

𝔊𝔲𝔱𝔠𝔥

• Teljes tag
  • Oldtimer.
  • Respect: +48
    • Profil megtekintése

Gergő

• retired manager
  • Törzstag
  • Respect: +156
    • Profil megtekintése

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés