[BANDA]Los Loco Surenos

Aquintis Marshall

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Loco Surenos

Banda Történet:

A LA Los Loco Surenos azaz A Vad Déliek. Alapítójuk Martínez Joaquín Emiliano “Pelícano” azaz a Pelikán. Általában sötét kék kendőt vagy ruhát hordanak, de az egyedi tetoválásaikról is fel lehet ismerni őket ( 2LS73 ). A 73-as szám a szervezet létre jöttének a szimbolikus jelzése. Az ő nevükhöz fűződik az Öböl kereskedelem. A banda 1973-tól a kétezeres évekig leginkább Mexikó területén ( Öböl ) tevékenykedett, majd a későbbiekben a Gulf Cartel segítségével sikerült át telepedniük Amerika különböző helyeire a kedvezőbb bevételi források végett. Ilyen város például: El Corona. Főbb céljuk minnél nagyobb haszont felhalmozni, kerüljön is ez bármibe. Beválallnak mindent a cél érdekében, rablások, gyilkosságok, szabotálás, piti kereskedésekbe való beavatkozás. Sok féle mítosz, legenda kering róluk a neten, de ezekből kevés az ami igaz. Senki nem tudhatja biztosan, hogy ezek a források ténylegesen igazat mondanak vagy csak kitalált fiktív, kamu történetek.

Rangrendszer

Rangok – Rövid jellemzése – Tetoválások/Jelzések

Jefa/Jefe--  Ő a legütősebb ember az egész bandában, sok év tapasztalat áll a háta mögött annak a személynek aki ezt a pozíciót tölti be. Feladata a banda irányítása. – Egy számára fontos személy.

Pandillero– A Pandilleronak egyszerre több feladat kört is el kell látnia. Ő felel a Soldadokért azaz vezeti/irányítja őket. Tanácsaival próbálja segíteni a Jefa/Jefe-t és ezen felül feladatokat oszt ki az alatta lévőknek. – Ő rendelkezik a legtöbb tetoválással.

Soldado– Katona. Ezt a rangot olyan bandatagok töltik be akik az évek során már kiérdemeltek maguknak a tiszteletet a bandában, s mint az utcán. Feladata: Pandillero parancsainak végre hajtása. Pl.:  Egy  Walk-up-nál legelsőként fut a préda felé ezzel is példát mutatva a többi tagnak. – A hátán a banda atyja Martínez, fegyverek.

Guerrero– Harcos. Erre a posztra csak olyan tagok kerülhetnek akik már huzamosabb ideje erősítik a bandát, afféle rituálén kell át esniük, ezért a pozícióért. Feladatuk: Forasterok beavatása, emellett a Miembroknak adhat kisebb feladatokat.  – A mellkasukon egy síró bukott angyal.

Miembro– Olyan bandatag aki már át esett a beavatáson. Kisebb feladatokat/megbízásokat hajt végre. Pl.: Dealerkedik. – 2LS73 vagy kék kendő-ruházat.

Forastero/Outsider– Kivülálló bandatag jelölt, aki még nem esett át a beavatáson/szertartáson. Ahhoz, hogy át essen a beavatáson, meg kell győznie a rangosabb tagokat, hogy ő teljes mértékben a banda érdekeit szolgálja. – Nincs.

Csapatunk:

Aquintis Marshall //Muszka FőLeader

Andrej Higguntson//Ady Alleader

Enriqe Alves//Vajas

Vanesa Díez //Bence

Karakter történet:

• Aquintis Marshall

Az Államok Keleti részén született NewYorkban.20 éves,195 centiméter magas,túlsúllyal rendelkezik. Középiskolát soha nem végezte el mivel elsős korától kezdve folyamatosan keresztbe tettek neki az állam és az iskola rendelkezései.16 éves korában egy borús felhős délutánon az utcán céltalanul andalgott mikor is tengődő lengődő életén engondolkozván bele botlott 4 hasonló kinézetű fiatal emberbe mint Ő. Erős dohányos karakterünk lévén éppen hogy a cigarettáját meggyújtotta egyik srác az őket megkínálás lehetőségét dobta fel ötletként Marshallunk ezt tette,lehet hogy nem éppen volt ez  a döntés célra vezető mivel itt kezdődik karakterünk bűntettekkel tűzdelt élete. Ettől a naptól kezdve szép napsütéses forró napok következtek de nem mindenki számára volt szép. Aquintis a fiúkkal lófrált innentől amikor csak tehette,édesapja már 4 éves korában elhunyt,édesanyja a túl sok munkába és a főhősünk egyedüli nevelésébe bele bolondult,nem tudja már többé anyai szerepét ellátni. A karakter innentől beletanult a fegyverkezelésbe,fegyver össze és szét szerelésébe,a kábítószer termesztésbe,kezelésbe,kereskedésbe és fogyasztásba.

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:

Vanesa Díez//Bence

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése

Andrej Higguntson

• Újonc
  • *
  • Yeah
  • Respect: -2
    • Profil megtekintése
0
Szerintem nagyon jó kis palyázat lett tartalommal dúsított Támogatom

Kolbász

• Teljes tag
  • Respect: +69
    • Profil megtekintése
0
Szervusz,
szerintem a skineket egytől-egyig cseréld ki, mert ezek a mostaniak valami szörnyen undorítóan néznek ki. (Elnézést kérek azoktól, akiknek tetszik.)
A pályázat kinézete nagyon a mérce alatt van, azon van még mit változtatnod. A neved számomra nagyon 2015-ös stílusra hajaz.
Azzal, hogy leírod a frakció IC részét, azzal nem fogsz senkit sem meggyőzni, hogy miért lennél érdemes egy ilyen frakció vezetésére.
Véleményem szerint dolgozd ki újra az egészet.

edit: A rangokról felesleges ennyit írni, ha normálisan roleplayeztek a bandában, akkor egy idő elteltével magától értetődő lesz bizonyos embereknek az idézőjeles posztja/rangja a frakcióban.

maffay

• Újonc
  • *
  • Respect: +2
    • Profil megtekintése
0
gondoljátok ezt újra át srácok, 2020 van
Maurizio Maffay - Member of the State Congress

csiga

• Törzstag
  • Respect: +122
    • Profil megtekintése
0
Adná egy hispanic banda, de nem így... skineket válogassátok át újra, ha kell szerintem többet vállalják, hogy segítenek benne, de így van... 2020 van, ezt Én is elfogadtam már.

Balás

• Lehet ellenség vagy barát, mindkettő a rosszat akarja
  • Teljes tag
  • Scooby Doo, whoopie doo
  • Respect: +44
    • Profil megtekintése
0
Rangrendszer bla-bla-bla, haló ébresztő! -Ezt miért olyan nehéz elfelejteni és miért olyan nehéz haladni a korral? 2k20 van, még mindig.
Elég gyenge próbálkozás, ez.
fos

Carloska

• linda
  • Teljes tag
  • mészáros
  • Respect: +77
    • Profil megtekintése
0
sácok, skinek 4k-sak.
tipikus el corona-nal a beugrós részen a hq.
gondolom körbeálltok kocsival, aztán majd ott rp-ztek, meg kocsikáztok.
a rangok.. oké hogy latin banda, de nem kell spanyol neveket adni a rangoknak, simán lehetne angol neve is.
az is kiéget mikor valaki orosz maffiánál fordítóval ctrl+c ctrl+v-zi ciril betűkkel a rang neveket.
szerintem gondoljátok ezt át nagyon, lessetek rá 1-2 latin rp-re, merüljetek el a bandavilágban, hátha lesz valami jobb.
cigányok királya.
ha újpesti vagy hmu és tekerünk egy zigit.
LSBA
Tyndall Reid - HAWK-1
aphrodité♡

Sherman

• Újonc
  • *
  • déjem kiraj
  • Respect: +2
    • Profil megtekintése
0
Csak ismételni tudom, hogy a skinek legyenek lecserélve! Magán a pályázat kinézetén is lenne mit korrigálni, szerintem keress fel valakit, aki segíthetne benne.

Carloska

• linda
  • Teljes tag
  • mészáros
  • Respect: +77
    • Profil megtekintése
0
Csak ismételni tudom, hogy a skinek legyenek lecserélve! Magán a pályázat kinézetén is lenne mit korrigálni, szerintem keress fel valakit, aki segíthetne benne.

akár engem, akár @Molnar -t, nagy makkerek vagyunk a dizájnba.
cigányok királya.
ha újpesti vagy hmu és tekerünk egy zigit.
LSBA
Tyndall Reid - HAWK-1
aphrodité♡

morcsog

• Szuperadmin
  • Törzstag
  • *
  • Respect: +40
    • Profil megtekintése
0
Szuperadmin morcsog
A pályázatod elutasításra került.