[MAFFIA] Solntsevskaya Bratva

ArinaOrlov

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0

Pár szó rólunk:
Leaderek:
-Arina Orlov - Fanni (20)
-Vasily Orlov - Laci (24)
Mind kettők már tőbb mint 5 éve RP-zik kisebb-nagyobb kihagyásokkal. IRL mi ismerjük egymást, hiszen több mint egy éve kapcsolatban vagyunk.
Egy másik szerveren már voltunk orosz leaderek kb 5 hónapon keresztül. Ez idő alatt nagyon sok embert megismertünk, akikkel mai napig tartjuk a kapcsolatot és várjuk, hogy újra összeállhasson a nagy csapat maffia képében.
Pár szót írnék még arról, hogy mi nem úgy vezessük a frakciót mint jópár szerveren. Mi nem a régi szokványos orosz maffia feelinget visszük tovább, hanem modernebben. Mi a tagjainkra családtagként tekintünk, azaz ha valaki bajban van, akkor mi megyünk és megpróbálunk segíteni neki úgy, hogy mi ne fedjük fel magunkat. Senkitől sem várjuk el, hogy orosz szavakat kelljen megtanulni a társalgáshoz. Viszon az egyszerű „Da”, „Net”, Privet” szavakat mi is használjuk. Egyszerűen ha azt akarjuk, hogy más ne értse a beszédünket társaságban így használjuk:

„[RUS] most jobb lenne távozni…”

Voltak akcióink ahol egy piszoly dördülés sem történt, mégis megkaptuk amit szerettünk volna. A rendőrséget úgy irányítottuk, hogy azt sem tudták melyik frakció vagy milyen szervezet irányítja a túszejtést stb.
A frakciónk drog és fegyver kereskedelemmel foglalkozott illegálisan. Legálisan egy Nightclubot vezetnénk ahol semmi illegális bizniszt nem folytatnánk le. Mivel ezek nem valami izgalmas dolgok így néhanapján beiktattunk egy ember rablást is, hogy a csapatunkat összeszoktassuk velünk és megedződjenek.

Szabályzat/elvárások:
- Minden tagnak kötelező ismerni a szerver teljes szabályzatát.
- Frakció autók használata csak engedéllyel illetve az autók állapotára való tekintettel köteles vagy a sérülés megjavíttatni és megtankolni. Minden kulcs átadást könyvelni fogjuk!
- A kommunikáció során mindenkinek a kötelező módon tisztelnie kell a másik személyt akár ez egy társunk vagy külsős személy.
- Meghallgatjuk minden tag javaslatát vagy akár ötletét a frakcióval kapcsolatban de mindig a Leader szava lesz a döntő pont.
- Leader engedélye nélkül, fegyveres megmozdulás vagy rablás TILOS! (ennek megsértése szankciót von maga után.)
- A bázis területére szigorúan TILOS behozni rendőrt vagy külsős személyt! Abban az esetben sem ha éppen üldöznek vagy valai rosszba keveredtél. Ilyenkor szólj rádión, hogy bajban vagy, de semmiféle képpen ne a bázis környéke felé menekülj. (ennek megsértése szankciót von maga után.)
- Nem járkálhatunk nagy kaliberű fegyverekkel mivel nem buktathatjuk le magunkat és ez MINENKIRE vonatkozik! (ennek megsértése szankciót von maga után.)
- Bármilyen akcióból befolyt pénzt a Leader osztja szét meglátása szerint.
- Napi minumum aktivitás 2 óra. Ha napokig nem látunk akkor szankcióval ját. Abban az esetben ha közlöd a Leader felé a inaktivitás okát nem leszel kirúgva!
- Korhatár minimum 15 év.
- Ha a leader nincs online, akkor az Alleader vagy a legnagyobb rankon álló személy irányít. De ebben az esetben is érvényes, hogy Leader engedélye nélkül nincs akció! (ennek megsértése szankciót von maga után.)

Ha valami nem megfelelő Admin szemmel a válzoztatás jogát fenntartjuk!!

Jelentkeznél a frakcióba?
Egy hirdetést fogunk kitenni olyan szöveggel, hogy
„A Propaganda Nightclub és Bar alkalmazottakat keres.”
A hirdetésre TS-en lehet érdeklődni a TGF szobában.
Itt lesz pár kérdés a frakcióról, rólad és a szabályzatról. Amennyiben megfelelsz a feltételeknek egy RP teszten kell átesned, ahol ellenőrizzük képességeid.

Ha SIKERESEN bekerültél közénk először kisebb feladatokat fogsz kapni. Majd idővel, ahogy nyered el a bizalmunkat nagyobb megbízatásokat is kaphatsz, illetve egy beavatáson fogysz részt venni amivel nagyobb rálátásod lesz az illegális dolgokra is. (Illetve attól, hogy beavattunk nem azt fogja jelenteni, hogy te leszel a főnök a kisebb rangon álló társaiddal szemben!)

Kéréseink:
BÁZIS:
Teniszpálya

Interior ID: 114
 vagy ha ez nem lehetséges akkor
 a Mulholland területén nagyobb házat amihez szükséges lenne pár mappolás:

Interior ID: 96

LEGÁLIS SZÓRAKOZÓ HELY:

Interior ID: 36

Járművek:
1 db helikopter
1 db vontató
2 db Mercedes G500
2 db BMW M5
Mind ez feketében.

Széfek:
~ 5 db

Mappolás:
Szükségünk lenne némi mappolásra a bázison a kapukhoz illetve a szórakozó hely bejáratához.
Skinek:
Leader skinek:

Tagoknak:

(Letöltési link: http://www.mediafire.com/folder/rp2e5h1ovd7cb/skinek )

Kérdéseket vagy normális körülmények között megfogalmazott kritikát a komment szekcióba megtehetitek.

*Fanni
Arina Orlov

Carloska

• linda
  • Teljes tag
  • mészáros
  • Respect: +77
    • Profil megtekintése
0
tipikusan túlcsicsázott ciril betűs pályázat.
a skinek szintén hd-k, leader/tag skin megkülönböztetése felesleges.
hq lehetne valami normálisabb helyen.
lehet hogy mta-n amit az orosz maffiáról láttál az a pénz, dara, kocsik és a fényűzés, de amúgy egy maffiának meg kéne bújni a mindennapi élet forgatagában.
meg még mindig 2020 van, nem 2012-14 hogy majd pincérből/biztonsági őrből lesz a maffiózó. ez nem a mafia city reklám valamelyik telefonos játékból.
cigányok királya.
ha újpesti vagy hmu és tekerünk egy zigit.
LSBA
Tyndall Reid - HAWK-1
aphrodité♡

Vanesa Díez//Bence

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Ismerlek titeket,voltam is nálatok tag és azt kell mondjam jól tudjátok vezetni ezeket!
Támogatom.

Carloska

• linda
  • Teljes tag
  • mészáros
    • Profil megtekintése
+1
Mellesleg az OOC követelmények is hülyeségek, 12 évesen már leader voltam, és normálisabban rp-ztem mint pl. fineon egy átlag ember.
@Molnar miatt pl.
cigányok királya.
LSBA
Tyndall Reid - HAWK-1
aphrodité♡

Molnar

• САМ У КУЋИ
  • Törzstag
  • Ex op player.
  • Respect: +181
    • Profil megtekintése
0
Szeretlek @Carloska
Kicsit vicces ez a pályázat. Full 2014-15 beütés, szabályzat butaság, tgf mód is vicces (hírdetés/ts). Alhambra ki van véve a szerverről. Ez a mennyiségű vagyon amit kértek szerintem még a rendőrségnek sincs. 5 drága autó plusz egy helikopter, ez mellé egy nem létező klub és két kastély? Na meg 5 darab széf, mennyi fegyveretek van nektek?  ???
Skinneken pedig csak nevetni tudok.

Sherman

• Újonc
  • *
  • déjem kiraj
  • Respect: +2
    • Profil megtekintése
0
Van pár dolog, amire csak időutazás képpen lehet tekinteni. Például ez HQ választás, nem hiszem hogy egy egész bűnszervezetnek a legmegfelelőbb hely egy palota vagy egy golfpálya lenne a legalkalmasabb. Továbbá a skinek, nem hiszem, hogy a többségszívesen nézi ezeket a HD skineket, főleg úgy, hogy tudtommal a szerveren csak LQ-k vannak(javítsaok ki, ha nem így van).

Carloska

• linda
  • Teljes tag
  • mészáros
    • Profil megtekintése
0
Szeretlek @Carloska
Kicsit vicces ez a pályázat. Full 2014-15 beütés, szabályzat butaság, tgf mód is vicces (hírdetés/ts). Alhambra ki van véve a szerverről. Ez a mennyiségű vagyon amit kértek szerintem még a rendőrségnek sincs. 5 drága autó plusz egy helikopter, ez mellé egy nem létező klub és két kastély? Na meg 5 darab széf, mennyi fegyveretek van nektek?  ???
Skinneken pedig csak nevetni tudok.

fine mta x tasi vilmos szint.
cigányok királya.
LSBA
Tyndall Reid - HAWK-1
aphrodité♡

lalika.

• Teljes tag
  • Respect: +24
    • Profil megtekintése
-1
Hali, az égvilágért sem akarok senkit megbántani de az elvárások nagyon nagyok, én elhiszem hogy RP-sek vagytok, de ezt próbáljátok megmutatni más formában. Én személy szerint nem tudok rosszat mondani, amíg nem láttam semmit. A skinek nem lennének rosszak, csak nah, mégis, törekedjünk a Low-Poly (LQ) skinekre amennyire kihozható.
@Kolbász 💖💖

kardoscigu

• Újonc
  • *
  • Respect: +1
    • Profil megtekintése
0
Szia, ismerlek titeket social-ról és ott sem volt annyira kedvelt frakció és én is tapasztaltam,Nem támogatom

Scotty/Scott Straight

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: -1
    • Profil megtekintése
0
Az előttem lévő le írta. Nem hiszem hogy ti kelletek ide frakciót vezetni
 nem támogatom

Doki

• Management
  • Teljes tag
  • *