[VERIFIED] Bayram Demirkan

Lamar.

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése

Személyes információk

Név:                                    Bayram Demirkan
Születési hely, idő:                    Mersin, 1991.03.21
Súly:                                   80 kg
Magasság:                               175 cm
Állampolgárság:                         Török

1991.március.21, Mersin. Ekkor jött világra a legfiatalabb Demirkan. Csecsemő koromban megkeserítettem a szüleim életét, rengeteget veszekedtek miattam. Kimerültek voltak és idegesek. A sok átvirrasztott éjszaka és felelősség megtette a hatását; én megnőttem a szüleim pedig megutálták egymást. Persze ilyen korban még nem igazán értettem, hogy mi is folyik közöttük, de mégsem éreztem magam biztonságban. Aztán ahogyan az évek teltek, megkezdtem az iskolát is, de a megfelelő anyagi hátteret nem tudták megteremteni a szüleim, így mondanom sem kell talán, hogy nem a város legjobb iskolájába jártam. Egy mersini, kicsit már leharcolt általános iskola volt. Ötödikes koromban aztán, a szüleim szétmentek. Én nem értettem semmit. Egyik nap még mindent rendben találtam, a következő napon meg édesapám közli velem , hogy elköltözünk, de édesanyám nélkül. Persze magamat hibáztattam, de mást nem is tudtam csinálni, tehetetlen voltam. Teltek a napok, a hónapok, az életem teljesen normális volt. Reggel iskola, délután meg a haverokkal. Nyolcadikos voltam már, amikor a tanulás már kicsit háttérbe került és elkezdtem inkább a helyi bolhapiacra járni, ahol egyébként édesapám dolgozott. Mindig talált nekem valami elfoglaltságot, aminek én is és természetesen ő is örült. Tanévvége fele már nem nagyon jártam iskolába inkább édesapámmal mentem a bolhapiacra. Egész nyári szünetbe vele dolgoztam, és arra a döntésre jutottam, hogy nem kezdem el a középiskolát inkább elkezdek dolgoznia bolhapiacon és ha sikerül annyi pénzt összeszednem elköltözök. Ezután hosszú évekig ugyanabból álltak a mindennapjaim, reggel munka, este haza majd másnap újra az egész. 8 év után azonban jött a változás. 23 évesen esélyem nyílt, hogy a török katonaságba részt vegyek egy kiképzésen és csatlakozzak a kötelékeibe. Természetesen éltem a lehetőséggel és a kiképzés teljesítése után felvételt nyertem a katonaságba. Azonban ez nem tartott sokáig. Pénzszűkében kitaláltam, hogy kicsempészek 1-2 kisebb fegyvert a katonaságból, de ez nem úgy sült el ahogy én azt akkoriban kigondoltam. Elkaptak, hadbíróság aztán pedig jött a börtön. 24 évesen, 5 év börtönt kellett leülnöm. A börtönbe nagyon sok mindent sikerült eltanulnom az ottaniaktól. Nagyon sok olyan emberrel ismerkedtem meg akik nem épp azért voltak ott mert fegyvert csempésztek ki a katonaságtól, hanem inkább azért voltak ott, mert használták őket. Bár tőlük is sikerült pár dolgot eltanulnom, illetve tudtak mondani pár embert akiket felkereshetek ha kimegyek a börtönből. Mondjuk őket azóta sem kerestem fel, de valószínűleg nem is fogom most már. Maradjunk annyiban, hogy nem éppen olyan dolgokat tudtam eltanulni bent amik jó útra tudnának vezetni a börtön után, viszont gondoltam, hogy biztos jól fog majd valamikor jönni ha kiszabadulok. Jó magaviseletért azonban 4 év után kiengedtek. Ekkor úgy döntöttem, hogy az összes otthon eldugott pénzemből veszek magamnak egy repülőjegyet Amerikában és ott egy új esély érdekébe újra kezdjem az életemet. Először úgy gondoltam, hogy csak pár hetet, hónapot leszek, majd otthagyom az egészet mert nem fogod tudni beilleszkedni az ottani kultúrába, de szerencsére nem így lett. Lassan 1 hónapja tartózkodom Los Santosban és sikerült megismerkednem pár itteni Török személlyel akik ugyanúgy elköltöztek Törökországból Amerikába. Ennek örülök, hisz valamilyen szinten olyan mintha újra otthon lennék a sajátjaimmal. A következő tervem az lenne, hogy vegyek magamnak egy saját lakást ahova betudok költözni, így legalább nem kellene az autómba aludnom.

Negatív tulajdonságok:
- Könyörtelen
- Beszédes
- Kiismerhetetlen
Pozitív tulajdonságok:
- Barátságos
- Bátor
- Elkötelezett
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 21. - 14:23:08 írta Creed »
Adminsegéd - 2020.05.04 - xxxx.xx.xx

Creed

• Fórumrész Moderátor
  • Törzstag
    • Profil megtekintése

Lamar.

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Bővítve lett, így már megvan az 500 szó illetve bővítettem pozitív/negatív tulajdonságokkal is!

Creed

• Fórumrész Moderátor
  • Törzstag
    • Profil megtekintése
Kérlek a szöveg színén változtass, fekete témán szinte olvashatatlan, utána elfogadásra kerül.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 21. - 10:49:23 írta bobby »

Lamar.

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Kérlek a szöveg színén változtass, fekete témán szinte olvashatatlan, utána elfogadásra kerül.
Megváltoztatva!

bobby

• Fórumrész Moderátor
  • Törzstag
    • Profil megtekintése

Lamar.

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése

Lamar.

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Bayram Demirkan életfogytiglani börtönbüntetést kapott. A börtönben felakasztotta magát.

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés