Navarro Connection [Maffia]

benyeee

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +8
    • Profil megtekintése
+1

A Navarro Connection egy 2000-es évek elején indult kisebb bűnszervezet.Az egész egy Texas melletti kis megyéből Navarro megyéből indult.Központjuk a megye fővárosa volt Corsicana volt.Ez a bűnszervezet főképpen irat hamisítással pénz mosással és pénz nyomással foglalkozik.A tagok mexikói eredetű férfiak és nők egyaránt.A Navarro Connection főleg nagyobb mexikói cartelek pénzét mosta és az Egyesült államokba érkező terjedelmes Cartel tagoknak vagy esetleg a Mexikóból átszöktetett lányoknak csináltak papírokat.A 2010-es év elején a Navarro Connection kisebb tagjait és köztük az egyik pénz mosodát is lekapcsolták.Most jeleneleg Los Santosban működnek aktív szervezet ként harcolnak a többi kisebb szervezettel hogy elnyerjék a helyi erők erejét.A jelenlegi tagok számát az FBI sem tudta pontosan meghatározni.Jelenleg a szervezet működési helye ismeretlen de az FBI értesülése szerint a "Jefe" barátnője egy bizonyos Barber Shopot működtet Los Santos körzetében,sajnos pontos értesülések nem erősítették meg hogy a Navarro Connectionak köze lenne a helyhez.

Idézet
Idézet
Egy kép amit a DEA fotózott a lefoglalt tárgyakról az előző raktárukban.
Spoiler for Hiden:

Hogyan is kelne életre ez a dolog?:
Idézet
A frakció illegális része szerintem magától értetődő a pénz mosás és nyomás, illetve az irathamisítás.A frakció úgy mond legális része amin a TGF is intéződne az én szeretett sokak által megismert Barber shop lenne!De hogyan is jön ez ide?Felötlött bennem ez az ötlet hogy nem kötelező nekem irányítani ezt az üzletet ezt az egész Barber shopot az IC barátnőm fogja működtetni amin keresztül a pénzt fogjuk tisztára mosni és egyben a TGF-es tagok gyűjtésére is fog szolgálni a jelenlegi Barber shopot csak és kizárólag a ti kérésétekre nem szűntetem meg mivel láttam hogy van rá érdekeltség ezért nem szűnik meg a Barber shop!De mivel a pénz mosás nem olyan egyszerű dolog ezért még kisebb befektetésben is részt vennénk amit hamarosan IC fogtok érzékelni!(Ha esetlegesen nem kapjuk meg akkor is működni fog mind a két dolog amit megemlítettem!)Attól függetlenül hogy ez egy viszonylag kis szervezet szeretnénk a szerver életében minél nagyobb szerepet betölteni és mindenféle különböző egyedi rp-t nyújtani!

Hogyan kerülj be hozzánk?

Idézet
Igazából szerintem a TGF menete mindenkinek tiszta sor több napig/hétig rpzel velünk amire kiismerjük az a bizonyos rp tudásod amit magaddal hozol akár gyenge akár erős...Mint a fentiekben leírtam te döntesz a sorsodról csak rajtad múlik hogy alakítod ki a helyed ebben a kisebb szervezetbe.Mindenki olyan ragot kap amit kiérdemelt és megküzdött érte a beavatás az idő múltjával zajlik nem akarunk semmilyen szerződést vagy hasonlót.A skined lehetőleg barna legyen(ezt csak akkor kövesd el ha nem csak a Barber shop tagja szeretnél lenni hanem szeretnél a pénz nyomással és az ehhez hasonló rpkel foglalkozni!!).Hozzánk a közeledési formák a legegyszerűbben a fodrászaton keresztül tudsz majd közeledni ugyan az IC barátnőm fogja működtetni az üzletet és onnan fognak kikerülni a tagok.De az se gond hogy ha fekete vagy vagy akár fehér mivel akkor vesszük a célzást hogy te nem szeretnél közvetlenül a frakció tagja lenni csak Barber szeretnél maradni és majd csak a későbbiekben szeretnél csatlakozni vagy ha nem szeretnél az sem gond!Persze ha nem szeretnél TGF-elni csak szimplán 1 illetve 2 alakalommal rpzni velünk az sem probléma szívesen látunk mindenkit!
Mappolás
Spoiler for Hiden:
Hamarosan!
Skienk
Spoiler for Hiden:
Hamarosan!
OOC egy kevés dolog rólunk:
Idézet
Mi egy baráti társaság vagyunk ami azt takarja vagyunk öten jelenleg ebbe az egészbe és nem szeretnénk kisajátítani egy külön frakciót a mi kis bagázsunknak! Sokan találkoztatok már valószínűleg velünk ha eddig jártatok a köreinkbe remélem most is fogtok.Legtöbb rp ahol részt vehettetek velünk a déli utcájában lévő kis háznál vagy a Barber Shopnál avagy a National Park Service Rangersnél. Ezekről a helyekről gyűltünk mi össze nagyrészt és szeretnénk végre egy scriptet is ahol valóban kitudjuk a fogunk fehérjét mutatni ahol megmutathatjuk mindenkinek mit is tudunk mi valójában. Referenciáink közül sajnos a NPSR topic illetve pályázatom törlésre került a Barber Shop képeit megtaláljátok a Script nélküli szervezetek Archiumában.Kezdésnek 10-12en vagyunk.

@ghost

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +9
    • Profil megtekintése

@xyz.

• Újonc
  • *
  • Csárli da Bethany
  • Respect: +3
    • Profil megtekintése
+1
Ennél több nem is kell, mint a többi projekt is, ez is robbanni fog! ((Ha kellene ember a frakcióba, akkor hívj, privát szám 991.)) ~

Ibrahim Yasar /Török/

• Újonc
  • *
  • KEYFIMIZ YERINDE ALLAHA SÜKÜR🇹🇷
  • Respect: +22
    • Profil megtekintése
0
Nagyon hiányoltam a Cartel-t a szerverről. Bár ahogy elolvastam, néhol vannak pár filmbeli részletek. (Escobar, Nacos stb...) Az elképzelés elég jó, de szerintem kicsit modernebb cartel-t építsetek fel, ne csak a drog és fegyver. Próbáljatok valami újat belevinni a dologba, ne csak a sablonos Los Zetas, Guadalajara  Sineloa stb...
Ezeket leszámítva sok sikert srácok, megnézném szívesen a témát.

benyeee

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
0
Nagyon hiányoltam a Cartel-t a szerverről. Bár ahogy elolvastam, néhol vannak pár filmbeli részletek. (Escobar, Nacos stb...) Az elképzelés elég jó, de szerintem kicsit modernebb cartel-t építsetek fel, ne csak a drog és fegyver. Próbáljatok valami újat belevinni a dologba.
Ezeket leszámítva sok sikert srácok, megnézném szívesen a témát.
Köszönjük szépen szeretnénk vérfrissítést a dolgokban de ahhoz sokat kell az éjszaka olvasnom szóval ez csak egy IDG megoldás még be nem robban a nagy dolog!
UI:Török a pecek!

Scotty/Scott Straight

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: -1
    • Profil megtekintése
0
Szia, tudom kivagy és azt is tudom hogy nem vagy hülye gyerek és értenéd a dolgod,egy esélyt meg érdemelsz pacsi.

Martin

• Újonc
  • *
  • Respect: +7
    • Profil megtekintése

királyotok

• Teljes tag
  • a főnök úr. 💘
  • Respect: +140
    • Profil megtekintése
+1
A pályázattal nincsen baj, de az a kép, meg ez a név nagyon sablonos.
Én a helyetekben lecserélném, de ti tudjátok.

lalika.

• Teljes tag
  • Respect: +24
    • Profil megtekintése
+1
Szervusz , benyeee-m! A frakció valószínűleg jó kezekben lenne, viszont a frakció nevével nem vagyok teljesen kibékülve.. Nyílván a ti döntésetek, remélem hozzátok az elvárásnak valót! GL!
@Kolbász 💖💖

Kavics

• Újonc
  • *
  • Játékos
  • Respect: +2
    • Profil megtekintése
0
Kreatív, egyedi, van vele munka. Mi kell még? Csakis dicsérni tudom!
Can't cry now but can self medicate.

Ieatassforbreakfast

• Az űrhajóm neve az, hogy Könnyűdrog
  • Törzstag
  • Respect: +159
    • Profil megtekintése

benyeee

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése

Kavics

• Újonc
  • *
  • Játékos
  • Respect: +2
    • Profil megtekintése
+1
nagyon tetszik, ez is zseniális mint az előző. Viszont ha adhatok egy tippet, a vessző és a pont mögé tegyél szóközt-t, sokkal szebb. Sok sikert!
Can't cry now but can self medicate.

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés