[BANDA] Dragon's Triads

Tauber

• Teljes tag
  • Respect: +3
    • Profil megtekintése
    • OctansProject
0
Spoiler for Triad's story:
A banda a tevékenységekbe akkor kezdett bele, amikor a Ming dinasztia az összeomlás szélére került. A látszólag erős hatalomnak az utolsó és végzetes döfést a Csing dinasztia adta és ezzel kiemelkedve a dinasztiák közül hatalomra emelkedett. A banda ebben meglátta a lehetőséget és letették a közösség alapköveit. Ebben legfőképp az eddig megszerzett befolyás könnyítette meg a dolgukat. Az elképzeléseiket felül múlva több embert tudtak beszervezni, mint várták. A  kínai nép szegénység és nyomora kedvezett a bűnőzésnek. Eleinte kisebb dohány csempészetekkel biztosították a banda anyagi hátterét. Nem sokára már inkább pénz mosással, drog csempészettel és fegyver kereskedelemmel foglalkoztak, pár évtizedig ki is használták a fekete piac felvirágzását, de a XX. század vége fele belekezdtek a pénzhamisításba is. Sikeres növekedésüket viszont az egyre fejlődő rendvédelmi szervek hátráltatták. Megjelentek a beszivárgások, de ezt a szoros családi összetartás végett ki tudták küszöbölni. A XXI. század elejére olyan befolyásra tettek szert, hogy már nem csak Kínán belül gondolkodtak, hanem az egész alvilágot az írásnyitásuk alá akarták vonni. A világ több pontján ezt már véghez is vitték, de most Amerikát tűzték ki célul. Ahol véres leszámolásokra számítanak, mert információik szerint több veszélyes bűnszervezet is betette a lábát ebbe az országba. A város ahova letelepedtek, nem más mint Los Santos, azon belül annak szívében, ahol lakásnegyedek tömkelege helyezkedik el. Jó pár utcarészt a magukévá tudhatnak, így nem kérdéses, hogy itt töltik az idejük legnagyobb részét. Jelenleg főként drogtermesztéssel, fegyverkereskedelemmel és illegális kaszinózással foglalkoznak a városban, melyet normál életkörülményeik megengednek. A banda tagjai leginkább 20-40 éves korig terjednek. Fiatalok általában a könnyebb, kisebb rizikóval felruházott feladatokat kapják, mint a drog és fegyverkereskedelem. A kemény mag intézi a húzósabb feladatokat, mint az eseményszervezés, melybe beletartozik az emberrablás, fosztogatás, stb... Céljuk a hierarchia kiépítése és a befolyásuk növelése a város bandái között.

Spoiler for Qiqiang Ngim:
Qiqiang Ngim Harbin tartományában született és az új generáció egyik feje, igaz bár fiatal, de megvannak benne azok a potenciális tényezők személyiség ügyileg, amelyek miatt ilyen magas pozícióba el tudott jutni. Qi' egy erős testalkatú, kicsit furcsa személyiséggel rendelkező, 30-as éveiben járó férfi. Egyke gyerek volt mindig is, melynek sose örült, hisz nem tudott kivel játszani, tevékenykedni. Édesanyja és édesapja jólétük megteremtésén dolgozott egész életük során. Ennek következményében Qi'-val sose tudtak annyit foglalkozni, amennyit kellett volna. Ennek végül meg is lett az eredménye. 13 éves korától kezdve elég sokszor mondott ellen szüleinek, mellyel sajnos nem tudtak mit kezdeni a kenyeret adó robotmunkától. Rossz közösségekbe keveredett a fiú már ilyen fiatalon, így sok balhéban és illegális ügyben vett részt. Szülei tudtak erről, de nem tudtak ellene mit tenni. A Youzheng utcában, ahol ők laktak, elég sok rossz külsejű férfi, fiatal felnőtt tengette napjait, éjszakáit. Qi' párszor olyan szituációba került, melybe nem kellett volna, így ennek zárójelenete képen 16 éves korában előállították. 2 évet ült, így a 18. születésnapján szabad volt. Szüleit a folyamatos elhanyagolás végett nem is kereste, amely érthető. Szűk anyagi körülmények között továbbra is az utca sötét burkaiban keresett menedéket. Egy esős nap során, mikor éppen sétálgatott a csatorna fele úszva látott meg egy 100-as kínai jüant, mely Kína pénzneme. Egyből odakapott érte, majd egy furcsa elhatározás végett a szerencsejáték fele fordult. Be is tévedt a város egyik legrégebbi és legkevésbé látogatott kaszinójába, ahol egy blackjack játék keretében el bukta az összes pénzt. Mikor betért a pultnál ázsiai férfiak iszogattak, nagy hahotázás közepette. Az egyik el is kezdte szemezgetni Qi'-t miközben elkeseredve az asztalnál ült. Oda is ment hozzá és invitálta egy italra. Qi' megköszönte a szíves fogadtatást és elkezdett érdeklődni a csapat ittlétéről. Burkolva bár nem félénkül elkezdtek mesélni neki. Aznap el is ment velük "bandázni" a városba, együtt lógtak jó ideig. Mikor a banda úgy vélte, hogy érdemes rá, úgy döntöttek beavatják köreikbe és ez elég gyorsan is ment. Pár év elteltével a bandához való kötődés során Qi' elég jó anyagi körülményekre tett szert. Elég magas pozícióba került jó kommunikációs készsége révén, így nem volt furcsa, hogy tisztelték is emiatt. A banda feje megkérte egyik nap Qi'-t, hogy segítsen be egy nagyobb projectbe. Egy elég nagy volumenű étterem széfjének a kifosztásáról lett volna szó, melyet Qi' el is vállalt. Annyi bökkenő volt az egészbe, hogy mind ezt Amerikában, azon belül Los Santosban kellett volna véghez vinni, egy ott lévő csoport vezetőjeként. Pár hét alatt az akció sikeresen le is zárult, melynek tortán lévő habjaként a banda feje felruházta egy vezetői pozícióval az Amerikában tartózkodó Qi' számára, annyi kikötéssel, hogy maradjon Los Santosban, a terjeszkedés szempontjából. Qi' tudomásul vette mindezt és a kérésnek eleget téve, ott is maradt és folytatta a Kínában elkezdett tevékenységeket.

Spoiler for Zhenbang Zahn:
Zahn egy "kis" kínai városban látta meg a napvilágot Hszining-ben. Neve eredte Dédapjától jött: Zhenbang (megfiatalít): Dédapja mindig is hitt a reinkarnációban, hitt abban hogy a családjának egy következő generációjában jön világra. Zahn (remény): Dédapja még szolgált az I. Világháborúban, az angolok egy téves eset miatt rájuk dobták a mustárgázt és már csak a remény maradt neki.
Lelkes gyerek volt, neve miatt sose hagyta el a reményt, mindig hisz benne, emiatt is lehet hogy a Dragons Triads egy magas pozíciót tölt be. Magas, karizmatikus középkoró férfi aki mindenre gondol, más emberek szempontjait is figyelembe vevő felelősség teljes férfi. Gyermekkorában sokan piszkálták kis mérete miatt, mire a 15. életévét betöltötte még csak 160 centiméter volt, aztán az áttörés Zhan 1 év alatt több mint 30 centit nőtt és egyből a csoportjának egyiik legmagasabbjai között találta magát. Tinidzser korában nehéz idők áltak előtte, 17 éves korában Apját meggyilkoltál. Anyja mikor a kishugát szülte Zahnnak belehalt a szülésbe. Zahnnak munkát kellett keresnie, Szülei nem tudtak sok mindet rájuk hagyni, konkrétan semmit. Az utcára került 3 testvérével. Egyik testvérét elrabolták és azután semmit sem hallott róla, a kishúga éhen halt. Zahn egyedül maradt a kisöccsével Xinnel. Xin 13 éves volt. Ebben az időben koldultak vagy pedig beszöktek egy házba. Ételt, italt loptak, miután megtanulta hogy a boltok alkalmazottjai hogyan szoktak mit és mikor csinálni, már kisujjból ment neki a rablás, egyszer egy szatyorral rabolt ki egy 50 éves nénit, a szatyor a nő fejére húzta és könyörgött a levegőért a nő. Zahn ezt a technikát mai napig használja. Zahn ekkor már egy körözött bűnöző volt, a szatyros incidenstől számítva 3 évre rá börtönbe került, 5 évet kapott, öccsét nevelőszülőkhöz került. Zahn a börtönbe sok embert ismert meg, többek között egy bizonyos Lee Xan Zou-t aki egy befolyásos vezető volt a Dragon's Triadsban. Sok mindent megbeszéltek, talán a sorsfordító az volt amikor a börtön után egy találkát szerveztek meg közöttük. Lee ekkor felajánlotta Zahnnak hogy csatlakozhat, kap motort, autót és egy fegyvert. Zahn ekkor került be a bandába és megszakítás nélkül ott van már 10 éve. Ez idő alatt mászott feljebb a létrán. Rangjához mérten felajánlottak neki egy akciót, egy csoporttal melyben részt kéne venni. A csoport vezetője Qiqiang vezetésével Amerikába utaztak, ahol egy nagy volumenű étterem kifosztása után ott is maradtak.

Spoiler for OOC: Lőrincz Mátyás:
Lőrincz Mátyásnak hívnak, 15 éves gimnazista vagyok. Szoftverfejlesztő és tesztelőnek tanulok jelenleg, mellyel a későbbiekben könnyedén el fogok remélhetőleg helyezkedni. RolePlay téren elég sok szerveren és frakcióban megfordultam. Néhány szerveren (ezen is) lehetőségem akadt vezetői pozíció betöltésére is, mely idő alatt általában pozitív visszajelzéseket kaptam. Csak, hogy említsek: "Satan's Soldiers" Non-Script banda, "LSMS". 5. évet súrolom az MTA közösségében és úgy vélem megvan a kellő tapasztalatom és tudásom bármilyen RolePlay szerep betöltésére. Szabadidőmben mostanság a számítógép előtt ülök, és mivel rendelkezem egy 4 lábon járó vérebbel, az én kiskutyámmal, akit Forrest-nek hívnak, így elég sokat foglalkozom vele is. Nagyjából ennyit kell tudni rólam.

Spoiler for OOC: Szűcs József:
Szűcs József vagyok, 15 éves szombathelyi srác. Jelenleg a programozónak tanulok egy szombathelyi középiskolában. Szabadidőmben edzek és
a számítógépen játszok, dolgozgatok. Az RP tapasztalatom 5 évre nyúlik vissza amikor is elkezdtem SA-MP-on játszani. Több frakció vezetői pozícióját is betöltöttem más szervereken, így ez sem maradhat ki közölük.

Spoiler for OOC: Terveink:
A frakcióval való rövid távú tervek:
Első sorban a szeretnék a triádnak egy fajta "nevet" szerezni. Emellett célul azt tűztük ki, hogy egy jó kis közösséget hozzunk létre. Kezdetekben a város feltérképezése ezt kővetően a legális oldal és a többi Maffia, Kartell, Banda megismerése. Erre lehetne építeni a banda jövőjét. Nekem nem az számít hányan vagyunk ebben a bandában. Első sorban én úgy gondolom, hogy lehetünk mi 40-50*-en tagok, ha nincs meg az elvárható rp színvonal, aktivitás. Úgy gondolom, hogy lehetünk benne 6-an is,de az a hat ember az rp "elit"-be fog tartozni. Ezt garantálom.

A frakcióval való hosszú távú tervek:
Amellett, hogy egy jó közösség lennénk, szeretnék ezen a szerveren hosszú távú terveket szövögetni. Ez nem egy kartell és nem is egy maffia. Az ok nélküli DM-elésnek nem látom értelmét emellett, ha erre kerül sor szankcionálni fogjuk azt. Szeretem csírájában elfojtani az ilyen dolgokat. Inkább banda tagoktól szabadulunk meg mint, hogy magától a szervezettől kelljen. Mindenkinek szeretnénk egy jó élményt nyújtani az RP terén, de ez már tényleg a jövő zenéje.

Spoiler for OOC: Skinek:

Spoiler for OOC: Egyéb:
Jelenleg 4-5 taggal indulnánk, mely során elsődlegesen szeretnénk a frakciót megalapozni. Minden tag egy alap "RP teszten" vesz részt, mielőtt teljes körű tagja lehetne a triádnak. Szeretnénk egy aktív, normális, RP keretein belül mozgó szervezet lenni. Reméljük sikerül és bejön nektek is ez az egész. Amennyiben véleményetek vagy ötletetek van a pályázathoz kapcsolódóan, azt kérlek hozzászólásban jelezzétek! ;)
@Tauber, @Lószy, @D4RK
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 27. - 00:05:35 írta Tauber »

Lószy

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Nekem tetszik, szép formázás, jó fogalmazás.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 27. - 15:37:48 írta Lószy »

Botix1

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
Szerintem nagyon jó pályázat! Jól össze van szedve! Formailag is szép! TÁMOGATOM!
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 26. - 23:35:40 írta Botix1 »

wolfo

• Teljes tag
  • I swear to god, rather die than disgrace it.
  • Respect: +19
    • Profil megtekintése
0
szerintem RL nevüket adták meg.
Tervek nem rosszak, skinek szerintem nagyon rosszak.
swear to god.
skrr-skrr.

Tauber

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
    • OctansProject
0
Öhm srácok. Ha nem esett volna le, azok az OOC bemutatkozásaink, nem IC nevek...  ;D

Tauber

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
    • OctansProject
0
szerintem RL nevüket adták meg.
Tervek nem rosszak, skinek szerintem nagyon rosszak.

Köszönöm, viszont ezek a skinek töredéke. Mint láthattad 11 skin közül válogathatunk, szóval majd ez eldől melyik kerül be és melyik nem. Személyes véleményem szerint nagyon jók, de ez szubjektív.  :)

Ieatassforbreakfast

• Az űrhajóm neve az, hogy Könnyűdrog
  • Törzstag
  • Respect: +159
    • Profil megtekintése
+1
Minden illegális szervezetnek 6 skinje lehet.
A bemutatott skinek mind rondák amúgy.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 27. - 00:15:40 írta YungDaru »

Kavics

• Újonc
  • *
  • Játékos
  • Respect: +2
    • Profil megtekintése
0
Öhm srácok. Ha nem esett volna le, azok az OOC bemutatkozásaink, nem IC nevek...  ;D

Nem szóltam.
Can't cry now but can self medicate.

annaa

• Kölyök tag
  • **
  • mamma said why did you grow up this way
  • Respect: +23
    • Profil megtekintése

Carloska

• linda
  • Teljes tag
  • mészáros
  • Respect: +77
    • Profil megtekintése
0
Nem néz ki rosszul, de a skinek gyötrelmesek.
hajrá.
cigányok királya.
ha újpesti vagy hmu és tekerünk egy zigit.
LSBA
Tyndall Reid - HAWK-1
aphrodité♡

Bruce

• Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • *
    • Profil megtekintése
0
Heló-heló. Ismerlek már egy ideje szerintem pacek pályázat lett, megállnád a helyed leader pozícióban. Pacsii!  ;)

Tauber

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
    • OctansProject
0
hajrá!

Köszi! Igyekszünk. :)

Minden illegális szervezetnek 6 skinje lehet.
A bemutatott skinek mind rondák amúgy.

Köszi az infót! Természetesen nem mind a 11 skint akartuk berakatni. :D De persze továbbra is szerintem ez szubjektív, szóval majd eldől mi lesz velük. De persze, ha esetleg vannak ötleteid, hogy mire lehetne lecserélni őket, szívesen várom PÜ-ben. :)

Nem néz ki rosszul, de a skinek gyötrelmesek.
hajrá.

Köszi szépen, a skinekről leírtam fentebb a saját véleményem. :)
Heló-heló. Ismerlek már egy ideje szerintem pacek pályázat lett, megállnád a helyed leader pozícióban. Pacsii!  ;)

Köszönöm, hát megpróbáljuk és kiderül mi fog ebből kisülni.  :o
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 27. - 09:34:37 írta Taresz »

Tarci

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +22
    • Profil megtekintése
0
Tarci
 Azt a 4 választ, egy HSZ-ben is megfogalmazhattad volna.

Egyébként a pályázat nem rossz, felettem leírták már. gl

janos123

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése

Stylesit

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +11
    • Profil megtekintése
0
Ezek a támogatós hozzászólások nekem nagyon furák. Mindegyik vagy ma, vagy tegnap regisztrált.
Senkit nem érdekelt tényleg, de nem ismerem a féket. 🔥

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés