Cartel de Nuevo León[Maffia]

benyeee

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +8
    • Profil megtekintése
-1
na benyee, én ezt kurvára nem néztem volna ki belőled de sikerült összehozni, hogy másik szerverről lopsz.
gratulálok hogy 2020-ba nem talál az ember semmi egyedi dolgot, és mindig más pályázatából kell lopni.

ja, és már ott megbukott a pályázat az átalakítás terén, hogy a rangok fikciók ezért nem valós alapúak. Ezért csak egy helyről származhat ez a rangstruktúra felépítése.

UI: Pályázat egy részét loptátok csak. A másik rész amit hozzáadtatok az ordít a hibáktól és a hozzá nem értésből.

Én nem lopok papír mint más emberek..... Nem lenne arcom kitenni egy olyan pályázatot ami lopott!
És nem hinném hogy ismersz annyira engem hogy tudd mennyi hozzá értéssel rendelkezem ehhez a dologhoz....
Úgy gondolom hogy az itt leírtak Jesus és az én fejem szüleményei na meg persze az utána olvasásunké nem pedig a lopásé.
Köszönöm!

motorosmorcika

• Újonc
  • *
  • Respect: -2
    • Profil megtekintése
-2
Nincs mentségem arra amit nem tettem meg sem én sem senki!

Még egy blahai cigány is jobban magyarázza el hogy mire kell neki 80 forint este 10 után, te bohóc. Konkrétan a bekezdés, sőt még a rangrendszer KINÉZETE is egyezik sanyikáék pályázatában találhatóval. Nem szégyen ha más kreatívabb nálad és ötleteket merítesz, de így letagadni és hülyének nézni mindenkit miközben bizonyíték is van rá. Hát, nem mondom, hogy az eszed miatt vannak veled jóban emberek.

CarŁ

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +4
    • Profil megtekintése
0
CarŁ
A Beefelést belehet fejezni! A topic zárásra kerül ameddig a bíráló admin fel nem oldja.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 29. - 21:51:49 írta CarŁ »

morcsog

• Szuperadmin
  • Törzstag
  • *
  • Respect: +40
    • Profil megtekintése

királyotok

• Teljes tag
  • a főnök úr. 💘
  • Respect: +140
    • Profil megtekintése
0
királyotok
Kérésre helyezem, köszönjük a pályázatot.

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés