Solntsevskaya Bratva frakciópályázat.

NKSkriminal

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0

Magamról:

Sziasztok, Szabolcs vagyok, 17 éves. Lassan 3 éve játszadozok Roleplay szerverekkel, ezen a szerveren nemvoltam illegális frakcióban, 6 órám van jelenleg a szerveren. Hegesztőnek tanulok, a tanulmányi eredményeim szerintem annyira nem tartoznak ide, nem befolyásolja a frakciópályázatot. (de egyébként 5-ös tanuló vagyok), mindig is az illegális dolgok érdekeltek az MTA körében. Naponta 3-6 órát is fent tudok lenni a szerveren, ez függ attól is mennyi házifeladatot kapok. Hétvégén többet is tudok akár lenni. A frakcióval vannak elképzeléseim, terveim. A lehető legjobban szeretném ezt a frakciót levezetni, és ha megkapom ez meg is fog valósulni. Hobbim az extrém rollerezés. Szerintem ennyi elég magamról.

1.босс=Maffia Feje: Főnök szava mindkiével felér, amit ő mond az a teendő!
2. маленький босс=Kis Főnök: Főnök jobb keze, ő intézi a tagokat, a főnök beleegyezésével!
3. руководитель=Felügyelő: Felügyeli a munkákat, ha ki ad egy parancsot neki a főnök pl.: tartsa megfigyelés alatt -xxy- személyt akkor neki megkell tennie!
4. садовод=Mindenes: Drogokkal, gyilkoságokkal foglalkozik
5. инсайдер=Beavatott tag: KGB securitysből beavatott tag, ő neki a feladata, bankrablás illetve bármi más eladása
6. Охрана=Biztonsági őr: különlegesen nincs semmi más dolga mint hogy RP-zgetni, biztonsági őr pozíciót és amint benne megbízik a kisfőnök és jelzi főnök felé jelzi főnöknek és belesz avatba előbb utóbb
Maffia tevékenységei:

-Zsarolás-
-Lopás
-Korrupció-
-Rablás- (bank, ember)
-Tiltott szerencsejáték-
-Szervezett bűnözések-

Maffia RP:

-Kinézetük elegáns, üzletemberes, civilként olvadnak bele a környezetbe.
-Maffiák nem ismerik egymást, viszont tudnak egymás létezéséről
-Ha, már beavattunk valakit, CK (Charachter Kill)-el távolíthatjuk el a frakcióból!
-Felbérelhetik a rendvédelmi szervezeteket, illetve a rendvédelmi szervezetek is őket "piszkos" munkával.
-Felső kategóriás kocsikkal járnak, és nagy kaliberrel (M4,SNIPER,AK47) , gazdagok
-Maffia eredetéhez híven azt a nyelvet beszélik például az esetünkben orosz.
-Cartel és Maffia szabadíthat ki embert a rendvédelem kezeiből((fontos tag, leader))
-Fejlővés nem számít CK-nak
-Nem beavatott tagok nem szólhatnak bele a frakció ügyeibe, nem vehetnek részt nagyobb RP-ben, nem tudnak ők a maffia létezéséről(IC-ben) csak ooc tudnak létezéséről!

Maffiáról pár fontos mondat:

Az úgynevezett orosz maffia, amely szoros kapcsolatban van az egykori KGB-vel és utódszervezetével, kiszolgálja a nemzetközi fegyverkereskedelem igényeit, védelmi pénzeket szed be, felügyeli a drogüzletet, és a stratégiai nyersanyagok kereskedelmét. Ellentétben az összes más maffiaszervezettel, a maffia szervezet élvezi a legfelsőbb moszkvai kormányzati körök támogatását és védelmét is.

Tagfelvétel menete

OOC:Először is, TeamSpeak szobában lenne mellékelve egy link, ahol áttudod olvasni a tgf-hez szükséges dolgokat, majd behúzunk a szobába alaposan kérdezgetünk hogy tisztába-e vagy a szabályokkal, maffia rp , stb... Majd jön a tgf IC része : Hozzánk, ürüggyel csatlakozhatsz KGB biztonsági őrként rpzhetsz amit akarsz Nő, Férfi, én nem vagyok a kor híve, inkább az rpre összpontosítok nem arra hogy hány éves valaki, szóval én jelentkezési korhatárt nem szoktam megadni.

Szólások:

-Da=Igen-

-Net=Nem-

-Privet=Szia-

-Zdravstvuy=Jónapot(Tiszteletadás)-

-Spasibo=Köszönöm-

-Izvinite=Bocsánatkérés-

-Ostorozhno=Vigyázz/Veszély-

-Do svidaniya=Viszlát(elköszönés)-

-Pozhaluysta=Szívesen-

A HQ, Járművek, stb. Ha elbírálják, és remélhetőleg el is fogadják akkor TS-en megbeszélhető, ide most nem mellékelem.

Köszönöm szépen hogy elolvastad! Bármilyen építőjellegű kritikát elfogadok!

Carloska

• linda
  • Teljes tag
  • mészáros
  • Respect: +77
    • Profil megtekintése
0
Elég volt végigfutnom a pályázatom.
Az ütötte meg a szememet, hogy a dizájn sablon. Szerintem ki se tudod mondani a ciril rangokat, amik megint csak feleslegesek ciril betűkkel.
OOC tgf szintúgy felesleges, mivel az OOC-t nem kell áthozni IC-be, és amiatt elutasítani a jelentkezést.
Maffia kb. a 30-as években élte a bankrablós fénykorát, mai nap már nem igazán lehetséges a magas védelmi rendszer miatt. Oké hogy a script engedi, de akkor se valós hogy egy főként fegyverkereskedéssel foglalkozó szervezet bankot raboljon.
A kifejezésekkel meg feleslegesen fáradoztál.
cigányok királya.
ha újpesti vagy hmu és tekerünk egy zigit.
LSBA
Tyndall Reid - HAWK-1
aphrodité♡

Benzo

• HEATHEN
  • Adminisztrátor
  • Kölyök tag
  • *
  • relevation 6:8
  • Respect: +33
    • Profil megtekintése
0

Maffia RP:

-Kinézetük elegáns, üzletemberes, civilként olvadnak bele a környezetbe.
-Maffiák nem ismerik egymást, viszont tudnak egymás létezéséről
-Ha, már beavattunk valakit, CK (Charachter Kill)-el távolíthatjuk el a frakcióból!
-Felbérelhetik a rendvédelmi szervezeteket, illetve a rendvédelmi szervezetek is őket "piszkos" munkával.
-Felső kategóriás kocsikkal járnak, és nagy kaliberrel (M4,SNIPER,AK47) , gazdagok
-Maffia eredetéhez híven azt a nyelvet beszélik például az esetünkben orosz.
-Cartel és Maffia szabadíthat ki embert a rendvédelem kezeiből((fontos tag, leader))
-Fejlővés nem számít CK-nak
-Nem beavatott tagok nem szólhatnak bele a frakció ügyeibe, nem vehetnek részt nagyobb RP-ben, nem tudnak ők a maffia létezéséről(IC-ben) csak ooc tudnak létezéséről!

Szerintem ezzel a felfogással elég sok ember szemét szúrod, ez nem igazán a szerverre való - szubjektív vélemény - de amit leírtál, az szerintem a GF vonalat reflektálja, ami meg nagyon 2013-14, úgyhogy szerintem ennek nincs helye itt, szerintem helyedben az lenne a legmegfelelőbb döntés hogyha tapasztalat szerzés céljából csatlakoznál egy illegális frakcióba, és ha később adatik ilyen lehetőség, akkor valószínű hogy nagyobb eséllyel indulsz.

Ieatassforbreakfast

• Az űrhajóm neve az, hogy Könnyűdrog
  • Törzstag
  • Respect: +159
    • Profil megtekintése
0
A neved tetszik de a pályázat nem, ezt ne eroltesd szerintem, próbálkozz bent lévő frakikkal

Jesus

• Teljes tag
  • Respect: +44
    • Profil megtekintése
+2
Nem nem nem. Ne haragudj de ez nem üti meg a mércét! Sőt semmit nem üt meg. Rangok borzasztóak, elegánsan öltöznek? Igen az üzletemberek meg a politikusok. Mai modern maffiózók mind üzletemberek vagy politikusok, befolyásos, magas pozíciókban ülő személyek. Ezért hívjak "inges maffiózó/nyakkendős maffiózó"-nak őket. Részemről ennyit.

edit: Tanácsolom a mob-ot mert az is "maffia" de nem egy szindikátus, amit te szeretnél csinálni.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 28. - 15:45:10 írta Jesus »

benyeee

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +8
    • Profil megtekintése
0
Nem nem nem. Ne haragudj de ez nem üti meg a mércét! Sőt semmit nem üt meg. Rangok borzasztóak, elegánsan öltöznek? Igen az üzletemberek meg a politikusok. Mai modern maffiózók mind üzletemberek vagy politikusok, befolyásos, magas pozíciókban ülő személyek. Ezért hívjak "inges maffiózó/nyakkendős maffiózó"-nak őket. Részemről ennyit.

edit: Tanácsolom a mob-ot mert az is "maffia" de nem egy szindikátus, amit te szeretnél csinálni.
+rep
osztom Jesus haverom véleményét!

Hentes

• Újonc
  • *
  • Respect: -1
    • Profil megtekintése
0
A google fordítós rangok beirkálása szerintem felesleges volt, a lap formázása nem tetszik, lehetett volna ezzel több munka is szerintem.

wolfo

• Teljes tag
  • I swear to god, rather die than disgrace it.
  • Respect: +19
    • Profil megtekintése
0
A google fordítós rangok beirkálása szerintem felesleges volt, a lap formázása nem tetszik, lehetett volna ezzel több munka is szerintem.
szintúgy ez a véleményem szóval +
swear to god.
skrr-skrr.

morcsog

• Szuperadmin
  • Törzstag
  • *
  • Respect: +40
    • Profil megtekintése

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés