Jerry C Barrens - Olesya Kseniya [Brody]

Vlagyiszlav Pavel

• Újonc
  • *
  • Respect: -4
    • Profil megtekintése
0
Panasztevő Neve:

< Jerry C Barrens >

Panaszolt játékos neve:

< Olesya Kseniya >

Panasztétel oka:

< OOC Hazudozás / átverés. >

Dátum:

< 2020-04-25 17:11:00 >

Megjegyzés/bizonyíték:

< Vettem a fent emlitett játékostól egy autót, amin elvileg "24/24" -es limit van. Tisztán látható, hogy a "Már be van telve a limitje?" kérdésemre egy "aha"-val válaszol majd kibőviti azzal, hogy "asszem 24/24". Eközben az autón 60 fölötti limit van. Mai nap folyamán fel is kerestem az illetőt és azt mondta, hogy tegyek PK-t rá, hát itt van. Ezt tudom bizonyiték képpen felhozni. https://imgur.com/a/gRI0U9L   >
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 29. - 10:49:08 írta Brody »

Stylesit

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +11
    • Profil megtekintése
0
Na halaó.

Igazából, én direkt hozzátettem hogy "ASSZEM" bevan telve a limitje. Érdemes tudni, hogy nekem ekkor volt egy Mazdám, aminek a limitjét mondtam, mire erre emlékeztem. A lehetőség adott volt, szépen bepattantunk volna a kocsiba, és elmentünk volna autókereskedésbe megnézni.

További szép napot, várom a bíráló admin válaszát.
Senkit nem érdekelt tényleg, de nem ismerem a féket. 🔥

amartin🌴

• Moderátor
  • Újonc
  • *
  • Respect: +16
    • Profil megtekintése
-1

Szia!
Gondoltam megírom a véleményem, ugyan is veszteni valóm nincsen, próbálom a belátásodat olyan oldalra "téríteni" amivel meg tudod érteni a dolgokat.
Nos, Olesya nem hinném hogy hazudni akart neked, szerintem nem minden player van tisztában az autóker ingame pénzbeli, illetve PP-vel való autó kihozás áraival. Nem úgy ismerem a panaszban leírt "Olesya Kseniya" játékost, mint aki hazudozna folyton, nem hogy folyton egyszer sem. Minden esetre kíváncsi leszek a panaszkönyvet bíráló adminisztrátor véleményre egy aránt a döntésére is.  :)

A logban látható az "asszem" ami mindent elmond, nem volt tiszátban vele, egy "tippet" adott neked, szerintem ez nem ér fel egy hazudással.
„Runnin' away from you takes time and pain And I don't even want to So, I'm gettin' high all week without you Poppin' pills, thinkin' about you“

Vlagyiszlav Pavel

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
Tisztán válaszoltál, hogy "aha" ami IGEN-t jelent. Csak annyi,hogy kibővitetted, hogy hány limit is található rajta. Én nem azt kérdeztem, hogy mennyi a limit hanem azt, hogy be telt e.Amire "aha"-t irtál.

Stylesit

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
0
Mint az előbb leírtam, bármikor beülhettél volna a kocsiba, és elmentél volna megnézni, hogy hány limit van rajta, te egyből rávágtad az árat, és megtörtént a tranzakció.

Vlagyiszlav Pavel

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
Attól még az OOC hazudozás megtörtént. Várom a biráló adminisztrátor válaszát, döntését.

Stylesit

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
0
Szóval ha most nem értem félre, akkor te arra hajaztál, hogy én jailt kapjak, vagy nem értem. :) Ez nem nevezhető szerintem OOC hazudásnak.

Vlagyiszlav Pavel

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
Ha arra hajtottam volna, egyből irttam volna a PK-t. Ma direkt felkerestelek, te meg flegmatikusan a PK-t "ajánlottad".

Stylesit

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
0
flegmatikusan, lol xdd. Nekem így könnyebb megoldani az ügyet, bocsika xd.

Carloska

• linda
  • Teljes tag
  • mészáros
  • Respect: +77
    • Profil megtekintése
0
Carloska
Nincs szükség további üzenetváltásra, PÜ-be is tudtok beszélni. Zárom a bírálásig, a bíráló admin majd megnyitja.
cigányok királya.
ha újpesti vagy hmu és tekerünk egy zigit.
LSBA
Tyndall Reid - HAWK-1
aphrodité♡

Brody

• Sic mundus creatus est
  • Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • *
  • Respect: +12
    • Profil megtekintése
0
Adminisztrátor Brody
Sziasztok! Átfutottam a bizonyítékot és a leírtakat a panaszkönyv alatt. Az autók limitje egy publikus információ amit akármikor meg lehet nézni az autókereskedésben. Olesya Kseniya beleírta azt, hogy "asszem" ergo "azt hiszem" szóval nem volt benne biztos, hogy amit mondott az valós-e. Ekkor jogosan merülhetett volna fel benned az, hogy megnézed a limitet az autóra, mert Ő sem tudja biztosan, hogy mekkora is a limit. Továbbá nem véltem felfedezni szándékosságot a félrevezetésben ennek az indokát már fent kifejtettem.

A panasz jogtalan, zárom.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 29. - 11:02:13 írta Brody »

SimplePortal © 2021 | Fájlfeltöltés