Törölhető!

királyotok

• Teljes tag
  • a főnök úr. 💘
  • Respect: +140
    • Profil megtekintése
+3
A helyedben (ilyen see v2 referenciákkal) én igenis komolyan vennem, hogyha valaki írna bármiféle kritikát is a pályázatom alá.
Egyáltalán nem jó annyira a pályázat, hogy ennyire magasan kellene hordanod az orrod fórumon. /No offense, csak gondoltam leírom a véleményem./

Finu

• Újonc
  • *
  • Respect: +2
    • Profil megtekintése
0
Most tisztázzuk hogy nem én leszek a fő leader én csak megírtam a pályázatot, chill ombres

Jesus

• Teljes tag
  • Respect: +44
    • Profil megtekintése
0
Sziasztok!

Ez így ebben a formában gyenge. Némi fogalmazási és helyesírási hibák is vannak. Rangok borzasztóak, Google fordító feeling.

Nekem nagyon durva hozzá nem értést mutattatok fel, ezzel a lappal.

Formázás egyébként jó.
Sajnos nem tetszhet mindenkinek, a hozzá értésre meg kitérve, oda van írva hogy bővités alatt, el sem olvastad a pályázatot de már kritikát írsz, ebben a formában nem tudom elfogadni a véleményed.

Eléggé szomorú, hogy nem viseled a kritikát. Teljesen mindegy, hogy fő vagy al leader lennél, nem állnád meg a helyed ilyen hozzá állással.

Minden jót!

Marko_Tropoya

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Egy dologba ennyire beleállni? Megéri nektek? Amúgy is. Akkor köpködhetnék én is mivel itt is hasonló frakciók vannak mint más szerveren. De nem teszem mert nem fogjátok elhinni. Nagy ívben szarok arra hogy mások hogyan alakítják, és csinálják az fk-t. Ha azért kezdtetek el írni a pályázat alá mert ezzel ti előrébb lesztek?!. Segítek nem! A másik "tagnak" Megnevezést hanyagoljuk. Nem vagyok én itt senki játékos haverja. Azért jöttünk hogy jól érezzük magunkat! Ha ennyibe képesek vagytok bele állni, akkor csak gratulálni tudok a társaságnak. Nehogy a végén ért vágjatok. A másik! Hogy attól függetlenül hogy v2-ön fk-n volt attól te ne merjél minket le minősíteni mert akárhogyan próbáltalak player elemezni, de az én szemembe senki vagy, nem ismerlek!

Mellékelek a társaságnak egy videót ami egy volt frakciónkról készült. Lehet csemegézni. Nem hirdetés! Csak egy szimpla bizonyíték arról hogy, ha valahonnan veszünk egy csöppnyi ötletet akkor nem várjuk a következő segítség nyújtást!
&t=76s

De, ha még is valaki hasonlóval előtud drukkolni akkor várom szívesen! Addig is meg nem kell senkinek a támogatása, mert azt nem a nép dönti el hogy egy frakció bekerüljön a szerverre! Hanem a vezetőség! Lehetőleg ha értelmesen nem tudsz a topic-hoz hsz írni akkor kérlek ne is tedd! Beef mester és póráztársai! Jó éjt!
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 04. - 22:57:07 írta Marko_Tropoya »

Jesus

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
0
Egy dologba ennyire beleállni? Megéri nektek? Amúgy is. Akkor köpködhetnék én is mivel itt is hasonló frakciók vannak mint más szerveren. De nem teszem mert nem fogjátok elhinni. Nagy ívben szarok arra hogy mások hogyan alakítják, és csinálják az fk-t. Ha azért kezdtetek el írni a pályázat alá mert ezzel ti előrébb lesztek?!. Segítek nem! A másik "tagnak" Megnevezést hanyagoljuk. Nem vagyok én itt senki játékos haverja. Azért jöttünk hogy jól érezzük magunkat! Ha ennyibe képesek vagytok bele állni, akkor csak gratulálni tudok a társaságnak. Nehogy a végén ért vágjatok. A másik! Hogy attól függetlenül hogy v2-ön fk-n volt attól te ne merjél minket le minősíteni mert akárhogyan próbáltalak player elemezni, de az én szemembe senki vagy, nem ismerlek!

Mellékelek a társaságnak egy videót ami egy volt frakciónkról készült. Lehet csemegézni. Nem hirdetés! Csak egy szimpla bizonyíték arról hogy, ha valahonnan veszünk egy csöppnyi ötletet akkor nem várjuk a következő segítség nyújtást!
&t=76s

De, ha még is valaki hasonlóval előtud drukkolni akkor várom szívesen! Addig is meg nem kell senkinek a támogatása, mert azt nem a nép dönti el hogy egy frakció bekerüljön a szerverre! Hanem a vezetőség! Lehetőleg ha értelmesen nem tudsz a topic-hoz hsz írni akkor kérlek ne is tedd! Beef mester és póráztársai! Jó éjt!

Teljesen lejárattad magadat a kiakadásoddal, mikor mindenki normálisan közölte a véleményét.

Ezzel a privát üzenettel teljesen le írtad magadat és szálljatok le mindketten a magas lóról, mert itt ti semmit se tettek le az asztalra.

Mielőtt kapnám, hogy én mit tettem le, lessetek el NS topicochoz, Preston Park Korean Boyz. Azt ajánlom neked csemegézni!

Finu

• Újonc
  • *
  • Respect: +2
    • Profil megtekintése
0
Egy olyan ns topiccal akarsz villogni ami az átlag kategóriában van? Ha nem baj máskor nem csemegézek belőle.  :-\

Jesus

• Teljes tag
    • Profil megtekintése
0
Az a baj amit ide böfögtél az még az átlag se, sőt a zéró kategória.

Edit: “Máshol koptasd a zsírkrétád!”

xanni des garcons

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0

&t=76s

Ezt remélem egy erőltetett poénnak szántad, pajtás.
Csemegézzünk belőle? Menekültök a PD elől és daráltok, nem látom azt, amiből nekem csemegéznem kéne. Ha az IQ-d az életkorod nem üti meg, inkább csöndben maradnék.

haromszog_fejem_van

• Újonc
  • *
  • Respect: -4
    • Profil megtekintése
0
Ilyen hozzallassal sztem zarjatok a topicot mert nezni is szar mar.
árkéd a srác neve.

wolfo

• Teljes tag
  • I swear to god, rather die than disgrace it.
  • Respect: +19
    • Profil megtekintése
0
Ilyen hozzallassal sztem zarjatok a topicot mert nezni is szar mar.
+++ még azt hozzátenném hogy ezzel a beefelgetéssel eléggé ruinoltatok mindent.
swear to god.
skrr-skrr.

Carloska

• linda
  • Teljes tag
  • mészáros
  • Respect: +77
    • Profil megtekintése
+1
Carloska
Zárom bírálásig a beef miatt.
cigányok királya.
ha újpesti vagy hmu és tekerünk egy zigit.
LSBA
Tyndall Reid - HAWK-1
aphrodité♡

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés