Bailey Holmes - Owen Isaac

adamkavbro

• Újonc
  • *
  • 🦋+^!
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Panasztevő Neve:

< Bailey Holmes >

Panaszolt játékos neve:

< Owen Isaac >

Panasztétel oka:

< RP megtagadása, RP ellehetetlenítése, NonRP >

Dátum:

< 2020.05.05 >

Megjegyzés/bizonyíték:

< Egy Sanchez típusú motort kezdtünk üldözni kilenc óra körül. A motoros a Santa Maria Beach-en található világítótoronyhoz hajtott, ahol beugrott a vízbe és úszni kezdett. Sikeresen mozgásképtelenné tettük Owen-t egy Beretta és egy M4 lövés segítségével. A megfelelő roleplay után kiemeltük a vízből, lefegyvereztük és átkutattuk a ruházatát. Itt elkezdődött már az OOC akadékoskodás, amit RP megtagadás követett, amikor a motorjához el akartam kérni a kulcsot. Mivel a mentők nem értek ki a helyszínre, ezért a srác elhalálozott és a motorja sosem került kinyitásra, pedig le volt RP-zve az egész. A logom ezen a linken érhető el. https://pastebin.com/k1MJ8aBG >
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 05. - 13:07:57 írta adamkavbro »

Balás

• Lehet ellenség vagy barát, mindkettő a rosszat akarja
  • Teljes tag
  • Scooby Doo, whoopie doo
  • Respect: +44
    • Profil megtekintése
+1

Balás
 Kedves @Nail  , figyelmeztetésedet kiosztottam a következő szabálypont megszegéséért:
Panaszkönyvek témájában (adminisztrátorra és játékosra egyaránt) TILOS olyan személyek hozzászólása a témához aki nem a panaszt tevő, vagy a panaszolt fél. Kivételt képez, amennyiben egy vezetőségi tag engedélyt ad erre.
fos

MALAC

• Újonc
  • *
  • [URL=http://kepkezelo.com/viewer/hhu3hu1lduybvlsw2
    • Profil megtekintése
0
Én még most is abba a tudatba vagyok hogy ezt nem lehet csinálni de ha lehet akkor neharagudj. Ha tudtam volna hogy nem lehet ezt csinálni nem csináltam volna még egyszer is bocsánat.

adamkavbro

• Újonc
  • *
  • 🦋+^!
    • Profil megtekintése
0
Én nem haragszok, bár, de. Nem az első eseted volt a tegnapi nap, hogy OOC akadékoskodtál és szóltál be. Ragaszkodok mellesleg a szankció kiosztásához, semmi kedvem vele RP-t folytatni, továbbá ami akkor a motorjában volt, az már 100% hogy nincs benne.

SimplePortal © 2021 | Fájlfeltöltés