Vlagyiszlav Pavel - Ricky

Vlagyiszlav Pavel

• Újonc
  • *
  • Respect: -4
    • Profil megtekintése
-1
Panasztevő neve:

< Vlagyiszlav Pavel >

Panaszolt admin neve:

< Ricky >

Panasztétel oka:

< Ügy helytelen birálása, DM.>

Dátum:

< 07.02.2020 >

Megjegyzés/bizonyíték:

< Házunk előtt lettünk 3-an le DM-elve, két srác által. A srácok OOC indoka az volt,hogy nem ment jól az üzlet, nem vettünk tőlük fegyvert. Majd elmentek, pár perc után felfegyverkezve vissza tértek és kilőttek minket majd rabolni próbáltak. ( Üzlet közben volt pár száj karaté és arra hivatkoztak, indok ként.) >

Ricky

• Újonc
  • *
  • Respect: +9
    • Profil megtekintése
0
Az ügyet itt elég érdekesen írtad körbe, nem teljesen így történt, Mindenesetre az én döntésem után írtatok Gyagyass-nak. Az ügy bírálása elhúzódott, ő is végignézett minden bizonyítékot ami szolgáltatva lett felénk és az én döntésemmel értett egyet. Ezután te aztmondtad, hogy nem baj a PK fentmarad hátha egy mégnagyobb Admin máshogy látja. Ezt személy szerint elég nevetségesnek érzem. Várom a bírálást.
//Ebben az életben nem véletlen semmi
Neked nem kell így járnod, ha nem tudsz így menni//

lalika.

• Teljes tag
  • Respect: +24
    • Profil megtekintése
0
Hali, az hab a tortán hogy más nyelven kussoltatjátok Ricky-t továbbá engem, igen feltűnt, amire eléggé hevesen reagáltam, viszont normálisan bementem hogy mi a helyzet, stb. Erre a válasz : Húzz ki a gecibe, és társai. Tehát elgondolkodnék a PK megírásán. ( Egyébként a TeamSpeak-es ügyintézésnél bementem, éppen ügyem lett volna, lényegtelen.)
@Kolbász 💖💖

SimplePortal © 2021 | Fájlfeltöltés