San Andreas State Government

Kyle Parker

• Újonc
  • *
  • Respect: +1
    • Profil megtekintése
0
San Andreas State Government

~Bemutatkozás~
Kedves olvasok engem még annyian nem ismertek a szerveren. Péternek hívnak és 16 éves vagyok. Három éve RP-ek kisebb-nagyobb szervereken. Az Octans Project RolePlay szerverén a mentőszolgálat tagja voltam. Pár napja szembesülnöm kellett azzal a ténnyel, hogy a Government-et egy időre el akarják távolítani a szerverről. Úgy vélem, hogy ennek a frakciónak nagyon sok feladata lenne a szerveren, amik nagyba növelnék a Roleplay színvonalat. Így arra gondoltam, bár nincs a pályázható frakciók között, én mégis megprobálnám a köztudatban tartani a Government-et. A továbbiakban arról olvashat majd, hogy milyen újításokat eszközölnék a frakcióval kapcsolatban.

~Terveim a frakcióval~
-A Penal Code folyamatos bővítése, korszerűsítése, új törvények beiktatása.
-Az állami szervezetekkel való együttműködés.
-Judicial Center megalapítása.
-A várost a politikai programban meghatározottak alapján fejleszteni.
-Megfelelő igazságügy felállítása.
-Licensing Office létrehozása.
-Közszolgálat teljesítése civileknek.
-A Fogvatartotti intézet igénybevétele.

~Politikai program, arcvonal~

Téma: Türelmi zónákat a városba.
Los Santos Főváros környékére eszközölni szükséges az adott türelmi zónákat. A zónák meg engednék a szexiparban lévőknek azt, hogy ezeken a kijelölt helyeken kielégíthessék az adófizetők szexuális vágyait .

Téma: THC és CBD dekriminalizálása.
A THC és CBD tartalmú kábítószereknek nagy befolyásuk van az emberi tudatra, ha azt valaki fogyasztja. Így csak dekriminalizálnám és nem legalizálnám a szert. Megadott orvosok megengedett törvények alapján írhatnák fel ezeket a jótékony hatású gyógyszereket.

Téma: Halálbüntetés
A halálbüntetést olyan személyekre lehetne kiszabni akik tettük miatt vagy elme állapotuk miatt nem integrálhatóak vissza a társadalomba. Fontos, hogy az ítélet után mindent diszkréten kezeljük az elítéltet.

~San Andreas State Government Felépítése~

-National Park Service
-Government Office
-Judicial Center

National Park Service
Változatlanul megmaradna a szerver életében.

Government Office
A független politikusok és párt politikusok bejegyzése. A Penal Code folyamatos átdolgozása, új törvények meghozása.

Licensing Office
Ők adják ki az engedélyeket a vállalkozásoknak. Kötelezhetik arra a vállalkozot, hogy egészségügyi, tűzvédelmi oktatáson vegyen részt.

Felépítése
A képviselői házba mindenki beléphet aki úgy véli, hogy a mondandója fontos. Így bejegyzetlen személy is részt vehet a publikus üléseken.

Judicial Center
A központba minden olyan állami és rendvédelmi szerv bele tartozik, akik nyomozást tudnak eszközölni. A szervezet a THC és CBD  rendeletek és egyéb más visszaélések miatt szükséges. A szerv három államilag működő és egy vállalkozói szervezetre épül. Ezek a Los Santos Police Department (LSPD), Los Santos Medical Center (LSMC), San Andreas State Police (SASP). Emelett a rendőrségi szervekre, civil kézből érkezett panaszok bírálása.

Felépítése, szerepek

San Andreas State Government szerepe
Összefogja és segíti az információ áramlását. Jegyzőkönyvet készít az ügyekről. A rendőrségre érkezett panaszok bírálása. A Government Office törvényei jogi meghatározásainak felállítása.

SASP és LSPD szerepe
Közös nyomozó csoportot alkotna a két állomány és összevonva nyomozna a drogbirtoklás, fegyverbirtoklás után.

LSMC szerepe
Megerősíteni az elkövetés tárgyát. Megjelölni az elkövető minőségét.

Aláírás: Kay Scarpetta
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 10. - 11:04:22 írta Kyle Parker »

benyeee

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +8
    • Profil megtekintése

Kyle Parker

• Újonc
  • *
  • Respect: +1
    • Profil megtekintése
+1
Szép napot/estét! Köszönöm a kritikádat. Véleményem szerint nem probléma ha a Park Service a vadászat körül is tevékenykedik. Nagy kihatással lehet a SASP illetve a LSPD munkájára az, hogy a frakciónak ez a részre létjogosultságot kapott. Ilyenkor úgye félő, hogy a Park Service rendőrségnek képzeli magát. Megkérdeztem a Sheriffség leadereit, hogy érte e őket bármi atrocitás a Park Serive irányából és azt a megnyugtató választ kaptam, hogy ilyenről szó sincsen. Így nem látok okot beszüntetni ezt a szervezetet. Emelett nem publikus információ az is, hogy a politikai programnak van olyan része is amiben a Park Service meghatalmazott szerephez fog jutni.

morcsog

• Szuperadmin
  • Törzstag
  • *
  • Respect: +40
    • Profil megtekintése

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés