Main st. Maffia Crips

xeonhunter

• Újonc
  • *
  • Respect: -3
    • Profil megtekintése
-4
Önéletrajzok:
Leader:

Kovács Gábor vagyok jelenleg 26 éves és egy családfenetartó apuka is, ehez hozzá teszem hogy 1 lányom van. Jelenlegi helyzet miatt nem dolgozom de a szakmám az programozó és elektroműszerész a hobbim meg a szakmámból eredő gépek összerakása, félépítése.  16 éves koromban kezdtem el még a Roleplay fogalmát ismerni és megtapasztalni hogy mi ez ez a játék 'mod' és ehez nem az MTA RP szerver segített hanem a samp-on ismertem meg az RP fogalmát és ahogy nőtt a generáció meg az ész így át álltam mta RP szervere és elég nagy tapasztalattal már lekönyveltem hogy ez a legjobb szabadidő eltöltésére a módszer. Általában naponta a szerveren 5-6 órát tudok lenni, mert e mellet a családommal is foglalkozom!

AllLeader:

Kovács Arnoldnak hívnak,másképp Koveksz nek szólítanák becenévként.17 esztendős vagyok,Erdélyben élek a családommal és a nagyszülőkkel.Turizmus szaklíceumban tanulok,jelenleg még 2 évem van a sulibol. Nemrégiben fociztam,csak abba kelett hagynom mert a focicsapatom felbomlott,és így nem tudtam hová menni.Nagy érdeklődési köröm van,főleg a focihoz és más sportokhoz.Dolgozok is közben,édesapámnak és édesanyámnak az otthoni munkájukban.Szabadidőmbe számítógépezem és RolePlay szervereken játszok már lassan 8 éve.Barátságos vagyok és segítőkész,szeretek csapatban dolgozni,nem szeretem mikor okoskodik valaki nekem.Nem szeretem a kétszínű embereket.

Aktivitásom:

Suli és Munka melett,napi 3-4 órát tudnák szánni a szervere,de hétvégente többet is 5+ óra felett.Fórumon / Discord / on fent vagyok 0-24 ben.Ha most AdminSegéd leszek,ha kell több órán át leszek fent a szerveren.

A szervezet eredeti felségterülete a város keleti részére eső 104th utca és a Colden ave között elhúzódó 98th utcában volt fellelhető, aminek mára a banda egykori belsőviszályinak köszönhetően feledésbe merült a 2000's évek derekán.
Mára megmaradt maréknyi tinédzser az El Corona felé vezető Washington St.-et lepte el, ezzel kisajátítva bűncselekményeiknek melegágyaként fenntartva a környéket. Incidens West LS-ban, ahol a 98th Main Street Mafia Crip (MSMC) tagjai számos költséggel szembesülnek. A legtöbb utcai bandához hasonlóan 98th Main Street Crip is nagy mennyiségű graffitit fújnak fel az Easti falakra.

A Main Street Mafia Crips a Mafia Crip brand-et követő Crip csoportusulatok mellett van számontartva, mint akár

• Fudge Town Mafia Crips;
• 99Watts Mafia Crips;
• Blue Gate Mafia Crips

Ismeretek alapján az (MSMC) minden egyéb Mafia Crip set-tel korrelációban áll.

A BANDA FŐBB SZÖVETSÉGESEI/RIVÁLISAI

Enervált Crip bandák:

• 102 East Coast Crips
• 97 Gangster Crips
• 112 Broadway Gangster Crips
• Neighbourhood Crips
• East Coast Crips
• Raymond Avenue Crips
• Hardtime Hustler Crips
• Hoover Gangs

A BANDÁHOZ KÖTHETŐ FŐBB ILLEGÁLIS TEVÉKENYSÉGEK:

Kábítószerekkel/ajzószerekkel való visszaélés | annak feketepiaci értékesítése, Bolti betörések, autolopás/ személyek elleni fizikai erőszak, Éles lőfegyverekkel/ emberi élet kioltására alkalmas szúró-vágó eszközökkel való visszaélés | annak feketepiaci értékesítése.

• Céljaid a frakcióval kapcsolatban

Minden az (ig-ic) eseményekről szólna, nem menne át az egész dolog az abszurd oldalra. Számos szerepjáték-lehetőség kialakítása, a bandák aktivitásának fellendítése, visszahozni az előzőektől a banda kultuszt, amit a saját kreatívitásunk szerint oldunk meg, mind rp szinten, mind élménykép szinten.

• Miért téged válasszunk?
• Több ember nevében is írok.. Megvan hozzá a kellő tudás, tapasztalat.
A legjobb minőséget tudjuk nyújtani szinte bármiről, amiben jártasak vagyunk, és érdekel is a téma.
Minőségi élményképek, roleplay szituációk, baráti körön kívüli kúlturált kommunikáció, vezető stílus..

• Tagfelvétel menete:
Kifejezetten IC-n lesz. Kezdésnek is ha hirdetünk akkor munkalehetőség pl: Klub őr vagy vagyonőr. Ha ez megvan és megfelel nekünk az RP-d akkor kapsz egy FIX Rangot, hogy miért fix, azért hogy majd ez a rang köré fogod építeni a karaktered történetét és ezen csak CK val lehet változtatni ahoz viszont újra kezdődik előröl az egész. Fontos!! Nem az lesz hogy teamspeak 3-ra feljösz és benyalsz és bent vagy, ha eddig ezt hitted ez felejtős mert ehez a Frakcióhoz se ts/dc nem kötelező, mi inkább az IC részre adunk hangsúlyt mint hogy ooc te milyen vagy, illetve ha úgy adta a sors és bekerülsz ne azt várd h minden nap ATM,Bank rab lesz. Nincs Kor Kitétel ha értelmes vagy, viszont a 10 játszott óra illő meglenni. Kitételek: Helyesírása nem megléte, Fehér skin, 'Ma beszéltünk DC-n vegyél már be', 'tudom hogy Bandások vagytok bevesztek?'

• Miért NE téged válasszunk?
• Hangulatingadozó, fásult és mind ezek közt még hiszékeny is.
A nagyképűség tesz láb alól, még saját magam is kikészítem vele, több ROSSZ tulajdonság nemhiszem, hogy érdekelné az itt lévő embereket, és ami többet elmondana rólam, szerintem jól megfogalmaztam ezt a négy szót, amiben tömören meg van az összes tulajdonság ami rám vall.

• Frakció felépítése (rangok, leaderek/alleaderek száma, stb.)

Leaderek: 2 egyelőre, tagokat majd ismerősök által lesz. kb 10-13 fő.

Szerveren lévő f3 panelen belüli rangok :
OG (Original Gangster)
OYG (Original Young Gangster)
BG (Baby Gangster)
TG (Tiny Gangster)

• Skinek:

Mappolás

UI: Tudom nincs nagyon túl csicsázna/nem szép de egy ilyen lapnak nem is ez a lényege hanem a tartalma! Mappoláson nem gondolkoztam de lehet nem is fog kelleni. Referenciám: Régi script-ek illetve mostani Maffia,Banda élményképei.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 12. - 15:24:54 írta xeonhunter »

casualmind

• Újonc
  • *
  • Respect: +77
    • Profil megtekintése

lalika.

• Teljes tag
  • Respect: +24
    • Profil megtekintése
0
Hali, Preston Park foglalt, a férfi skinek csúnyák, legalább olyan kaliberűeket válogathattatok volna, mint a csaj skin. (most MOB. vagy BANDA)-ról beszélünk? Amúgy a pályázat nem rossz.
@Kolbász 💖💖

benyeee

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +8
    • Profil megtekintése
0
Ezt szerintem dolgzd át olvass kicsit utána formázáson van mit alakítani Maffia cripesek nem hordanak szerintem ennyire lila dolgokat sőt szerubtem jellemzőbb a fekete fehér vagy ilyesmi de nem lila illetve a márkásabb cuccok jordan gucci LV stb... Szerintem ehhez mérten kellene skineket választanotok! Rangokat gondold át szerintem elég 3db is nem kell ennyire sok mivel ez nem egy maffia hálózat hogy külön össze kötőkkel rendelkezik vagy ilyesmi nem kellenek ennyire komoly dolgok egy fasza rps criphez rangok pedig nem az f3ban dőlnek el hanem inkább ic szerintem... Mappoláson pedig lehet hogy csak én nem látok semmit de ha segítség kell mappolásban hely keresésben szívesen segítek ez ügybej dobj egy p.ü-t ha érdekel illetve merem neked ajánlani @dyno - t skinekben és esetleg egyéb kisebb nagyobb segítségben de azért sok sikert!

J5

• Free da mandem
  • Hős tag
  • Respect: +46
    • Profil megtekintése
0
Vicc ide vagy oda, most megröhögtettél keményen.

Edit: OG (Original Gangster)
BG (Baby Gangster)
TG (Tiny Gangster)
IP (Import)
EP(Export)
GN (Greenhorn)
DV (Deviser)

Ezek mik?
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 11. - 21:55:09 írta J5 »

dway

• Újonc
  • *
  • Respect: +2
    • Profil megtekintése
0
mit kötöszködtök a gyerekkel hát full jó az egész bazdme
A kezünkben vodka nem ásványvíz,
A vérünkkel sajnos senki sem bír.

boonkgang

• Teljes tag
  • Respect: +132
    • Profil megtekintése
0
Import-Export munka, thinking. :/
tetszenek a rangok amúgy.

leoski

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +55
    • Profil megtekintése
0

BG (Baby Gangster)
TG (Tiny Gangster)
IP (Import)
EP(Export)
GN (Greenhorn)
DV (Deviser)

Ezek mik?

Biztos erre.

nemazatoken

• Moderátor
  • Teljes tag
  • *
  • Respect: +17
    • Profil megtekintése
0
Idézet
Kezdésnek is ha hirdetünk akkor munkalehetőség pl: Klub őr vagy vagyonőr.

Inkább ne.  Inkább menj és tanulj pár dolgot Ns / frakcióban.

xeonhunter

• Újonc
  • *
  • Respect: -3
    • Profil megtekintése
0
Kiraj szkinek!!
Seemta nemde?
Minden ötletem onnan jött

Hali, Preston Park foglalt, a férfi skinek csúnyák, legalább olyan kaliberűeket válogathattatok volna, mint a csaj skin. (most MOB. vagy BANDA)-ról beszélünk? Amúgy a pályázat nem rossz.
Módosítottam a skineket. Leginkább Banda. Köszönöm.

Ezt szerintem dolgzd át olvass kicsit utána formázáson van mit alakítani Maffia cripesek nem hordanak szerintem ennyire lila dolgokat sőt szerubtem jellemzőbb a fekete fehér vagy ilyesmi de nem lila illetve a márkásabb cuccok jordan gucci LV stb... Szerintem ehhez mérten kellene skineket választanotok! Rangokat gondold át szerintem elég 3db is nem kell ennyire sok mivel ez nem egy maffia hálózat hogy külön össze kötőkkel rendelkezik vagy ilyesmi nem kellenek ennyire komoly dolgok egy fasza rps criphez rangok pedig nem az f3ban dőlnek el hanem inkább ic szerintem... Mappoláson pedig lehet hogy csak én nem látok semmit de ha segítség kell mappolásban hely keresésben szívesen segítek ez ügybej dobj egy p.ü-t ha érdekel illetve merem neked ajánlani @dyno - t skinekben és esetleg egyéb kisebb nagyobb segítségben de azért sok sikert!
Módosítva.

BG (Baby Gangster)
TG (Tiny Gangster)
IP (Import)
EP(Export)
GN (Greenhorn)
DV (Deviser)

Ezek mik?
Haverom ötlete volt de módosítottam.

Idézet
Kezdésnek is ha hirdetünk akkor munkalehetőség pl: Klub őr vagy vagyonőr.

Inkább ne.  Inkább menj és tanulj pár dolgot Ns / frakcióban.
Persze, ez sem komolyan lett írva csak 4 ember ihlette e pályázatot.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 12. - 15:40:41 írta Tarci »

Kolbász

• Teljes tag
  • Respect: +69
    • Profil megtekintése
0
Egy banda mióta hírdet biztonsági őr állásfelvételt??
Miért van csak kettő skin? (Klónok háborúja?)
Szerintem ezt felejtsd el, a pályázat nagyon gyenge lett, talán 2016-ban még F#neMTA-n elment volna, de ez itt nagyon gyenge.
Egyébként látszik, hogy nem vagytok jártasak szem a szerveren, sem a fórumon, mert Preston Park foglalt.
edit: Na és miért kell minden kérdést külön hozzászólásban megválaszolni?xd

Tarci

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +22
    • Profil megtekintése
0
Tarci
 A válaszokat egy HSZ-ben is meglehetett volna írni, nem kell külön-külön mindent.

Egyébként gyenge pályázat lett, leírtak már mindent a többiek.

Sandra

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése

haromszog_fejem_van

• Újonc
  • *
  • Respect: -4
    • Profil megtekintése
-1
Vicces hogy primitiv kisgyerekek probaljak megmondani szinte mar pofatlanul egy felnottnek h mit hogy kene. ertem h neten vagyunk de a tiszteletet es az illemet ismerjetek mar fel itt is. Arrol nem beszelve hogy 1-2 ember egy NS frakcion kivul semmit nem tud felmutatni, es ha komolyan is venne sok ember a szervert reg le lettek volna rpzve. A palyazatrol csak annyi hogy nekem nem jon nagyon at, nem tetszik. Ettol fuggetlenul sok sikert kivanok.
árkéd a srác neve.

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés