[Banda] Auto Fanatic

Hörike

• Újonc
  • *
  • Respect: -13
    • Profil megtekintése
-3
IC

Auto Fanatic

Az Auto Fanatic egy olyan közösség, amely egészen a ‘80-as évekig eredeztethető vissza. Jason Bell szülei, Marie Bell és Jason McHarty autófanatikusak voltak és szerettek volna csinálni egy autós közösséget, ami úgymond családként üzemel. Ebben a közösségben szerveztek programokat a résztvevők, ami illegális gyorsulási versenyekből állt, és tuning találkozókról, ami szintén teljesen illegális. Marie Bell ismertebb néven Marchie egy gazdag családban nőtt fel és erős autók között élte mindennapjait, amimiatt autófanatikus lett. Jason McHarty egy szegény családban nőtt fel és első autóját a diákmunkából szerzett pénzből importálta be Amerikába, amely egy Nissan Skyline GT-R32 volt. Az autója pontosan így nézett ki, amely még mindig teljesen jó állapotban van Japánban.
https://imgur.com/a/xzLcWty

A közösség ‘’97-ben megszűnt, mert elhunyt Marie Bell és Jason McHarty egy autóbalesetben, amikor a Nissan Skyline GT-R32-vel mentek egy hegyről lefelé, majd driftelve bevéve Jason a kanyart elvétette, és baleset következett be, amit csak Jason Bell élt túl a hátsó ülésen kuporogva. Az autó restaurálásra került teljes mértékben és Jason Bell eladta, hogy finanszírozhassa a tanulási lehetőségére. Amikor elvégezte az iskolát elköltözött egy másik városba, amit San Andreas State-nak hívnak. Egy békés kis terület Amerikában. Ennél jobb nincs is. Itt meg akarja Jason Bell ismételni, amit édesanyja és -apja csinált anno ‘’80-ban. Alapítani egy ilyen közösséget, ami sikerült is neki.

OOC információk

A frakció El Corona-n helyezkedik el. A mappolást igyekeztem minél kidolgozottabban megcsinálni. (Életem első mappolása ezt vegye mindenki figyelembe) A frakció RP szinten, ahogy elmondtam az IC résznél illegális versenyekből és tuningtalálkozókból fog állni, és amit nem lehet kifelejteni szerelésből. Minél jobban törekedtem összeszedni ezt az egész frakciót, mivel ez nekem nagyon fontos lenne a jövőben. Fizetések előreláthatólag nem lesznek, szóval nem pénzre fog kimenni az egész, hanem elsősorban RP-re fog épülni a frakció, amire törekedni fogunk. Tagok vannak, akik jelentkeznének a frakcióhoz fixen. Akik utólag jelentkeznek azoknak kell nem 2 sort RP-zni a HQ-n. Megpróbáljuk majd minél jobban feldobni a szerver életét ezzel a frakcióval amennyire tudjuk!  Itt van pár kép a mappolásról : https://imgur.com/a/bqQW9RY
Köszönöm, ha elolvastad! Remélem elnyerte a tetszésedet! UI.: A kukákat felváltja majd az emelő. :)
« Utoljára szerkesztve: 2020. Június 03. - 12:43:14 írta Jason Bell »
Sebességmámor, mindenki ezzel vádol,
A kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol.
A gumi lángol, az autó szinte táncol,
A lábam le nem száll a gázról...

https://imgur.com/a/HTEDCpz

le Matus

• Kölyök tag
  • **
  • Ha szomorú vagy, az nem azt jelenti, hogy depis is
  • Respect: +17
    • Profil megtekintése

yenke 🧢

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +16
    • Profil megtekintése
0
ugye most hülyéskedsz?
« Utoljára szerkesztve: 2020. Június 03. - 16:55:02 írta yenke 🧢 »

Medve

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Elég furcsa... Automatikusan anyád család nevét kaptad nem a szüleidét?
Illetve ez a driftelős story is elég sánta. A mappolásrol az előző pályázatba is írták hogy miért van a HQ a tetőn, azon se volt változtatás.

Számomra ez off.

Hörike

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
Elég furcsa... Automatikusan anyád család nevét kaptad nem a szüleidét?
Illetve ez a driftelős story is elég sánta. A mappolásrol az előző pályázatba is írták hogy miért van a HQ a tetőn, azon se volt változtatás.

Számomra ez off.
Először is amerikában tudtommal az anyuka családnevét kapja meg a kisgyerek, és nem az apukától kapja. Másodszor nem a tetőre kell fókuszálni, köszi. Lehet, hogy számodra off, de valaki számára tűz. :)

Hörike

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
ez mi
Legalább ide ne rontanál be légyszíves...

🍁ogbeno🍁

• Újonc
  • *
  • Respect: +1
    • Profil megtekintése
0
Ez szerintem nagyon gyenge és még kevés is.
-Írd le a referenciáid
-ic terveid a frakcióval
-formázás szintén gyenge
és még megannyi alap dolgot hagytál ki ami "kötelező" egy frakció pályázatnál ami arra utal, hogy utána sem jártál a dolgoknak.

cury

• Újonc
  • *
  • mhm.
  • Respect: +15
    • Profil megtekintése
+1
Másodjára sem lett sokkal jobb. Mindegy, ne búslakodj, legalább ezúttal a jó topicba nyitottad. :)

A_Halmi

• Újonc
  • *
  • ☄️𝙉𝙚𝙫𝙚𝙧 𝙥𝙖𝙮 𝙧𝙚𝙨𝙥𝙚𝙘𝙩 ☄️
    • Profil megtekintése
0
Hát figyu, elolvastam ezt a lapot. Nem hozott lázba, szerintem sokkal jobban meg lehetett volna fogalmazni és összeszedni ezt az egészet. Az is dobna rajta ha ,,Jason Bell" szemszögéből íródna az egész, sokkal jobb lenne hogy nem azt olvagatnád ,,xy" mit csinált. Azzal is fel lehetne dobni a szöveget hogy a folyamatos név leírások helyett kitalálni emberekre beceneveket, stb. A mappolásra annyit tudok mondani hogy eléggé sivár, és részletekben szegény. Szerintem a helyet át kéne gondolni, vagy egy hozzáértő segítségét kérni. Van egy pár object ami csak le van dobva, és nem is illik a környezetbe. Én egy nagyobb helyet szentelnék neki, pár ronccsal, ,,kültéri nappalival" több autóalkatrésszel fűszerezve. Azok a boxok nem rosszak, de egy nagy hangár több emelővel fasza lenne. Maga az ötlet nekem tetszik, örülnék ha egy ilyen frakció lenne a szerveren. Tényleg jó lenne belebotlani illegális gyorsulásokba, tuning találkozókba az utcán. Ne vedd magadra a kritikát, személy szerint bírlak téged.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Június 03. - 18:50:06 írta A_Halmi »
🍌 𝙖𝙝𝙖𝙡𝙢𝙞 🍌

Hörike

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
Hát figyu, elolvastam ezt a lapot. Nem hozott lázba, szerintem sokkal jobban meg lehetett volna fogalmazni és összeszedni ezt az egészet. Az is dobna rajta ha ,,Jason Bell" szemszögéből íródna az egész, sokkal jobb lenne hogy nem azt olvagasnád ,,xy" mit csinált. Azzal is fel lehetne dobni a szöveget hogy a folyamatos név leírások helyett kitalálni emberekre beceneveket, stb. A mappolásra annyit tudok mondani hogy eléggé sivár, és részletekben szegény. Szerintem a helyet át kéne gondolni, vagy egy hozzáértő segítségét kérni. Van egy pár object ami csak le van dobva, és nem is illik a környezetbe. Én egy nagyobb helyet szentelnék neki, pár ronccsal, ,,kültéri nappalival" több autóalkatrésszel fűszerezve. Azok a boxok nem rosszak, de egy nagy hangár több emelővel fasza lenne. Maga az ötlet nekem tetszik, örülnék ha egy ilyen frakció lenne a szerveren. Tényleg jó lenne belebotlani illegális gyorsulásokba, tuning találkozókba az utcán. Ne vedd magadra a kritikát, személy szerint bírlak téged.
Szia! Lehet tényleg újra kéne kezdenem az egészet, csak olyan helyet nem nagyon találtam, ami hozzáillene az ilyen RP-hez. Hát akkor maximum újrakezdem és több munkát fektetek bele. Köszönöm a normálisan leírt kritikádat! És én is bírlak. :)

Hörike

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
Ez szerintem nagyon gyenge és még kevés is.
-Írd le a referenciáid
-ic terveid a frakcióval
-formázás szintén gyenge
és még megannyi alap dolgot hagytál ki ami "kötelező" egy frakció pályázatnál ami arra utal, hogy utána sem jártál a dolgoknak.
Szia. Az IC terveim a frakcióval az benne van, csak lehet nem annyira figyeltél rá. :)

A_Halmi

• Újonc
  • *
  • ☄️𝙉𝙚𝙫𝙚𝙧 𝙥𝙖𝙮 𝙧𝙚𝙨𝙥𝙚𝙘𝙩 ☄️
    • Profil megtekintése
0
Szia! Lehet tényleg újra kéne kezdenem az egészet, csak olyan helyet nem nagyon találtam, ami hozzáillene az ilyen RP-hez. Hát akkor maximum újrakezdem és több munkát fektetek bele. Köszönöm a normálisan leírt kritikádat! És én is bírlak. :)

Rendben van, örülök neki. Ha bármiben tudok segíteni megtalálsz. ;)
🍌 𝙖𝙝𝙖𝙡𝙢𝙞 🍌

Kolbász

• Teljes tag
  • Respect: +69
    • Profil megtekintése
0
Nem értem, hogy miért akarsz frakciót egy olyan szerveren, ahol már nincs játékos...
Öt percet elvett a pályázat megírása a napodból, soha többet nem kapod vissza.  :-[ :-[

shuting

• Újonc
  • *
  • Respect: +11
    • Profil megtekintése
0

Ennyit tudok mondani a pályázatra kéremszépen.

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés