[MAFFIA] Yakuzza

RoliJoy

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Bemutkozás:
Rolandnak hívnak ,16 éves vagyok és Szlovákiában élek. Hobbi szinten videózok ,illetve Live streameket készítek ,jelenleg 2,300 Feliratkozóval rendelkezem ,régebben Foci volt a hobbim ,de az nem nekem volt való így abba hagytam ,körülbelül 4 éve kezdtem el játszani RP szervereken. Rengeteg ötletem lenne a frakcióval kapcsolatosan.
Röviden és tömören igazából ennyi.

Frakció Felépítése

◈ A Yakuzáról ◈​

A Yakuza az egyik legnagyobb, legrégebbi Japánban lévő bűnszervezet, amely először csoportokba szerveződött, majd klánokba. A klánoknak megvolt a saját terület, amit használtak, és ezekért a területekért akár nagy harcokba is keveredtek. A bűnszervezet tagjai, szeretik a szerencsejátékot és a neve (Yakuza) is egy szerencsejátékra alapul.

◈ Beavatás a Yakuzába ◈​

A Yakuza szervezetébe is be lehet kerülni, de kizárólag csak férfiak kerülhetnek be, viszont ez alól van egy kivétel. Az "Oyabun" felesége, az "Ane-San" kerűlhet be nőként, és neki adják meg a tagok a kellő tiszteletet.

◈ Büntetés, ha valaki hibázik ◈​

Aki valamiben hibázik, azt "újbegy" levágásával büntetik, amit magának kell elvégeznie.

◈ Öltözködés ◈​

A Yakuzában a tagok átlagos öltözete a fehér ing, sötét öltöny, és napszeműveg, azonban vannak más öltözetek amiket használnak.
A Yakuzába lévő tagok, kedvelik a tetoválasokat, és előszeretettel viselik azokat. A tetoválás általában az egész testüket beborítja, és legtöbbször a klánuk címerét is fel tetoválják magukra. A tetoválasok nem rövid időn belűl készűlnek, és nem is kevés pénzbe kerűl.

◈ A tagokról ◈​

A Yakuza tagjai nem bántják a civil embereket, viszont ha túl sokat tud az adott civil bűnszervezetről, akkor tesznek neki egy ajánlatot. Halálban részesítik, vagy segíti a Yakuza szervezetét.

◈ A Yakuzában lévő családok ◈​

A legnagyobb család, a(z) Youko amelyben a Yakuza tagok kb. 40%-a ebbe a családba tartozik, és az Oyabun a családfő. A második legnagyobb család, a(z) Ouyang amelyben a Yakuza tagok kb. 35%-a tartozik. A Yakuzában több kisebb család is van, de ezek a családok nem annyira nagyok, mint a(z) Youko és a(z) Ouyang.
(Ezek a frakción belűli családok)

◈ Fokozatok (rangok) ◈

A Yakuza szervezetében több fokozat (rang) is található, amelyek ezek:
[1] Chuii,
[2] Shatei,
[3] Shingiin,
[4] Kyodal,
[5] Garisti,
[6] Melkan,
[7] Komon,
[8] Saiko-komon,
[9] Satsujinkl,
[10] Ane-San,
[11] Wakagashiro,
[12] San,
[13] Oyabun

Frakcióhoz szükséges rendszerek:
Én szívesen látnám a következőket:
ATM Rablás - Indok: A Tagjainknak legyen részük RP-ben ,illetve egy kis pénz szerzési lehetőségnek is jól jön.
Fegyverhajó - Indok: A tagok egy héten 2 fegyverhajót megtarthatnak ,viszont a többit le kell adniuk ,hogy pld ,ha megyünk ATM Rablásra ne saját fegyvereikkel kelljen menniük ,ha esetleg a Rendvédelem elveszi a fegyvereket.
Aranybank rablás - Szeretnénk egy hasonló scriptet ,hogy egy bizonyos páncélozott autóval kilehessen rabolni egy bankot - Indok: A tagjainknak szeretnénk pénz lehetőséget nyújtani ,illetve legyen részük Akcióba

Hörike

• Újonc
  • *
  • Respect: -13
    • Profil megtekintése
0
Támogatom! Ha jól össze lesz rakva a fraki akkor szóba jöhetne egy RP is közösen, illetve összebeszélés másik frakciókkal a Rendvédelem ellen. Tetszik az elképzelés, és a szerveren ilyet még nem láttam!
Sebességmámor, mindenki ezzel vádol,
A kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol.
A gumi lángol, az autó szinte táncol,
A lábam le nem száll a gázról...

https://imgur.com/a/HTEDCpz

shuting

• Újonc
  • *
  • Respect: +11
    • Profil megtekintése
0
Hát, a formázás nem lett valami jó, legyen egy egységes szín, ne szivárvány legyen az egész. A másik, a yakuza már lerágott csont szerintem, minden szerveren volt/van yakuza, szerintem ide fölösleges egy.

RoliJoy

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
A szövetkezésen én is gondolkodtam ,hogy több esélye legyen a Maffiások/Bandásoknak a rendvédelem ellen.

kientek

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +10
    • Profil megtekintése
0
Én viszont kicsit sem vagyok optimista ennek kivitelezésében, mikor a hasonló kaliberű fraki működött olyan leaderrel, hogy ezen alapvető, egyben egyértelmű folyamatok leírása szóba sem jött, ellentétben azon ötletek/tervek mik itt nemhogy szóba sem jönnek, semmi RP lehetőségről nincsen szó a "puff-puff"-on kívül, a tervekről nem is beszélve. Zseniálisan/túlszárnyalva lett kivitelezve az, ami volt, úgy, hogy még a civilek is részesei voltak(már aki kereste ezt). Értem én, hogy sok az ötlet, de leírva, valószínű pedig kivitelezve sem lenne, azon felül, hogy CS.GO-ztok. Csak a pénzről szól az egész leírás x mondatban és 13 rang egy ekkora szerverre teljesen felesleges, mikor annyian sem lennének.

Molnar

• САМ У КУЋИ
  • Törzstag
  • Ex op player.
  • Respect: +181
    • Profil megtekintése

Scotty

• Újonc
  • *
  • Respect: +1
    • Profil megtekintése
+1
Nem kell még egy dara frakció, csak a darábol áll ki a pályázat. Ha annyira darálni akartok menjetek csgozni.  Pont egy dara frakció nem hiányzik most a szerverre. nem támogatom. l
Pacsi

nemazatoken

• Moderátor
  • Teljes tag
  • *
  • Respect: +17
    • Profil megtekintése

Kolbász

• Teljes tag
  • Respect: +69
    • Profil megtekintése
0
Elég vagányul néz ki ez a szivárványos felállítás erről a komoly frakcióról.  8)
Nagyon sok helyesírási hiba van a mondatokban.
A címben is elírtad a frakció nevét, sok minden árulkodik arról, hogy mennyire figyelmetlen vagy.
Teljesen felesleges 1920x1080-as képeket csatolnod, semmivel sem lesz szebb, sőt inkább rondítja a pályázat összképét.

bobby

• Főadmin
  • Törzstag
  • *
  • Respect: +83
    • Profil megtekintése
0
Főadmin bobby
Szia!
A pályázatod sajnos elutasítottuk, kérlek máskor próbálj egyedibbet felmutatni.

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés