[Banda] Exhaust fumes - (Reform RP)

Vlagyiszlav Pavel

• Újonc
  • *
  • Respect: -4
    • Profil megtekintése
0
Sziasztok! Én, Szabolcs(20) és néhány lelkes társam: Gábor(26), Rudolf (17) és Botond (14) leültünk beszélgetni kicsit az Octans Project-el kapcsolatos Frakció pályázatos dologgal. A szervert már a nyitás óta követjük kisebb-nagyobb kimaradásokkal. Teljesen egyedinek tartottuk a szervert és rengeteg olyan dologgal találkoztunk amivel máshol NEM. Gondoltunk egy utcai bandára akik már be vannak épűlve az új generációba, luxus élet fele húzódnak és az autókra alapozódnak. Autókat tuningolnak(illegálisan), illegális autótalálkozók, kisebb bűncselekmények.(Gondolok itt drog, fegyverkereskedelem és nagyon ritkán az izgalom érdekében, emberrablás).

Meséljek akkor pár szót magamról. Jelenleg 20 éves vagyok, Erdélyben élek egy faluban, ahol a társaim is élnek (Gábor, Rudolf, Botond). 2017-ben fejeztem be a szakiskolát, azóta még becsúszott 3 év liceum. Jelenleg apukámmal dolgozok épitkezésben (Családi vállakozás). Maga az MTA Role Play világát 2014-ben ismertem meg, azóta rengeteg mindenen keresztül mentem maga az MTA Role Play világában. Voltam Rendvédelmis, Maffiás, Bandás. Valahogy mindig a banda RP-ben éreztem otthon magamat. Nyugodt, összetartó csapat voltunk mindig. Rudolf 2017-ben, Botond 2018-ban és Gábor szintén 2017-ben csatlakozott hozzám és kezdett el lassa-lassan bele épülni az RP világába.

Exhaust fumes

A töténet legelején Jerry(Szabolcs),James(Gábor),Carlos(Rudolf) és Joele(Botond) egy bolt parkolójában vannak, tinédzser korukban, pénz nélkül. Egy kisebb falúban élt a négy tinédzser és minden este találkoztak a bizonyos parkolóban. Mindig is szerettek csintalankodni. Ablakokat törtek ki, indoktalanúl csengettek be éjjelente idősebb családokhoz majd elfutottak, útzárakat készitettek szemetesből stb-stb baromságokban vettek részt. Egyszer egy bezárás után ott maradtak a bolt parkolójában és Gábornak a legidősebb tagnak megfordult a fejében, hogy törjenek be a boltba és hozzanak ki cigit, sört majd mulassák át az éjszakát. A többi tag sem gondolkozott sokáig majd egyből bólintani kezdek Gábot ötletére. Megtörtént végül a bizonyos betörés majd a zsákmány beszerzése után eltűntek a helyszinről és mai napig sem tudták meg, hogy kik voltak a betörők. Teltek- múltak az évek, a tinédszerek lassan felnőttek. Jogositványt szereztek majd autókat vásároltak. A csintalan élet akkor sem hagyta őket, illegálisan tuningolni kezdték az autóikat. Nitró + karosszéria adalékok stb-stb. Mikorra elkészült mind a négy tag autója, elkezdtek illegális találkozókat szervezni és egyre több tag épült be közzéjük. A későbbiekben is foglalkoztak boltrablásokkal, drog és fegyverkereskedelemmel.

Ötletek és tervek a frakcióval kapcsolatosan

Szeretnénk egy összeszedett, rendezett és fegyelmezett frakció ként viselkedni a szerveren. Megpróbálnánk minnél csendesebben és egyedibben élni. Különböző rangok lennének a frakcióban, "alosztályok" ( Drog, Fegyver, Autós dolgok stb-stb). Szeretnénk egy elhagyatott parkolót befoglalni, ahol elférjenek az autóink, a várostól kicsit eltérő helyen.

UI: Reggeli kómás fejjel ennyire voltam képes. De gondoltam egye fen, egy próba nem kerül semmibe.

shuting

• Újonc
  • *
  • Respect: +11
    • Profil megtekintése
0
Semmi értelme a frakciónak, olyan mint az auto fanatic banda, na mindegy.
Illetve még egy apróság, most akkor James vagy Gábor a neve? Sajnos nekem nem sikerült rájönnöm.
Idézet
A töténet legelején Jerry(Szabolcs),James(Gábor),Carlos(Rudolf) és Joele(Botond)...
...A többi tag sem gondolkozott sokáig majd egyből bólintani kezdek Gábot ötletére.

Hörike

• Újonc
  • *
  • Respect: -13
    • Profil megtekintése
0
Hát szerintem az én pályázatom jobb volt, mint ez. Olyan összeszedetlen az egész véleményem szerint... De próbálkozni legalább lehet, ezért valamennyire megadom a tiszteletet. :)
Sebességmámor, mindenki ezzel vádol,
A kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol.
A gumi lángol, az autó szinte táncol,
A lábam le nem száll a gázról...

https://imgur.com/a/HTEDCpz

shakewell

• Újonc
  • *
  • Respect: +1
    • Profil megtekintése
+1
ez minden csak reform banda pályázat nem. xddd
ülj le dominózni inkább.

lalika.