(szerintem) az utolsó értelmesebb beszélgetési topic a szerveren

lalika.

• Teljes tag
  • Respect: +24
    • Profil megtekintése
+2
Fölöslegesen nem akartam megnyitni a Fórum Játékok topicban ezt a témát.

A Téma adott : Miért játszottál a szerveren? (főleg /DE NEMCSAK/ kitiltott játékosok válaszára vagyok kíváncsi.)

- Elkezdeném, mint Ex-Adminisztrátor, és játékosa is a szervernek. Mindenek előtt, leszögezném, hogy ezek szubjektív dolgok. Szerintem illik a helyzethez a "szép" búcsú a szervertől, ha sajnos nem volt rá igény.
   Alapvetően kezdeném az Adminisztrátori résszel, ami nagyon sok jó élmény nyújtott, itt körvonalazódott bennem a csapatmunka alapvető fogalma.

Néhány olyan ember is játszott itt, akivel csak később ismerkedtem meg, ettől függetlenül jó kapcsolatot ápolok velük! :))

Most TI jöttök, ha még él a fórum  ???
@Kolbász 💖💖

kientek

• Kölyök tag
  • **
  • Respect: +10
    • Profil megtekintése
0
Kár érte, mert az az RP réteg ki tényleg a közösségre ment, csak külföldön láttam hasonlót. Voltak marha jó és nagyon elnyújtott szálak, miket lehetett élvezni/izgulni a végkimeneteléig.Jó volt úgy család RP-zni, hogy olyan közeg volt körülöttem, akik nem szerették a feltűnőséget, így egyszer sem volt részem masszív rendőr RP-ben, pedig a Noella karaktertörténete 85%-ban IC volt s néha úgy éreztem, mintha egy jól kiformált maffiában lennék, mert minden a titkolózásra s az információkra kerekedett ki, nem az éjjel-nappali darában. :D Viszont az első FearRP-s story után ez lement 0-ra, jött a noki részleg így az akikkel folytatódhatott volna ez eltűntek(mind haver,mind IC-n megismertek 99%-a).Így jó, hogy ezt még ide lehet firkálni, pozitív csalódás volt x hónapon át a magyar réteg, mind admin, mind player.

Gracias para todo el mundo y hermoso.^^

Hörike

• Újonc
  • *
  • Respect: -13
    • Profil megtekintése
0
Szerintem nagyon kár egy ilyen jó szerverért, és ezt Mervin is mondta. Lehet, hogy hasonlított a látásmta-hoz, de élvezhető RP-ket lehetett összeszedni egy hírdetéssel is akár. Régebben a Redneck frakcióban is voltam, amíg sajnos véget nem ért, de az is a közösség egy része miatt volt. Nagyon éltük az RP-ket, míg nem jöttek az írni és gondolkodni nem tudó nokik, akik egyfolytában jöttek TGF-elni, és kérdezgették minden 5-ödik percben, hogy : ,,MiKoR leSzEk FeLvÉve???" Emiatt untuk meg az egészet, és következett a délin lógós korszakom, amikor CSAK engem dm-eltek és próbáltak kirabolni ott, mert ,,KeReSkEdŐ vAgYoK"... Akik ezeket csinálták innét is üzenem nekik a hosszú életet. Ha kicsit megengeditek rátérek a megpályázott illegális elképzelt frakciómra, és azt is [email protected]á fikázták (bocsánat a kifejezésért), de nem adtam fel. Amúgy nem értem azt, hogy én lettem kibannolva a szerver discordjáról, míg engem próbáltak [email protected]á oltogatni, és Miskolcra hozatni, ezután kettétöretni a most szabadult nagybáttyával... Na, ennyi volt tőlem. Pussz.
Sebességmámor, mindenki ezzel vádol,
A kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol.
A gumi lángol, az autó szinte táncol,
A lábam le nem száll a gázról...

https://imgur.com/a/HTEDCpz

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés