Ugrás a tartalomhoz

Samson Jeans - [Yutaka]


Corey

Ajánlott témák

 

image.png JÁTÉKSZERVER UNBAN KÉRELEM


Karakternév: Samson Jeans
Kitiltás időpontja: 2024.07.23. 17:58
Kitiltás időtartama: Örök
Adminisztrátor neve, aki banolt: Yutaka
Kitiltás indoka: OOC Kereskedés
Kérelem indoklása: Sziasztok. Sajnos az volt a kitiltás indoka, hogy kaptam a szerveren egy házat egy barátomtól, amelyért cserébe a másik szerveren kapott tőlem egy házat.

Annyit elmondanék, hogy valójában mi ezt nem így fogtuk fel. Mi mindkettő szerveren, IC-ben, megfelelő és értelmes RP-vel rendesen eljátszottuk az indokokat, én ezt a sztoriszálat vittem tovább Octans-ra is. Én személy szerint a másik szervert már rég elfelejtettem, az ottlévő karakterem vagyona nekem már nem számít, de mindig, megfelelő RP-vel és IC okokkal adtam át bárkinek, akinek szüksége volt rá.

Az említett barátom is hasonlóképpen gondolkodik és ugyanígy tett, neki jelen esetben az Octans-on lévő, PP-ből vett házára nem volt szüksége, így itt, szintén megfelelő és logikus RP-vel és IC indokokkal, átadta a karakteremnek.

Elismerem, hogy a szerver szabályzatába ez a cselekedet ütközik, ezúton is elnézést kérek és sajnálom, így utólag természetesen mélységesen meg is bántam, mivel sokat jelent nekem ez a szerver, több okból is. Viszont semmi rossz indok, és haszonszerzési cél nem játszott szerepet ebben az egészben.

Csatolmány(ok):

  • Imádom 4
Link to comment
Megosztás egy közösségi oldalon

  • Manager

image.png.b74eb4ea118c186ad127b5cc34b5d0ec.png


Kedves @Corey!

Az OOC kereskedelem magában foglalja, hogy a szerveren lévő ingóság/ingatlan/jármű/vagyon a szerver életén kívüli juttatásért cserébe cserél gazdát.
Ezen szabálypont alól nem képez kivételt, ha valaki ezt beleszövi a karaktere történetébe.

Számodra enyhítő körülmény, hogy nem IRL vagyonszerzési céllal és teljes jóhiszemüséggel követted el a cselekményt.
Előéleted makulátlan és Roleplay tudás fejlődésed felettébb dícsérendő.

Az alábbi szankciókat ajánlom fel:

  • A szóban forgó ingatlan elvétele (3683)
  • Hakochou jármű elvétele (2212)
  • Kitiltásod 2024.07.30-án feloldásra kerül
  • Csapat tagságod örökre megvonásra kerül

Várom szíves visszajelzésed!

Yutaka

  • Tetszik 1
  • Imádom 1
Link to comment
Megosztás egy közösségi oldalon

  • Yutaka lezárta ezt témát
Vendég
A téma le van zárva, így nem szólhatsz hozzá!
×
×
  • Új létrehozása...