Ugrás a tartalomhoz

Eric Norton jelentlezési nyomtatvány


Ajánlott témák

LSDOTS.png?ex=662e31eb&is=661bbceb&hm=5b

1. Alapvető  adatok

-Név: Eric Norton

-Születési hely, idő: Los Santos, SA. 1994. 10. 01.

-Iskolai végzettség: University degree

-Korábbi foglalkozásai, beosztásai: Kamionsofőr.

-Idegen nyelv ismerete: Spanyol (Alapszint)

-Jogosítvány másolata: 

image.png.2a014bd95b321dc1964e822fc3f5f613.png

-Elérhetőség (telefonszáma, email címe): Tel.: 796051 E-mail.: [email protected]

2. Önéletrajz (Minimum 100 szó terjedelemben)

Tanulmányaimat a Pershing Square Police Academy tanulójaként kezdtem meg, majd a Traffic Control Department osztályon belül Traffic Police Officer végzettséget szereztem, viszont mivel az újonc kiképzés után tudtam csak megszerezni a végzettséget, nem sikerült a rendőrség kötelékébe felvételt nyernem. Ezért gondoltam arra, hogy a városért másképpen fogok tenni, amint sikerül bejutni a Department of Transportation-höz.

3. Motivációs levél (min. 100 szó terjedelemben)

Tisztelt munkáltató/Kormány!

Eric Nortonnak hívnak, és hiszem azt, hogy megfelelő munkával és kitartással többet tudunk tenni környezetünkért és a városért. Célom, hogy a lehető legjobb tudásom szerint járjak el minden ügyben, és a legkorrektebb eljárásokat folytassam. A végzettségemet tekintve, lehetséges, hogy egy kicsit talán túlképzett vagyok, bár amondó vagyok, hogy mindent a hasznunkra tudok fordítani, amit az egyetemen megtanultam.  Köszönöm a lehetőséget, és várom mihamarabbi visszajelzésüket.

Tisztelettel,

Eric Norton

Link to comment
Megosztás egy közösségi oldalon

A Los Santos Department of Transportation and Safety HR osztálya  megkapta pályázatát, melyet a bizotság bírálata alapján megfelelőnek minősített, így a következő, háttérellenőrzési fázisba továbbitotta. Köszönjük a pályázatba fektetett munkáját, a további teendőkel kapcsolatban E-mailben értesítjük.
((Kérlek keress fel discordon egy személyes beszélgetéssel kapcsolatban))

Link to comment
Megosztás egy közösségi oldalon

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek
×
×
  • Új létrehozása...