Nathan jelentkezése adminnak

Nathan

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Nathan jelentkezése

Bemutatkozás

Diószegi Csongor vagyok, 14 éves. Romániában lakom. 3-4 éve RPzek, kissebb-nagyobb kihagyásokkal. 2013 óta néptáncolok, és 3 éve kézilabdázok.

RP-s pályafutásom

Mint irtam fentebb, 3-4 éve RP-zek. Ezt nem úgy kell érteni, hogy intenziven. Az elején még ugye nem nagyon ismertem a szabályokat, de idő után egyre jobban beleszerettem a roleplay világába. Elkezdtem streamereket nézni, tanulni az RP-t. Első szerver ahol több időt töltöttem az az External Gaming volt. Majd ezt követte a SeeMTA és a GazdagRP-k. Az első frakcióm is egy gazdagrp-n volt ahol honvédségbe kerültem be. Az egyiken még Adminnak is felvettek, viszont mit lehetett ott csinálni? Legetelted az autóját, vagy dmért beraktad az embereket. 2019. decemberében elkezdtem újra SeeLV-zni és játszottam is 3 hónapot rendszeresen, megjártam 2 frakciót, a taxit illetve a szerelőt. Taxiba elég aktiv voltam, 3 héten keresztül top 3 sofőrben benne voltam, mert ugye ott erre osztották a rankupot. Majd ezt követően áttértem FlyMTA-ra, ahol az első 5 óra játék után bekerültem szerelőbe, eltöltöttem 1 hetet, majd átmentünk haverokkal NAV-ba. Itt felkerültem hadnagy rangig 1 hónap elteltével. Majd ezután sorra jártam a frakciókat, de nem töltöttem sok időt sehol se, mert vagy meguntam vagy szüneteltettem az MTA-t. Fly-os időszakban rátaláltam az Octans Projectre. Civil munkák kipróbálása után, irtam egy lapot szerelőbe, mert volt 2 ismerősöm ott, nagyon megtetszett a szerver viszont itt is 1 hetet voltam a frakcióban, mert meguntam, itthagytam a szervert stb. Ebben az időszakban jelentkeztem adminsegédnek, viszont a tesztet elbuktam, és gondoltam most újra megpróbálom.

Miért szeretnék admin lenni?

Fentebb irtam, hogy egyszer már jelentkeztem adminsegédnek, ez azért van, mert régóta szeretnék Admin lenni egy szerveren, viszont ez nem azt jelenti, hogy azért játszok csak egy szerveren, hogy az legyek, általában olyan szervereknél jelentkezem amik tetszenek játszottam órákat rajta. Szeretek segiteni az embereken, és szeretnék egy aktiv admin lenni aki figyeli a szabálytalankodókat kiosztja jogosan a szankciókat stb.

Miért válasszatok engem?

Előszőr is leszeretném irni a jó és rossz tulajdonságaimat

jó tulajdonságok
segitőkész
barátságos
vicces
hamar feltalálom magam
hamar tanulok

Rossz tulajdonságok
lusta
lobbanékony
szókimondó
sokszor túlzásba viszem a vicceket

Véleményem szerint, megtudnám állni a helyemet a csapatban, mivel hamar tanulok, segitőkész vagyok, van némi "tapasztalatom" adminként, viszonylag sok RP tudással rendelkezem.

Aktivitásom

Vakáció:
Minden nap 5-6 óra

Suli idő:
Hétköznap: napi 1-3 óra
Hétvége: napi 5-6 óra

Végszó

Ha eddig elolvastad akkor köszönöm szépen, remélem elnyerte tetszésedet a lap. Ha valami hibát találtok, vagy értelmetlen dolgokat azt kérlek jelezzétek.

« Utoljára szerkesztve: 2020. Július 20. - 11:01:06 írta Nathan »

Richter

• Adminisztrátor
  • Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
Szia, szerintem picit túltoltad a betűméretet :D Nekem személyszerint kiböki a szemem. A tulajdonságoknal meg már lehagytad a nagy betűket, gondoltam szólok. Legyen egységes

Brody

• Sic mundus creatus est
  • Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • *
  • Respect: +12
    • Profil megtekintése
0
Ne haragudj nem rosszból mondom, de ez egy komoly feladat és szerintem még egy kicsit fiatal vagy ehhez.

Nathan

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
Köszönöm a visszajelzéseket, javitottam kicsit a méreteken

Lucio

• Management
  • Törzstag
  • *
  • Respect: +1
    • Profil megtekintése
0
Management Lucio
Szia!

Sajnáljuk, jelentkezési lapod elutasításra került, így nem jutottál el a jelentkezés második fordulójához.
Ne csüggedj, lehet legközelebb sikerülni fog!
Addig is kellemes időtöltést.

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés