[ELFOGADVA] Antoine Redmond jelentkezése a Los Santos Fire Department-be.

kientek

• Kölyök tag
  • **
    • Profil megtekintése
LOS SANTOS FIRE DEPARTMENT
since. 1886

"SERVING WITH COURAGE, INTEGRITY AND PRIDE!"

Idézet
JELENTKEZŐ ADATAI

1. Teljes név: Antoine Redmond.

2. Születési dátum: 1978.10.17.

3. Születési hely: Gabon,Omoi.

4. Neme: Férfi.

5. Testsúly: 96.

6. Testmagasság: 187.

7. Lakcím: Los Santos,E.Vinewood 811.

8. Telefonszám: 811221.

9. Tanulmányok (Utolsó befejezett iskola neve, végzettség.) Los Santos University. Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnök.

10. Rendelkezik USA állampolgársággal? Tegyen "X"-et a megfelelő négyzetbe!
[X] IGEN
[-] NEM

11. Rendelkezik érvényes gépjármű vezetői engedéllyel San Andreas állam területén? Tegyen "X"-et a megfelelő négyzetbe!
[X] IGEN
[-] NEM

12. Rendelkezik érvényes EMT képesítéssel? Tegyen "X"-et a megfelelő négyzetbe!
[-] IGEN
[X] NEM

13. Részesült valaha bármilyen büntetésben a Police Department által, beleértve közlekedési kihágásért is? Tegyen "X"-et a megfelelő négyzetbe!
[-] IGEN
[X] NEM

14. Ha az előző kérdésre "IGEN" volt a válasz, részletezze! N/A

15. Mely szervezeti egységbe kíván felvételt nyerni? Tegyen "X"-et a megfelelő négyzetbe!
[-] EMERGENCY MEDICAL SERVICE ((Mentősök))
[X] FIRE DEPARTMENT ((Tűzoltók))

Idézet
((OOC INFORMÁCIÓK))

1. Mi a keresztneved vagy beceneved? Tomi.

2. Hány éves vagy? 26.

3. Voltál már admin jailben a szerveren? Ha igen, miért? E szerveren sosem.

4. Voltál már kitiltva a szerverről? Ha igen, miért? Nem.

5. Voltál már valaha LSFD tagja bármely szerveren? Tegyél "X"-et a megfelelő négyzetbe!
[X] IGEN
[-] NEM

6. Miért szeretnél a frakció tagja lenni? Mióta e szerveren vagyok, semmi mással sem foglalkoztam, csak illegál tevékenykedtem s saját családdal RP-ztünk, új karakterem révén pedig a legált helyezném előtérbe, emellett kifejezetten érdekel, miként s hogyan tudnám kihozni a karakter számára e frakciót úgy, hogy nagyon kevés a tapasztalatom tűzoltóként, hisz legutóbb még a(z) MTA megjelénését követően külföldi szerveren voltam utoljára tűzoltó.

7. Mik a terveid a frakcióban? Ez relatív, kifejezetten örülnék, ha RP képes emberek közt hosszútávon gondolkodhatnék, emellett a tevékenységek által, időről-időre tudnám fejleszteni készségét karakteremnek, nem utolsó sorban egy életképes társasággal lebonyolítani a napi eseteket.

8. Mit tennél hozzá a frakcióhoz, amit a többi nem? Elsősorban a kitartást, aktivitást, természetesen ez is relatív, hisz ha nincs alkalmas társad, nem hiszem hogy egymagad oly sok szituációt bonyolítanál le, mint ennek az ellenkező esete, ha van ki "segít" ebben s aktivitása a frakció fejlődését, nem elhanyagolását prezentálja. Másodsorban, mint ahogy említettem, megvolt az illegál része, így potenciális emberként szíves örömest fektetném szabadidőm egy részét e frakció aktivitásába.

8. Rendelkezel Team Speak 3-al, Discorddal és működő mikrofonnal? Természetesen, mindhárommal.

Bogdan

• Fórumrész Moderátor
  • Újonc
    • Profil megtekintése
LOS SANTOS FIRE DEPARTMENT
since. 1886

"SERVING WITH COURAGE, INTEGRITY AND PRIDE!"

Tisztelt jelentkező!
Örömmel értesítem, hogy a Felvételi és Kiképzési iroda döntése alapján az ön jelentkezése elfogadásra került!
Hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot és megbeszéljük a további teendőket!

Hoxton Piers
Training Officer
Felvételi és Kiképzési iroda
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 25. - 15:18:45 írta Bogdan »

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés