Életjelek

bbence00

• Újonc
  • *
  • Respect: +3
    • Profil megtekintése
+3
Nagyon sajnálom hogy lekapcsolták a szervert. Szerintem a legjobb rp szerver volt. Nagyon sok szép emlékem van. Nagyon sok rp-t toltunk az egész szerverrel. Legszívesebben most is fent lennék a szerveren. Nagyon örülnék neki ha kinyitnának és úgy gondolom hogy igény is lenne rá. Rendszeresen nézem a fórumot is hátha van valami hír.
« Utoljára szerkesztve: 2020. December 13. - 17:24:50 írta bbence00 »

Kolbász

• Teljes tag
  • Respect: +69
    • Profil megtekintése
0
Én is hetente egyszer felnézek a fórumra kíváncsiságból. Szerettem a szervert, sajnálom, hogy ez történt vele.
Elektronikus gondolatolvasó, +1 Molnárnak.

Zzadgame

• Újonc
  • *
  • Respect: 0
    • Profil megtekintése
0
Na hali látom vannak még itten emberek! Nem csak én 😀. Nekem is személy szerint hiányzik a szerver.Jó lenne rajta újra rpzni...
« Utoljára szerkesztve: 2021. Január 10. - 00:14:47 írta Zzadgame »

Rada Dragan

• Újonc
  • *
  • Respect: +8
    • Profil megtekintése
0
Rengeteget rpztem a szerveren és én is nagyon szeretnék újra játszani OCTANS-on itt nem a közösséggel volt a baj sem az adminokkal szimplán voltak olyan dolgok amiket nem tudtam feldolgozni mondjuk az példáúl ,hogy a legális frakcióknak miért volt ekkora előnyük egy illegálissal szemben mondom ezt egy annó szerb leaderként aki imádott játszani a szerveren csak meg elégelte ,hogy az akkor rendőr leader képtelen volt rpre és a frakciónk képtelen volt kifúrni egy ATM-et annyira előnyben részesült a PD ezt kijelentettem nem történt semmi és én meg kb (10 ismerősöm/barátom) ezért hagytuk abba a szervert mert ez nagyon felhergelt minket és kiölte az életkedvet belőlünk szeretném ha a szerver újra kinyitna és egy új esélyt adhatnék neki Üdv #Dragan
« Utoljára szerkesztve: 2021. Január 23. - 05:56:07 írta Rada Dragan »
"ℑ'𝔪 𝔫𝔬𝔱 𝔤𝔬𝔫𝔫𝔞 𝔴𝔬𝔯𝔯𝔶 𝔞𝔟𝔬𝔲𝔱 𝔩𝔞𝔰𝔱 𝔫𝔦𝔤𝔥𝔱 𝔞𝔤𝔞𝔦𝔫
𝔜𝔬𝔲 𝔧𝔲𝔰𝔱 𝔴𝔞𝔫𝔫𝔞 𝔰𝔢𝔢 𝔪𝔢 𝔣𝔞𝔩𝔩 𝔞𝔤𝔞𝔦𝔫"

Pumpi

• Törzstag
  • Respect: +3
    • Profil megtekintése
0
hogy a legális frakcióknak miért volt ekkora előnyük egy illegálissal szemben mondom ezt egy annó szerb leaderként aki imádott játszani a szerveren csak meg elégelte ,hogy az akkor rendőr leader képtelen volt rpre és a frakciónk képtelen volt kifúrni egy ATM-et annyira előnyben részesült a PD ezt kijelentettem nem történt semmi

Nem igazán értem a szituációt. Már magát az állítást helytelennek találom, hogy a PD hatalmas előnyben lett volna bármelyik illegális frakcióval szemben, de ezt nyilván másképp látjuk. Ilyen vagy hasonló jellegű problémával pedig sem a PD-t sem a PD Leadert nem kereste meg senki.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Január 25. - 17:50:35 írta Pumpi »

lalika.

• Teljes tag
  • Respect: +24
    • Profil megtekintése
0
Srácok, vita ide, vagy oda, fölösleg.
@Kolbász 💖💖

almightysg

• finesse
  • Hős tag
  • i could fly home
  • Respect: +269
    • Profil megtekintése
+1
Rengeteget rpztem a szerveren és én is nagyon szeretnék újra játszani OCTANS-on itt nem a közösséggel volt a baj sem az adminokkal szimplán voltak olyan dolgok amiket nem tudtam feldolgozni mondjuk az példáúl ,hogy a legális frakcióknak miért volt ekkora előnyük egy illegálissal szemben mondom ezt egy annó szerb leaderként aki imádott játszani a szerveren csak meg elégelte ,hogy az akkor rendőr leader képtelen volt rpre és a frakciónk képtelen volt kifúrni egy ATM-et annyira előnyben részesült a PD ezt kijelentettem nem történt semmi és én meg kb (10 ismerősöm/barátom) ezért hagytuk abba a szervert mert ez nagyon felhergelt minket és kiölte az életkedvet belőlünk szeretném ha a szerver újra kinyitna és egy új esélyt adhatnék neki Üdv #Dragan

nem egy olyan eset volt, amikor a PD/SP veszített az illegális frakciók ellen, de szerintem nem ezen múlik ez az egész. a pd és az illegális frakciók közötti harc egyik szerveren sincs kibalanceolva, maximum annyiban, hogy a rendvédelem általában több taggal megy ki egy ilyen esethez, mint maga az adott illegális frakció.
I'll stop pretending, think I'm just gonna be myself instead

nemazatoken

• Teljes tag
  • Respect: +19
    • Profil megtekintése
+2

A PD részt nem igazán értem, ahányszor pd-vel kapcsolatosan történt valami körülöttem fél óra-órás RP is ki sült belőle, volt rasszista rp-s pdsek akik olyan szinten jól csinálták hogy az hihetetlen, előnyük maximum tényleg csak az mondható hogy rendezetten,okosan és sokan jöttek ki és csinálták a dolgukat, de bármilyen más előnyről nem tudok, fegyvert könnyen szereztél a hajóval ha frakiba voltál meg szinte bárkitől , kocsi ott a fraki kocsi mint nekik nem tudom mire gondolhatsz. Szerver hiányzik sad hogy nem lesz folytatása...

Rada Dragan

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
hogy a legális frakcióknak miért volt ekkora előnyük egy illegálissal szemben mondom ezt egy annó szerb leaderként aki imádott játszani a szerveren csak meg elégelte ,hogy az akkor rendőr leader képtelen volt rpre és a frakciónk képtelen volt kifúrni egy ATM-et annyira előnyben részesült a PD ezt kijelentettem nem történt semmi

Nem igazán értem a szituációt. Már magát az állítást helytelennek találom, hogy a PD hatalmas előnyben lett volna bármelyik illegális frakcióval szemben, de ezt nyilván másképp látjuk. Ilyen vagy hasonló jellegű problémával pedig sem a PD-t sem a PD Leadert nem kereste meg senki.
Szóval mikor valami random gyerek volt a pd leader a pds kocsik 300al mentek ami már eleve hol lenne normális atm fúrásra 5 másodperc alatt kiértek és miközben fúrtam az atmet anim közben kidaráltak + miután kifúrtúk 10 percig láthatóak voltunk a pd számára a mappon kérdem én hol van ez itt balanceolva?

shuting

• Újonc
  • *
  • Respect: +12
    • Profil megtekintése
+1
Idézet
Szóval mikor valami random gyerek volt a pd leader a pds kocsik 300al mentek ami már eleve hol lenne normális atm fúrásra 5 másodperc alatt kiértek és miközben fúrtam az atmet anim közben kidaráltak + miután kifúrtúk 10 percig láthatóak voltunk a pd számára a mappon kérdem én hol van ez itt balanceolva?

Eleve ott megbukik a dolog, hogy azért van egy illegál frakciód, hogy ATM-et fúrj, és azt nevezd komoly RP-nek. Nem tagadom, én is fúrtam mert fun volt, de attól függetlenül nem ezen kell kiakadni, hogy nem tudod megfúrni azt a szart.

Rada Dragan

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
0
Idézet

Eleve ott megbukik a dolog, hogy azért van egy illegál frakciód, hogy ATM-et fúrj, és azt nevezd komoly RP-nek. Nem tagadom, én is fúrtam mert fun volt, de attól függetlenül nem ezen kell kiakadni, hogy nem tudod megfúrni azt a szart.
Akkor az én anyámat azért mert megpróbáltam némi pénzt szerezni a frakciónak mellesleg nem egy olyan alkalom volt mikor képekre rpztem de rendben van legyen neked igazad tetszik ez a stílus :D

Lejo

• Törzstag
  • Respect: +141
    • Profil megtekintése
0
Az már a te hiányossági bizonyítékod, ha azt gondolod, hogy egy illegális frakció fő bevételi forrása az ATM-ezés. Az meg külön nevetséges, hogy még be is vallod, hogy képekre RP-zel. Érdemes lenne egy minőségi frakcióhoz csatlakoznod, amely elutasítja az ATM rablást és meglátod, hogy mennyi módja van a pénzszerzésre egy RP szerveren. De kapcsolatokat kialakítani gondolom megerőltető lenne és rizikós. :shrug:

almightysg

• finesse
  • Hős tag
  • i could fly home
  • Respect: +269
    • Profil megtekintése
0

ha egy másik szerveren 4 ember meg tudja szervezetten fúrni az adott atm-et (úgy, hogy ott sokkal több pd-s van), akkor nektek is sikerülhetett volna. normálisan ki kell tervelni az egészet.

I'll stop pretending, think I'm just gonna be myself instead

Gergő

• retired manager
  • Törzstag
  • Respect: +156
    • Profil megtekintése

tamas

• Kölyök tag
  • **
  • mr. knockout
  • Respect: +79
    • Profil megtekintése