[MAFFIA]Jamaguchi Misimo--->Yakuza pályázata

Andrej Hiqjuston

• Újonc
  • *
  • Respect: -2
    • Profil megtekintése
-2
Bemutatkozás:

Üdv minden kedves olvasónak!Az mta community-ben csak úgy ismernek, hogy "Ady", nyugodtan szólíthattok így.Egy 18 éves srác vagyok aki teljes mértékben oda van a japán és a szamuráj kultúráért.Önképzésből tanultam egy keveset a nyelvből, amit nem bántam meg.Szabadidőmben rajzolok,zenélek vagy sportolok.Jelenleg szerszámkészítő képzést folytatok az iskolámban szerszámgyártó szakon.Jövő Februában lesz 3 éve, hogy foglalkozom mta-val.Először játékosként kezdtem a pályafutásom, megfordultam adminisztrátorként,szerver segítőként és egyéb pozíciókban is.Társaimmal segítőkész,barátságos,megértő és türelmes vagyok.Belőlem szerintem ennyi elég is lenne, nézzük a lényeget.

Elképzelésem a frakcióról:

Sajnos sok helyen kellett tapasztalnom, hogy a mai modernizált frakciók nem fogják fel, miből áll vagy hogyan működik egy Yakuza.Ráadásul a player-eket nem tájékoztatják semmiről.Jómagam nem úgy képzelem el a frakciót, hogy furikázunk fekete kocsikkal fekete öltönyökbe aztán random lövöldözünk az utcákon.Szeretném, hogy a frakció tagok tanuljanak kicsit, hogyan viselkedik egy yakus, szavakat és japán illemet tanuljanak.Tehát a ramblások, garázdálkodások, tűzpárbajok mellett a tagokat bevezetném abba, milyen is a japán kultúra, ez adna egy nagyobb rp lehetőséget a frakciónak a megszokottak mellett.Emellett egy másik nagyobb prioritás maga azaz rp, amikor is egy kémhálózatot próbálunk kiépíteni, bevonni külső segítségeket, uralmunk alá hajtani városrészeket, befolyásolni fontosabb embereket/személyeket és fenntartani a "klánunkat".

Karaktertörténet:

Név: Jamaguchi Misimo
Született: 1924 Tokyo
Származás: Japán

Fiatal korában Jamaguchi-t nagyban befolyásolták az akkori háborúra buzdító eszmék, miszerint küzdelem nélkül nem lehet feladni a háborút, és az elbukás nem lehetőség.Még be sem töltve 18. életévét, 17 éves korában beállt a hadseregbe a második janpán-kína háború idején.A hadjárat alatt a Japánok nagy erővel vonultak előre Kína területén, jókora részt elfoglaltak.Jamagucsy a frontvonalon harcolt egy tank hadosztályban, azonban mikor egy éppen bevett területet akartak megtisztítani az ellenségtől, egy Kínai katona leszúrta  őt.Társai hamar visszaszállították az első hadi vonalhoz, ahol az orvosok a súlyos vérvesztesége ellenére meg tudták menteni.Teljesen meggyógyulni azonban soha nem tudott, mivel részleges bénulás mutatkozott a jobb oldali testtájain.Így nem vehetett részt a második világháborúban, ahol egyetlen testváre Jamaguchi Toshiro és Apja Jamaguchi Nagasva harcolt.A Japán-Amerikai háborúban azonban mind ketten életüket vesztették.Az Amerikai megszállás alatt Hayate anyját egy Amerikai tiszt meggyilkolta a szeme láttára.Ez hatalmas haragot generált az akkor 24 éves Jamaguchi-ra.Végül felépülve sérüléseiből, eldöntötte, hogy bosszút áll az Amerikaiakon, és végez azzal az emberrel aki meggyilkolta anyját.Mielőtt Amerikába repült volna találkozott unokatestvérével, aki köztudott bajkeverő volt.Jamaguchi azonban nagyon kedvelte a srácot, aki hallván történetét, bemutatta saját társaságának, a Japán Yakuzának.Három év elteltével Jamaguchi hosszas beilleszkedése után a maffia vezetője meghalt.Unokatestvére következett volna a vezető pozícióra, azonban mielőtt ez bekövetkezhetett volna megmérgezték.Egy családjával letelepedett Amerikai volt katonatiszt mérgezte meg, vendéglőjében, aki jól tudta, hova tartozik.Jamagucsi bosszús haraggal felkereste a helyet, ahol unokatestvérét vendégelték.Kiderült, hogy ugyan az az Amerikai tiszt mérgezte meg, aki megölte  édesanyját.Jamaguchi nem habozott, szervezetével megölette az amerikai tiszt családját, feleségét megkínoztatta, és végül lefejezte az Amerikait.A szervezet és unokatestvérének rendelete alapján, Jamaguchi lett a szervezet vezetője.Ez után 5 évvel Jamaguchi
 bosszúvágya nem lankad.Amerikába repül segédeivel és társaival, hogy annyit ártson az Amcsi népnek, amennyit csak tud halála előtt.

Miért válasszatok engem?

Mint mondtam már lassan 3 éve foglalkozom MTA-val így hatalmas tapasztalatom van, más szerverekről.Sok más helyen vezettem már frakciókat illegálban és legállban is.A szívem mégis a legjobban az illegál felé húz, itt alakulnak a legjobb közösségek, ha jól vezetjük a frakciót.Sok visszajelzést kaptam, hogy jól vezetem a frakcióim, és időm is van rá.És szerintem a pályázatból is látszik, hogy nem ez az első amit írok.Egyébként velem bármit meg lehet beszélni, ha éppen probléma van, könnyen szót értek az emberekkel.

Yakuza története:

Maga a Yakuza létrejötte a távoli keleten fekvő ősi japánba vezethető vissza mint egy 2000 évvel ezelőtre, amikor még a birodalom feldarabolt állapotban tartózkodott, minden tagállamot egy különböző klán irányított.A klánok sok mindenben nem értettek egyet egymással, így a térségben folyamatos harcok dúltak a területekért, kereskedelmi pontokért és forrásokért.Eközben egy másik nyugatra fekvő birodalom, a Ming császárság folyamatos támadásokat vezérelt a japán szigetekre.Végül a klánok betökélték, hogy csak közös erővel vehetik fel a versenyt a Ming birodalommal szemben.Így szövetséges klánok alakultak ki, és együttes erővel évszázadokon keresztül sikerült visszaverniük a betolakodókat.Végül évtizedeken keresztül béke honolt a térségben, míg végül a klánok megállapodása alapján létrehoztak egy közös birodalmat Japán császárság néven.
Azonban voltak, akik megelégelték és kifogásolták ezt a helyzetet.Ezek a személyek egyre jobban növelték hatáskörüket még nem végül egy nagyobb szervezetcsoport lett belőlük, akik kiterjesztették hatáskörüket egész Japánban és a környező országokra, birodalmakra.Később a  második világháború és a hidegháború között az 50-es években beszivárogtak Amerikai térségekbe is a déli földrészen.Céljuk az, hogy beépüljenek a közösségekbe, falvakba városokba, hogy aztán minél több államban elkezdhetjenek tevékenykedni.Legfőbb céljuk az amcsi rezsim megdöntése, azomban ehhez idő és hatalam szükkséges, így elvégeznek felkéréseket, beszállnak a fekete piacba.A fegyverek és drogok árusítása mellett kémhálózatokat is építenek ki az állomok területén, amely elősegíti a kommunikációt.Emellett szabotázsokat végeznek, próbálnak uralmuk alá venni utcákat, negyedeket a nagyobb városokban. A szervezet felépítése voltaképpen hasonló a maihoz.Egyettlen vezetője volt, aki irányította a szervezetet, és sok másik tag akik az ősi hagyományokhoz hívek voltak és nemes harcművészek, ezek voltak az akkori szamurájok.Így alakult meg a ma ismert Japán maffia, azaz Yakuza.

Frakció felépítése:

Bosu
(Ejtsd "Bosz-ű")
A frakció nagyfőnöke,ő az alapító.Vezeti a frakció tagokat, utat mutat nekik,segíti a beilleszkedésüket.Ő hozza meg a döntéseket.A frakció tagok a "-sama" (azaz uram) jelzővel illetik, amely egy kiváltság, ez jelzi azt, hogy mindennek a tetején áll.

Samurai
A szamurájok a frakció legmegbecsültebb tagjai a főnök után.Nagyon kevesen érhetik el ezt a rangot.Csak azok lehetnek szamurájok, akikben a Bosu legjobban megbízik és megmutatták harci tudásukat.Egy szertartás lapján léphetik meg ezt a rangot, amely után megkapják saját katanájukat.Ez szimbolizálja rangjukat.(Más frakciótag a Bosu és Samurai-okon kívül nem viselhet katanát!)A frakción belül mindenki a "-sensei" jelzővel illeti őket. (mester).

Ejeto
(Ejtsd "Éjentó")
Ők a frakció "ügynökei" akik feladata az információ szerzés, komolyabb ügyek megoldása, rendvédelemmel és egyéb szervezetekkel való jó viszony ápolása.Ezeket a tagokat a "-san" jelzővel illetik a frakción belül, hogy minél jobban beolvadjanak a környezetbe, vagy, hogy ne ismerjék meg kilétüket és rangjukat (san=olyan ember akivel nemrég találkoztál).

Shigotos
(Ejtsd "Shigoto-sz")
Feladatuk, az ügynökök segítése a munkájukban, szamurájok aszisztálása és a nyugalom megőrzése a frakción belül.Alárendelik magukat másoknak és kedvességükből kifolyólag a "-kun" jelzővel illetik őket a frakción belül.

Menba
(Ejtsd "Membá")
Ők a frakciótagok akiket már beavattak az illegáll részbe, és bizonyítaniuk kell, hogy feljebb kerüljenek.Feladatuk az "koszos" munkák elvégzése.Például megbüntetni embereket akik ártottak a frakciónak, más tagok védelme és a frakció területének őrzése.

Gorugo
(Ejtsd "Gorüdo")
Olyan bedolgozó japán származású tagok, akiket még illegális részre nem avattak be, viszont legális részen tevékenykedik a frakcióban.Feljebbvalóik próbatételek elé állítják őket , megpróbálják belevinni őket illegális dolgokba, hogy majdan teljes értékű tagok legyenek a frakcióban.

Autoshaida
(Ejtsd "Ajateszáida")
Ők azok a tagok akik technikailag nincsenek benne a frakcióban, és pultosként, pincérként, biztonsági őr, vagy sofőrként csatlakoznak.Nincs belátáskörük arról, hogy ez egy illegális frakció.Bizalom és idő alapján csatlakozhatnak.

Követelmények hogy csatlakozz a Frakcióhoz:

IC rész:

-Karakterednek japán származásúnak kell lennie, vagy legalábbis vérvonal kössön hozzá.
-Karaktered 18 életévnél nem lehet fiatalabb
-Nem lehet rendvédelemmel kapcsolatos múltad.

OOC rész:

-Tudd miből áll a maffia rp (legalább fél éves tapasztalatod legyen ilyen téren).
-Tudd mi az a hardcore rp, és használd is.
-15 életév alatt nem csatlakozhatsz a frakcióba.
-Legyen mikrofonod, tudj normálisan kommunikálni társaiddal.
-Tudj minimum napi 3 órát tölteni a frakcióval.
-Jó pont, ha nézel animét, vagy érdekel a japán kultúra.

Cserébe amit kapsz:

Megmutatom milyen is egy igazi yakuza frakció.
Bevezetlek a japán kultúrába (ha esetleg nem lennél jelen benne).
Beleszólhatsz a frakció ügyeibe, így alakítva a legjobb lehetőségeket.

Köszönöm,hogy végig olvastad!:)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Július 28. - 03:14:26 írta Jamaguchi Misimo »

marlec

• Újonc
  • *
  • Respect: +6
    • Profil megtekintése
0
Gratulálok! Nem pofátlanság kicsit, hogy a harmadik accod csinálod a fórumon? Tegnapi pályázatod szintúgy lopott volt, de most még a fáradtságot se vetted, hogy saját magadtól írj egy mondatot. Jó igen, pár szót kicseréltél..

Zlusty

• Teljes tag
  • future millionaire
  • Respect: +41
    • Profil megtekintése
    • DripKicks

Spure.

• Újonc
  • *
  • \wubba lubba dub dub/
  • Respect: +25
    • Profil megtekintése
0
Tegnap még "vicces" volt. De ez már szánalmas. Szerintem töröld ki, és felejtsd el ezt az egészet.
xd

EnterR

• Teljes tag
  • stróman
  • Respect: +134
    • Profil megtekintése
0
Inkább add fel.
"Az Octans családjához tartozik jóban és rosszban, egy alternatív valóságban élő stróman."
- Gergő

SimplePortal © 2020 | Fájlfeltöltés